Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

https://time.rs/r/c/bcf4e02e53/

https://time.rs/r/c/e9aa8f5cbf/

 

Quote

Koliko mene sećanje služi...Kirgios je tokom meča protiv Stana  rekao da je Kokinakis....radio to šta je već radio.

 

pa evo ima na srpskom, imao je on ispade , ovo sam trenutno nasla 

 

kakogod ga nazvali , gospodin nije sigurno 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Ma Kokinakis je shaban jer mi trenutno idu Australijanci na zivce (posebno publika), a i drugar je s Kiriosom (po sistemu: s kim si - onakav si :wink2: )

 

Inace, na svakom slemu navijam protiv domacih igraca, da sto pre ispadnu, jer me nervira ponasanje publike prema protivnicima doticnih domacih igraca.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je ista vest, 2 izvora i ne vidim da je to toliko strasno da se zove šaban.

 

 

2 minutes ago, wwww said:

Ma Kokinakis je shaban jer mi trenutno idu Australijanci na zivce (posebno publika), a i drugar je s Kiriosom (po sistemu: s kim si - onakav si :wink2: )

 

Inace, na svakom slemu navijam protiv domacih igraca, da sto pre ispadnu, jer me nervira ponasanje publike prema protivnicima doticnih domacih igraca.

 

 

Ovo je vec druga stvar :classic_biggrin:

Ja znam da on nije imao nikakve velike ispade, pa reko' sta sam sad propustila ili zaboravila.

 

Edited by Boxy
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, We lose every week said:

Nećemo preterivati. De Minaur deluje kao baš fin i pristojan momak.

 

Sad sam to htela da kazem, on je isto u super odnosima sa Kirijosom, a sigurno ne moze da se kaze za njega da je saban.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

Kakve veze ima Federer? :classic_huh:

a i nismo pricali o Kirijosu, nego o Kokinakisu :classic_wacko:

Ima, Kirijos je posrednik u tom trouglu.

 

Da me ne shvatiš pogrešno, ja gotivim Federera. Em igra najlepši tenis, em je duhovit, em imam osećaj da je najbolji u krevetu od ovih poznatijih igrača na turu. On i Medevdev.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MilošVB said:

Ima, Kirijos je posrednik u tom trouglu.

 

Da me ne shvatiš pogrešno, ja gotivim Federera. Em igra najlepši tenis, em je duhovit, em imam osećaj da je najbolji u krevetu od ovih poznatijih igrača na turu. On i Medevdev.

 

Gresis, samo me zanimalo zasto je Kokinakis saban, kad nije imao nikakve velike ispade plus je momak bio vise povredjen nego sto je igrao.

 

moram da priznam da ovo nisam ocekivala, ali ako ti imas takav osecaj :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...