Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Quote

"Puna dvorana, glasna i srčana podrška koja dolikuje navijačima Partizana biće od velike pomoći našem mladom timu da dođe do pobede i produži finalnu seriju", zaključio je Mijailović.

 

Quote

"Želeo bih da pozovem naše navijače da u što većem broju napune nekadašnji Pionir i da budu vetar u leđa našim mladim igračima kao što su to bili tokom cele sezone", počeo je trener Partizana.

 

1. tekma

panter 36 min 29 god

lidej 33 min 28 god

avram 29 min 28 god

lesor 24 min 27 god

moore 17 min 28 god

madar 16 min 22 god

zagorac 15 min 27 god

smajlagic 12 min 22 god

koprivica 8 min 22 god

trifun 8 min 22 god

78% vremena uzimaju igraci preko 27 godina..

 

2.tekma

lidej 30 min 28 god

moore 30 min 28 god

panter 28 min 29 god

lesor 26 min 27 god

avram 23 min 28 god

madar 23 min 22 god

zagorac 21 min 27 god

smajlagic 15 min 22 god

trifun 3 min 22 god

79% vremena uzimaju igraci preko 27 godina..

 

koga ova gospoda laze, sebe? javnost?:default_coffee:

 

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Zvanican epilog ekspertize. Cisto za komsije sto jaukaju na svojoj temi o sudjenju.

 

Pravda za Lesora i stid za sve nas sto smo ga nazvali glupim za potez.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Zvanican epilog ekspertize. Cisto za komsije sto jaukaju na svojoj temi o sudjenju.

 

Pravda za Lesora i stid za sve nas sto smo ga nazvali glupim za potez.

Citiraš saopštenje kk global troterersi. nije ovo zvanična ekspertiza.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Zvanican epilog ekspertize. Cisto za komsije sto jaukaju na svojoj temi o sudjenju.

 

Pravda za Lesora i stid za sve nas sto smo ga nazvali glupim za potez.

 

Mare ( Maricic) i objektivnost  

 

doticni je za vreme svoje sudijske karijere zaslužio da par godina guli krompir u Padinjaku . Extra sto mu ni objektivnost nije jaca strana, voli KKP ( posebno Duleta  😄 ) vise od svoje porodice :classic_biggrin: ( Ali bez zajebancije)

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Alex_Serbia said:

"Poseban kuriozitet je činjenica da je odnos grešaka u poslednjoj četvrtini bio 4 na štetu Partizana NIS i 0 na štetu Crvene zvezde MTS. Od četiri greške, čak tri su se dogodile u poslednjem minutu utakmice. U pitanju su nedosuđeni faulovi Voltersa nad Ledejom i Mitrovića nad Lesorom, 57 odnosno 56 sekundi pre kraja, kao i dosuđen prestup Lesora posle izvođenja slobodnog bacanja na 10 sekundi pre kraja".

 

Zvanican epilog ekspertize. Cisto za komsije sto jaukaju na svojoj temi o sudjenju.

 

Pravda za Lesora i stid za sve nas sto smo ga nazvali glupim za potez.

 

Hahaha "nezavisna" komisija. Najveća sramota je ova zamena teza o "prestupu" Lesora, kad niko nije ni svirao prestup. Žešća prljavština i priprema terena za treću i četvrtu utakmicu. 🤮

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam nocas kako Ostoja i Zeks setaju Kalemegdanom ruku pod ruku ispod kisobrana, dok lije neka strasna kisa a u pozadini se cuje "Singing in the rain". Bili su obuceni u crna odela i Ostoja je nesto saputao Zeksu. Nisu me videli pa sam ih slikao i okacio sliku na vox92 forum.

 

Jutros kad sam se probudio usao sam na forum da vidim dal sam stvarno okacio tu sliku (najozbiljnije) 🙂

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Sanjao sam nocas kako Ostoja i Zeks setaju Kalemegdanom ruku pod ruku ispod kisobrana, dok lije neka strasna kisa a u pozadini se cuje "Singing in the rain". Bili su obuceni u crna odela i Ostoja je nesto saputao Zeksu. Nisu me videli pa sam ih slikao i okacio sliku na vox92 forum.

 

Jutros kad sam se probudio usao sam na forum da vidim dal sam stvarno okacio tu sliku (najozbiljnije) 🙂

 

rain-g00c389898-640-1280x800.jpg

 Evo je slika ,neko je obrisao😀

Ostoja ima roze kisobran naravno,totalno je moderan .

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Sanjao sam nocas kako Ostoja i Zeks setaju Kalemegdanom ruku pod ruku ispod kisobrana, dok lije neka strasna kisa a u pozadini se cuje "Singing in the rain". Bili su obuceni u crna odela i Ostoja je nesto saputao Zeksu. Nisu me videli pa sam ih slikao i okacio sliku na vox92 forum.

 

Jutros kad sam se probudio usao sam na forum da vidim dal sam stvarno okacio tu sliku (najozbiljnije) 🙂

 

2_uYsd.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Barkley#34 said:

Nekoj... klupskoj himni. :classic_biggrin:

 

Kad razmilsim malo, posadite borove i jele oko stadiona, bila bi dobra fora a i doprinelo bi vazduhu. 

Nisu problem borovi i jele nego ono što se mladići i devojke bore pošteno 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

@pendulum 

 

Post godine.

 

Sve je pocelo pre vise godina i coviceve cuvene "ako sve bude regularno, zvezda dobija". Samo se to prenelo i na druge vece ABA rivale.

 

Od tada su navijaci zvezde van svake kontrole, sto npr sada njihova tema i pokazuje. Istu tu mantru primenjuju od nedelje vece, iako je crno na belo (pun intended) dokazano da smo mi osteceni. Priprema se teren da mora biti ili 3-0 ili je neregularno. Degutantno. Nadam se petom mecu koliko ga se i pribojavam zbog svega cime covic ispira umove.

 

A jos se grobarima licemerno godinama spocitava neki entitlement od strane njih.

 

Izvinjavam se ako nekome deluje kao tata materijal, ali nije. Ovo je cinjenicno stanje napismeno pokazano i dokazano minulih dana.

Sve je pocelo tako sto se u kk zvezda upumpavao novac bez ikakve osnove i to sad traje vec neko vreme jer sad igraju el.
KK Partizan sa svim uspesima za vreme Duleta nije imao toliku podrsku drzave. Ovakve tenzije nikada nisu bile i ne vidi se kraj ovome
 

Edited by LakiJeMaloNervozan
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...