Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Dobiti vrlo dobru igracicu na prvom GS koji se kvalifikovala je veliki uspeh 👏👏I coach Nole mora da je zadovoljan 

Ako se ne opusti I ne slavi do sledeceg meca,nije bez sansi protiv Rogers koja je isto udaracica,.Koliko vidim Olga ima najveci problem protiv solidne defanzive.

Edited by Keira
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dok sam provalila ko je to :classic_biggrin: a i sad kad videh Lua u žrebu, zaboravila sam i da čovek postoji.

Mali Alkaraz, valjda se tako zove, u drugom kolu :classic_smile:

 

Zanimljivo bi bilo da se vidi neka statistika koliko je tenisera/ki iz strogog karantina prošlo u drugo kolo, koliko je od tih koji su prošli igralo s protivnicima iz istog karantina, a koliko je njih povređeno, predalo ili odistalo od turnira. Uz to bi fino išla i neka statistika za Australijance koji nisu morali u kvalifikacije i imali normalne pripreme kod kuće.

Link to comment
Share on other sites

Ono kad je rekao da nije ocekivao da ce biti ovako lako, na samom pocetku, tu pocinju zvizduci, zato je i bio zbunjen.

 

A Kurijer je majstor za ove on court intervjue, ubedljivo ih najbolje vodi, najbolja pitanja postavlja

Link to comment
Share on other sites



Dok sam provalila ko je to :classic_biggrin: a i sad kad videh Lua u žrebu, zaboravila sam i da čovek postoji.
Mali Alkaraz, valjda se tako zove, u drugom kolu :classic_smile:
 
Zanimljivo bi bilo da se vidi neka statistika koliko je tenisera/ki iz strogog karantina prošlo u drugo kolo, koliko je od tih koji su prošli igralo s protivnicima iz istog karantina, a koliko je njih povređeno, predalo ili odistalo od turnira. Uz to bi fino išla i neka statistika za Australijance koji nisu morali u kvalifikacije i imali normalne pripreme kod kuće.


Sad gledam ES i setim se ovog posta jer su prikazali da je Cuevas prosao dalje [emoji16]
Mislim da je dovopjno sto je on uspeo da prodje, koji je izigravao surfera 3.dana karantina [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

Upravo to, ja sam u tih  malo jače od sat vremena koliko sam gledao video jedno desetak slučajeva gde je prekoračio vreme za servis

 

 

A bravo i za Ducija...ne verujem da je neko mislio da će da prođe dva kola.Što je najlepše, ima dobru priliku da prođe još jedno kolo dalje.

Edited by We lose every week
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko njemu ne odgovara sunce i vrućina , neverovatno nešto. Svu snagu iz tela  mu izvuče ta kombinacija a rekla bih i u glavi napravi pometnju .

Čim je senka nestala sa terena proigrao je . A Tiafo je pokušao sve  nesportske poteze koje je mogao .Razočaravajuće .Sudija mu tolerisao nesportsko ponašanje. kršenje pravila o vremenu izmedju poena do samog kraja meča 

 

 

Užasno je brza podloga ,  snažni serveri od samog početka , Nema vremena da udje u ritam da se navikne na uslove a return ne radi na uobičajeno visokom nivou. Baš će biti teško , iako nije neočekivano, naprotiv

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...