Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Just now, Dracarys said:

Evropskog šampiona i učesnika nekoliko F4 će drugačije da pozdrave.

Možda vam i cveće donesu. Jbt, djaci prvaci koji su vas poslednji put gledali u el sada su prva srednje. Celo detinjstvo prodje.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Tako se kurčili i potcenjivali kao neki pa bili napljuskani 25 razlike, u jednom periodu gde ih vidimo tu ih gazimo tipa 5 uzastopnih pobeda.

 

Ne secam se da su u skorije vreme bili relevantni, uprkos silnim milionima, opet kao neki.

 

 

Edited by Holivud
Edit
Link to comment
Share on other sites

https://sportnet.hr/vijesti/564195/kosarka-premijer-liga/hod-po-rubu-blizi-se-kraju/

 

Quote

Ono što je iz godine u godinu stajalo kao mač nad Ciboninom glavom, sada je postalo realnost. Cibona je pred odlaskom u stečaj...

 

Covece, citam ovaj dirljivi tekst o jednom istinskom velikanu jugoslovenske, evropske i svetske kosarke kako je losim vodjenjem, godinu za godinu doveo sebe do stecaja.

I pored svih emocija, prva misao nad glavom mi je - da li je moguce da su komsije (prave komsije) zaista toliko glupi? Evo nasao sam vam ja KK Bosco iz Zagreba, e sad ne znam da li je vlasnik lokalni mocnik, koji se obogatio nad grbacom napacenog naroda, podguzna muva svake vlasti ili je pak neka zdrava prica u pitanju, ali ne moze bas bas sve da bude identicno kao sa nasom lepom sporckom pricom iz Zeleznika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dracarys said:

Evropskog šampiona i učesnika nekoliko F4 će drugačije da pozdrave.

 

 Pozdravice vas sa stoka razlikom,  naravno  😄

 

52 minutes ago, kendrick said:

https://sportnet.hr/vijesti/564195/kosarka-premijer-liga/hod-po-rubu-blizi-se-kraju/

 

 

Covece, citam ovaj dirljivi tekst o jednom istinskom velikanu jugoslovenske, evropske i svetske kosarke kako je losim vodjenjem, godinu za godinu doveo sebe do stecaja.

I pored svih emocija, prva misao nad glavom mi je - da li je moguce da su komsije (prave komsije) zaista toliko glupi? Evo nasao sam vam ja KK Bosco iz Zagreba, e sad ne znam da li je vlasnik lokalni mocnik, koji se obogatio nad grbacom napacenog naroda, podguzna muva svake vlasti ili je pak neka zdrava prica u pitanju, ali ne moze bas bas sve da bude identicno kao sa nasom lepom sporckom pricom iz Zeleznika.

 

Ili da im Plenkovic direktno upumpa cca 15ak M €, kao Vucko ...

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da nadjem informacije o jednom meni jako dragom igracu. Da li neko zna gde je i sta radi Djordje Tresac? Poslednje sto sam nasao su neke (zaista impresivne) utakmice u dresu Bratunca, ali poslednja utakmica je odigrana u aprilu 2021. Brinem se da nije opet dobio otkaz zbog toga sto je bio slobodan covek.

 

Samo ovo sam nasao: https://www.proballers.com/basketball/player/49831/djordje-tresac

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

Pokusavam da nadjem informacije o jednom meni jako dragom igracu. Da li neko zna gde je i sta radi Djordje Tresac? Poslednje sto sam nasao su neke (zaista impresivne) utakmice u dresu Bratunca, ali poslednja utakmica je odigrana u aprilu 2021. Brinem se da nije opet dobio otkaz zbog toga sto je bio slobodan covek.

 

Samo ovo sam nasao: https://www.proballers.com/basketball/player/49831/djordje-tresac

 

Steta sto taj Dzordan tavori u Bosni, sa ovakvim statsima bi ladno nasledio Larkina u Efesu, samo da nije toliko laprdao. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan je postavio temelj prosle sezone, ove godine ce samo da se nadogradi, sa maksimalno tri igraca.

Ocekujem za prvog pleja Madara i da mu se dovede neka ispomoc.

Na dvojci neprekosnovena "nula" Panter. Dok ce Avram biti na 1 i 2.

Na trojci je mladi Trifke u cetvrti utakmica zacementirao mesto makar za rotaciju, dok ce se zamena za Kuruca ponovo traziti u NBA.

Na cetvorci je prva opcija Ledej, a druga Smajli, Tristan ce statirati jos jednu sezonu.

Na petici je Lesor, dok ce pomocno osoblje glumiti Koprivica.

Glas ce jos jednu godinu dominirati protiv Zadra i Krke, a onda laditi ortake peskirom.

Miletic je pre 2 god pobedjivao Partizan, a sad igra tamo otprilike koliko i ja.

Verovatno ce Zagorac biti vracen Misku u Mezi u paketu sa Dangubicem.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kendrick said:

I pored svih emocija, prva misao nad glavom mi je - da li je moguce da su komsije (prave komsije) zaista toliko glupi? Evo nasao sam vam ja KK Bosco iz Zagreba, e sad ne znam da li je vlasnik lokalni mocnik, koji se obogatio nad grbacom napacenog naroda, podguzna muva svake vlasti ili je pak neka zdrava prica u pitanju, ali ne moze bas bas sve da bude identicno kao sa nasom lepom sporckom pricom iz Zeleznika.

 

Nema tu nikakve veze da li ce tu da uskoci neki novi klub bez dugova, jedino sto je bitno je da li ima nekog nenormalnog populiste da ulaze tudje milione u kosarkaske klubove.

 

U ABA ligi ukupno tri kluba imaju podrsku vladajucih struktura (dva obilato finansira SNS, jedan DPS), od ostalih tu su Cedevita koju finansira Tedeschi, Igokea i Mornar, ostalo su Miskova Mega, dve filijale i nekoliko jadnika koji se muce da odrze vodu iznad glave.

 

Nadam se da ce Cibona da odustane od igranja ABA lige, nije taj klub zasluzio da ga neki Covic ili Obradovic siluju sa po 40 razlike jer im vrhovni tatica sipa milione, zadrzava sve igrace i dovodi evroligaska pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Crni said:

Partizan je postavio temelj prosle sezone, ove godine ce samo da se nadogradi, sa maksimalno tri igraca.

Ocekujem za prvog pleja Madara i da mu se dovede neka ispomoc.

Na dvojci neprekosnovena "nula" Panter. Dok ce Avram biti na 1 i 2.

Na trojci je mladi Trifke u cetvrti utakmica zacementirao mesto makar za rotaciju, dok ce se zamena za Kuruca ponovo traziti u NBA.

Na cetvorci je prva opcija Ledej, a druga Smajli, Tristan ce statirati jos jednu sezonu.

Na petici je Lesor, dok ce pomocno osoblje glumiti Koprivica.

Glas ce jos jednu godinu dominirati protiv Zadra i Krke, a onda laditi ortake peskirom.

Miletic je pre 2 god pobedjivao Partizan, a sad igra tamo otprilike koliko i ja.

Verovatno ce Zagorac biti vracen Misku u Mezi u paketu sa Dangubicem.

 

 

Onda bolje da ih odhebu u cetvrtak ... u suprotnom ce imati bas dobru priliku da ponove uspeh prijatelja iz Titograda 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...