Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 minute ago, berti said:

Problem bi bio samo Prosinecki, niko vise.

Ne znam samo kako bi danasnji navijaci Partizana reagovali na onaj vas tim iz 1945. sa  Brozovicima, Glazerima... 

I stativu protiv Mancestera

Vidim cenite i Savicevica, Piksija, Belodedica.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Vokri igrao `80ih, a Gvozdenovic bio kapiten 2003 i prodade veru za veceru u eri stuba srBstva?

:smiley33:

 

Ne s#ri ...

 

25 minutes ago, Kronostime said:

Vidim cenite i Savicevica, Piksija, Belodedica.....

 

Itekako cenimo i poštujemo ( bar mi pravi navijači)... to sto se ti identifikujes i u svemu vidis manjinu oličenu u grupi kriminalaca sa severa,  to je tvoj problem.

2 hours ago, kendrick said:

Koliko samo gadosti stize sa podbanjickog poslednjih dana. Nista ne prepustaju slucaju, najradije bi onog ciji duh lebdi da postave za precednika. Pregadno.

 

Ostao si dužan neke odgovore od juče navijacima kluba sa podbanjickog kolektora  ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Kronostime said:

Vidim cenite i Savicevica, Piksija, Belodedica.....

 

Ako cemo tako da se igramo, reci ti meni Kronose, da li ste se svi redjali na masini za mlevenje ljudskog mesa, ili je to radio samo Belivuk a vi ste gledali? 

 

Ruzno zvuci izjednacavanje sa kriminalcima, zar ne? Kad nadjes nekoga ovde ko je za Terzu i smrdljivi sever, a protiv Savicevica, Piksija, Belodedica, onda mozes ovako da pises.

 

edit:

 

17 minutes ago, Barkley#34 said:

U čemu je problem sa Fadiljom?

 

Fadilj je bio jedan gospodin covek za sve ''fudbalske radnike'' u Srbiji, bilo bi divno da neko takav dodje u FSS. Obaska sto je bio odlican fudbaler.

Edited by pantelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

I nikako da cujemo kako bi navijaci Partizana reagovali na onaj tim iz 1945. sa Brozovicem i ostalim jaranima.

Ne bi im brojali krvna zrnca niti bi ih terali u crkvu na pricesce pred utakmicu.

Ipak smo mi jugoslovensko sprttdko drustvo koje neguje bratsvo i jedinstvo svih naroda sa prostora bivse nam domovine.

Ne odricemo se toga, za razliku od nekih.

 

gnxwHOd.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, berti said:

Legendarnih 3 F. Fadilj, Franjo i Fljamurtari

 

14 hours ago, berti said:

A trio F su vase legende za sva vremena. Trajne vrednosti..

 

13 hours ago, Barkley#34 said:

U čemu je problem sa Fadiljom?

 

Ovo bih i ja voleo da znam, u čemu je problem sa Fadiljom?

 

A da bih nas sve poštedeo tupavih objašnjenja i opravdanja koja će uslediti, zamolio bih moderaciju da jednostavno izbriše ovo, celu prepisku, makar samo zato što meni liči na šovinističko đubre, eto samo meni za ljubav. Hvala. A najbolje i čitavu "raspravu" predškolskog nivoa sa poslednjih stranica.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

 

 

Ovo bih i ja voleo da znam, u čemu je problem sa Fadiljom?

 

A da bih nas sve poštedeo tupavih objašnjenja i opravdanja koja će uslediti, zamolio bih moderaciju da jednostavno izbriše ovo, celu prepisku, makar samo zato što meni liči na šovinističko đubre, eto samo meni za ljubav. Hvala. A najbolje i čitavu "raspravu" predškolskog nivoa sa poslednjih stranica.

Stono rece @Kinik: Cim mi neko pomene srBstvo - odmah se uhvatim za novcanik.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

I nikako da cujemo kako bi navijaci Partizana reagovali na onaj tim iz 1945. sa Brozovicem i ostalim jaranima.

Reagovalo se tako što je jedan od tih jarana proglašen za najboljeg igrača u istoriji FKP i nisu pravljene demonstracije zbog toga.

 

18 minutes ago, Kronostime said:

Ipak smo mi jugoslovensko sprttdko drustvo koje neguje bratsvo i jedinstvo svih naroda sa prostora bivse nam domovine.

Da se ne foliramo, niti nam je to svrha niti to radimo. Dovoljno je i bilo bi dobro da je uvek tako u našem klubu/jsd da su dobrodošli svi ok likovi koji ginu za Partizan, iz kog god dela sveta da su. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

 

 

Ovo bih i ja voleo da znam, u čemu je problem sa Fadiljom?

 

A da bih nas sve poštedeo tupavih objašnjenja i opravdanja koja će uslediti, zamolio bih moderaciju da jednostavno izbriše ovo, celu prepisku, makar samo zato što meni liči na šovinističko đubre, eto samo meni za ljubav. Hvala. A najbolje i čitavu "raspravu" predškolskog nivoa sa poslednjih stranica.

Izvini, ovo je tema za zajebavanje. Pa ako se stalno natura Krcun, a na to nisi reagovao odmah, sta je problem u Franji. A kacile su se ovde slike zagrljaja tog istog Franje i Prosineckog.

Fadilj nije problem, nije ni Franjo. Kao sto si pitao sta je problem sa Fadiljom, mogao si da pitas sta je problem sa Krcunom. Taj isti Fadilj je prilicno srao posle one utakmice Srbije i Albanije, kukao da Srbija stalno pravi probleme, gundjao o izbacivanju nase reprezentacije. I sada bih ja trebao da nesto pozitivno o njemu mislim. I zabranjeno ga je kritikovati jer ce odmah da napakuju sovinizam. Moze, ali na gornjim spratovima.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Reagovalo se tako što je jedan od tih jarana proglašen za najboljeg igrača u istoriji FKP i nisu pravljene demonstracije zbog toga.

 

Da se ne foliramo, niti nam je to svrha niti to radimo. Dovoljno je i bilo bi dobro da je uvek tako u našem klubu/jsd da su dobrodošli svi ok likovi koji ginu za Partizan, iz kog god dela sveta da su. 

Posle rata su bila druga vremena i nije smelo da se ni pomisli na nacionalnu netrpeljivost. 

Ogromna vecina navijaca Zvezde zeli samo dobro klubu i ne zanima ih nacija. To se najbolje videlo na slucaju Omić 

Sa druge strane, nemoj mi reci da bi navijaci Partizana sirom rasirenih ruku sada docekali vaskrslog Franju jer je bio vaš i sigurno u svoje vreme nesto dobro uradio za vas klub.

Dakle, niti su svi navijaci Zvezde sovinisti, niti su svi navijaci FKP toliko imuni na neke stvari vezane za dogadjaje sa ovih prostora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Izvini, ovo je tema za zajebavanje. Pa ako se stalno natura Krcun, a na to nisi reagovao odmah, sta je problem u Franji. A kacile su se ovde slike zagrljaja tog istog Franje i Prosineckog.

Fadilj nije problem, nije ni Franjo. Kao sto si pitao sta je problem sa Fadiljom, mogao si da pitas sta je problem sa Krcunom. Taj isti Fadilj je prilicno srao posle one utakmice Srbije i Albanije, kukao da Srbija stalno pravi probleme, gundjao o izbacivanju nase reprezentacije. I sada bih ja trebao da nesto pozitivno o njemu mislim. I zabranjeno ga je kritikovati jer ce odmah da napakuju sovinizam. Moze, ali na gornjim spratovima.

 

 

48 minutes ago, Arsenije Pesic said:

A da bih nas sve poštedeo tupavih objašnjenja i opravdanja koja će uslediti...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...