Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

robija umesto da se zahvali pesicu sto mu je opravio aleksu, on pravi od sebe nekog vraca, kao on je pricao sa aleksom, pa druze pricas sa njim 6 meseci, pa si od igraca koji je postizao 17ppg u spaniji napravio igraca koji postize 4 ppg u abi, a pesic ga za 7 dana pod njim resetovao..

nobrzo ce se aleksa vratiti na staro kad opet padne pod savete robije.. :default_coffee:

 

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Druze, kad pravis fejk barem se potrudi da font odgovara onom sto je Google setovao 😄 

Ovako je malo blamantno... nemoj se ljutis. 

Na primer:

image.png.7f595729de70e250ecf694bae4d033e9.png

 

Bukvalno je bila sustina u tome sta se sve moze procitati na temi, a ne da nesto izgleda stvarno ili fake 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Bukvalno je bila sustina u tome sta se sve moze procitati na temi, a ne da nesto izgleda stvarno ili fake 😄

Ma znam, ali bas je nekako bzvz, bode oci i onda se gubi sustina ova koju si naveo. 

 

Inace, pokojni RSB je za standarde jedne Avangarde recimo, bio recimo kao ono pivo sa ukusima, tanko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da je Želimir gde god se pojavi; nekom gospodin, nekom božanstvo, dok tamo gde ga ne vole zbog rivalstava klubova koje je vodio iskazuju veliku čast i poštovanje prema njegovom liku i delu. Izuzev nevinih, dostojanstvenih kako u pobedi tako i u porazu pojedinih navijača Crvene Zvezde. tzv Neukaljanih. 

Ne mogu a da ne primetim da nigde, (pritom mislim na bukvalno bilo koje mesto u Evropi, uključujući i Pirej, a oni tek imaju razloga) nema navijača ovako zadojenih i zatrovanih prema Obradoviću. Rekao bih da ne postoji igrač koji je sarađivao sa njim koji ima nešto loše da kaže o njemu kao treneru, pedagogu i čoveku. Takođe, ne postoji nijedan protivnički igrač, niti kolega trener koji ima neku ružnu reč za njega.

 

Zato je moje pitanje, da li je ova pasivna agresija koju ispoljavate na različite načine zaista uzrokovana Želimirovim nedopustivim, neprimerenim, neoprostivo bahatim ponašanjem prema vašoj gospodi ili mu je najveći greh to što je Partizanov? 

Upućeno isključivo kolegama sa malicioznim komentarima koji konstantno pljuju našeg trenera.

 

 

 

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo da je Želimir gde god se pojavi; nekom gospodin, nekom božanstvo, dok tamo gde ga ne vole zbog rivalstava klubova koje je vodio iskazuju veliku čast i poštovanje prema njegovom liku i delu. Izuzev nevinih, dostojanstvenih kako u pobedi tako i u porazu pojedinih navijača Crvene Zvezde. tzv Neukaljanih. 
Ne mogu a da ne primetim da nigde, (pritom mislim na bukvalno bilo koje mesto u Evropi, uključujući i Pirej, a oni tek imaju razloga) nema navijača ovako zadojenih i zatrovanih prema Obradoviću. Rekao bih da ne postoji igrač koji je sarađivao sa njim koji ima nešto loše da kaže o njemu kao treneru, pedagogu i čoveku. Takođe, ne postoji nijedan protivnički igrač, niti kolega trener koji ima neku ružnu reč za njega.
 
Zato je moje pitanje, da li je ova pasivna agresija koju ispoljavate na različite načine zaista uzrokovana Želimirovim nedopustivim, neprimerenim, neoprostivo bahatim ponašanjem prema vašoj gospodi ili mu je najveći greh to što je Partizanov? 
Upućeno isključivo kolegama sa malicioznim komentarima koji konstantno pljuju našeg trenera.
 
 
 
 
Ne bih se bavio ovim, niti se osećam prozvanim po ovim kriterijumima ali korektan si lik i otvoriću diskusiju u tom pravcu..
Prva stvar, to su rezultati i to poštujem maksimalno, kao i drugi u ovim ostalim sredinama što si pominjao.
Druga stvar, reprezentacija i radosti koje je valjda svima nama doneo. Njegov pečat je tu, uz Dudin, praktično pionirski.
E sad, tu počinje i malo komplikovanja..
OI 2000-e počinje da se kruni taj oreol, ali niko nije doveka zakucan za vrh koliko god bio jak. Međutim, 2004-e što se mene tiče je srušen taj oreol i ostalo je samo poštovanje. Ne zbog samog neuspeha, nego naročito zbog konferencije posle. To sam još tada i pisao na fb92.
Jednostavno, igrači ne mogu biti krivi jer ih je on izabrao, to je tako i nikako ne može biti drugačije. Bilo je tada kilometarskih rasprava ali ništa nije moglo da me pomeri od početne teze. Do dan danas.
Od tada njegov rad poštujem ali ne pratim sa tom strašću.
Pomalo ga prati to da je uz ugovore morao da ima i najveći budžet i da dovede najbolje evropske igrače.
"Zlobnici" bi rekli to je i sada slučaj :)
Ta ulaganja su svakako morala dati rezultate, a ponekad i ne..
Pade mi na pamet onaj Fenerbahče sa Kleizom, Bjelicom, Babom Bogdanovićem i Mekejlebom.. Mislio sam da je sigurna EL kao sutrašnji dan ali dobro došla je valjda 4,5 godina i nekoliko desetina miliona kasnije.
Najveće ime, u poslednje vreme možda ne najbolji evropski trener, ali u top 5 svakako.
Da ne ulazimo u ljudske kvalitete, što je rekao Kari nečemo da se ljubimo u usta.. Doduše imponuje mi kada igrači i treneri za koje navijam imaju te kvalitete, manire i sportski stav.
Meni je u početku njegov temperament bio simpatičan, kasnije umeo da bude blago neprijatan a u ovo novo vreme pomalo i nedopustiv.
Ima veliki ego i sujetu ali bez toga verovatno ne bi ni bio to što jeste.
Što se tiče te najnovije izjave o namernom povređivanju, ona je smešna i samo ga dugo sticani kredibilitet čuva od javnog izrugivanja. Ne znam čime hranite trenere u Mordoru ali kako koji dođe na klupu izvučete ono najgore.
Njegov povratak, bez obzira koji su razlozi, je čin za najveće moguće poštovanje.
Tim pre što će uveličati naše uspehe :)
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  

 

55 minutes ago, Instinkt said:

Upućeno isključivo kolegama sa malicioznim komentarima koji konstantno pljuju našeg trenera.

Ne pronalazim se u gore napisanom opisu ali ne mogu da precutim neke neistine. 

 

 

55 minutes ago, Instinkt said:

Zanimljivo da je Želimir gde god se pojavi; nekom gospodin, nekom božanstvo, dok tamo gde ga ne vole zbog rivalstava klubova koje je vodio iskazuju veliku čast i poštovanje prema njegovom liku i delu. Izuzev nevinih, dostojanstvenih kako u pobedi tako i u porazu pojedinih navijača Crvene Zvezde. tzv Neukaljanih. 

Ne mogu a da ne primetim da nigde, (pritom mislim na bukvalno bilo koje mesto u Evropi, uključujući i Pirej, a oni tek imaju razloga) nema navijača ovako zadojenih i zatrovanih prema Obradoviću. Rekao bih da ne postoji igrač koji je sarađivao sa njim koji ima nešto loše da kaže o njemu kao treneru, pedagogu i čoveku. Takođe, ne postoji nijedan protivnički igrač, niti kolega trener koji ima neku ružnu reč za njega.

 

Zato je moje pitanje, da li je ova pasivna agresija koju ispoljavate na različite načine zaista uzrokovana Želimirovim nedopustivim, neprimerenim, neoprostivo bahatim ponašanjem prema vašoj gospodi ili mu je najveći greh to što je Partizanov? 

Upućeno isključivo kolegama sa malicioznim komentarima koji konstantno pljuju našeg trenera.

 

 

Kako moze biti pasivna agresija sa nase strane? Uvredljivo skandiranje Zocu svakako nije u domenu pasivne agresije, to je cak i neskrivena, otvorena agresija. 

 

Pasivna agresija je kada Zoc izadje na konferenciju i tvrdi da su mu igraci namerno povredjeni. I to cak takve insinuacije da je igrac FMPa, inace amerikanac, povredio Smailagica namerno. A na snimku sve jasno. Alen se u jednom momentu posvadjao sa svojim nogama i tras... Pasivna agresija je kada Zoc kaze "nemam vise prijatelja u CZ" (ne mislim Centralnom Zatvoru, prim. aut.) a onda kao sve bude ok. A onda kad je "Radonja pridji do klupe..." i "Radonja jebo te Milo u dupe" (mozda ne znam bas tacan tekst ali bilo je tom domenu) onda on cuti. 

 

E to je pasivna agresija, kada ti takve stvari radis. A znas sta je zanimljivo? Ne secam se da je to radio vani.

 

Ja licno mu ne bih skandirao, imam postovanja daleko vise nego sto ga on moze pokvariti sa ovih par izjava, tako da je na njemu koliki ce taj nivo postovanja biti na kraju. 

 

Inace, ne znam za slucajeve sukoba ili losih odnosa sa igracima, mozda samo sa Spanulisom zbog cega nije u dobrim odnosima ni sa Miskom. Takodje, bilo je nesto da je gazda PAO ljut na njega (zbog odlaska) i izbacivao je u svom stilu neke bombasticne komentare da je Zoc za njega mrtav ili da ne postoji vise.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk

 

Utoliko gore. Međutim, ja nisam govorio o tribini već o delu simpatizera CZ sa ovog foruma, prosto nema poente da se bavimo navijačima (u kontekstu tribine). Naznačio sam da je reč o pojedincima i njihovim malicioznim komentarima kroz pasivnu agresiju. Kada je reč o tome, u teoriji konflikta pasivno agresivno ponašanje suštinski odiše malicioznošću i sarkazmom, karakterišu ga dvoličnost, frustracije i izigravanje žrtve. Ovde konkretno toga ima u izobilju (dovoljno je samo ovlaš baciti pogled na dve teme), i ne možeš to poreći. Znaš da ne mislim na tebe.

Što se tiče njegovih komentara o navodno namernom povređivanju Partizanovih igrača na kupu, uzeo bih ti to za argument odbrane da je netrepeljivost od juče a ne od njegovog povratka u KKP.

 

@mister-no

 

Moram da preskočim 2004. i reprezentaciju jer nam se stavovi tu dijementalno razilaze, a nećemo uspeti da se nađemo negde između. 

Što se tiče priča o neograničenom budžetu moj odgovor je; najbolji treneri, najveći klubovi (u prezentu)» najbolji igrači. Uvek bilo, jeste i biće. Podsetiću te da ima titule i sa Huventudom, Partizanom. Da, Panatinaikos jeste košarkaški velikan (Želimir ga je dobrim delom napravio istim), ali ti zapravo mogu nabrojati bar 5 klubova tog perioda sa većim, istim ili neznatno nižim budžetom. A ne vidim ni da se danas spočitava Lasu, Itudisu, Atamanu, Mesini pa i Šarunasu ogromne pare koje daju za najbolje igrače. 

To što si očekivao evropsku titulu odmah prve sezone po njegovom dolasku u Fenerbahče a koju nije uzeo, ne oduzima mu ni mrvicu od njegovog legacy-a. 

I Gvardiola ima love ne zna šta će sa njom, pa ne može 10 godina da uzme CL.

Slažem se da je Obradović do zla Boga sujetan, ali to je manje više odlika najvećih.

 

Verujem da i ti znaš da nisam tebe targetirao u prethodnom upisu, ali (kad si već tu) nisi mi pružio neki opipljiv odgovor na moje više retoričko pitanje (jer se odgovor nameće sam po sebi) pa si okrenuo priču na temu uspeh i karijera ŽO, a to nije bila moja poenta

 

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

[mention=1552]Kooineeperk[/mention]  

Utoliko gore. Međutim, ja nisam govorio o tribini već o delu simpatizera CZ sa ovog foruma, prosto nema poente da se bavimo navijačima (u kontekstu tribine). Naznačio sam da je reč o pojedincima i njihovim malicioznim komentarima kroz pasivnu agresiju. Kada je reč o tome, u teoriji konflikta pasivno agresivno ponašanje suštinski odiše malicioznošću i sarkazmom, karakterišu ga dvoličnost, frustracije i izigravanje žrtve. Ovde konkretno toga ima u izobilju (dovoljno je samo ovlaš baciti pogled na dve teme), i ne možeš to poreći. Znaš da ne mislim na tebe.

Što se tiče njegovih komentara o navodno namernom povređivanju Partizanovih igrača na kupu, uzeo bih ti to za argument odbrane da je netrepeljivost od juče a ne od njegovog povratka u KKP.

 

[mention=201]mister-no[/mention]

 

Moram da preskočim 2004. i reprezentaciju jer nam se stavovi tu dijementalno razilaze, a nećemo uspeti da se nađemo negde između. 

Što se tiče priča o neograničenom budžetu moj odgovor je; najbolji treneri, najveći klubovi (u prezentu)» najbolji igrači. Uvek bilo, jeste i biće. Podsetiću te da ima titule i sa Huventudom, Partizanom. Da, Panatinaikos jeste košarkaški velikan (Želimir ga je dobrim delom napravio istim), ali ti zapravo mogu nabrojati bar 5 klubova tog perioda sa većim, istim ili neznatno nižim budžetom. A ne vidim ni da se danas spočitava Lasu, Itudisu, Atamanu, Mesini pa i Šarunasu ogromne pare koje daju za najbolje igrače. 

To što si očekivao evropsku titulu odmah prve sezone po njegovom dolasku u Fenerbahče a koju nije uzeo, ne oduzima mu ni mrvicu od njegovog legacy-a. 

I Gvardiola ima love ne zna šta će sa njom, pa ne može 10 godina da uzme CL.

Slažem se da je Obradović do zla Boga sujetan, ali to je manje više odlika najvećih.

 

Verujem da i ti znaš da nisam tebe targetirao u prethodnom upisu, ali (kad si već tu) nisi mi pružio neki opipljiv odgovor na moje više retoričko pitanje (jer se odgovor nameće sam po sebi) pa si okrenuo priču na temu uspeh i karijera ŽO, a to nije bila moja poenta

 

 

Naravno, niko mu ni ne osporava pomenute titule sa početka trenerske karijere. Mada su više izuzetak što se tiče budžeta nego pravilo. To njegovo dugo trajanje i spremnost na menjanje i napredak je još jedan razlog za poštovanje. Za 30 godina se košarka promenila kao nebo i zemlja. Od pravila do svega drugog. Što se tiče tvog aspekta cigana na forumu rekoh manje više je jednostavno.

Neko nepisano pravilo, možda nametnuto od logike a možda i od samog Vujoševića je da onaj koji igra EL ima ubedljivo najveći budžet i lovu. Dolaskom Željka to je promenjeno i logično je da krene lavina koja je potkrepljena pričom koja ga prati o velikim budžetima.

Realno njegov karakter je dušu dao za zajebanciju koje ne manjka u odnosima večitih. Neko je opozicija. Neko ima pizmu zbog onakvog kraja sa reprezentacijom, neko zbog karaktera.. Ove njegove izjave ne pomažu..

Samo njegovo ime veliča pobede, pa tako i preterane reakcije.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Instinkt said:

@Kooineeperk

 

Utoliko gore. Međutim, ja nisam govorio o tribini već o delu simpatizera CZ sa ovog foruma, prosto nema poente da se bavimo navijačima (u kontekstu tribine). Naznačio sam da je reč o pojedincima i njihovim malicioznim komentarima kroz pasivnu agresiju. Kada je reč o tome, u teoriji konflikta pasivno agresivno ponašanje suštinski odiše malicioznošću i sarkazmom, karakterišu ga dvoličnost, frustracije i izigravanje žrtve. Ovde konkretno toga ima u izobilju (dovoljno je samo ovlaš baciti pogled na dve teme), i ne možeš to poreći. Znaš da ne mislim na tebe.

Što se tiče njegovih komentara o navodno namernom povređivanju Partizanovih igrača na kupu, uzeo bih ti to za argument odbrane da je netrepeljivost od juče a ne od njegovog povratka u KKP.

 

Ok, to bi se moglo okarakterisati kao pasivna agresija samo postoji jedan mali problem - "cilj" te agresije ne cita forum. Zato sam pomenuo ono na tribinama (sa obe strane) i konferencije za medije.  

 

Inace, to za povredjivanje, to jeste neki novi Obradovic, i to pripisujem okruzenju u koje je usao. Slicno kao i Savic - kad ga je Covic napadao zato sto je odvodio mlade talente, cutao je i radio svoj posao. Sada kada ga Covic ne napadne (ne direktno njega, vec proziva Ostoju, iliti vodju), ovaj odjednom postaje responsivan i na to. Taj kontranapad kad se napadne vodja, kao da mi je od negde poznat... 😉 

 

Inace, evo, pitam se kako ce se Sale Djordjevic ponasati kad jednog dana preuzme Partizan. Zivi bili pa videli.    

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Arsenije Pesic said:

jaka_blazi_se_rugao_dusku_vujosevicu_094

 

 

 

2002mitrovic-i-lesor.00005724.still1169.

 

18 hours ago, K.Dot said:

Prva fotografija, Vujošević i Blažić uopšte nisu u istoj ravni, Vujošević ga i ne vidi, deluje da je ovaj jezik upućen nekome iz publike, možda mu je devojka(supruga) bila na utakmici. 

Druga fotografija, Luka pomaže Lesoru da ustane. Idemo dalje.

 

28 minutes ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

Si se čudio što nema tehničke ili je Jaka car?

 

 

Druze @Ne sam Safete, moras pazljivije da pratis Tata temu 🙂 

 

Dobro ti nama dosao, sta 's da popijes?! 🍻

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@mister-no

 

Pazi, ja ovde nisam govorio o nevinom podjebavanju. Ne smeta mi prozivanje u tom pravcu budžet, domaća baza, 50 nijansi ljubičaste. Napravite razliku između toga i ovoga što se piše o njemu, baš nije u redu. Polako ide ka tome da ćete ga izjednačiti sa Čovićem.

 

@Kooineeperk

 

Ovo za Saleta je dobro pitanje. Šta će se promeniti kad bude preuzeo KKP, pa će vam i on biti problematičan? Kažem vam, ali ne targetiram sve navijače CZ.

Zanimljivo da je Vujošević bio etiketiran kao problem loših odnosa, potpaljivanja mržnje, a kad je otišao, čitaj oteran; na optuženičku klupu je seo sledeći. Sada je Želimir na tapetu. 

Da nije problem možda u vama ili je svaki trener KKP koji nije otirač za noge problematičan?

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Instinkt said:

Ovo za Saleta je dobro pitanje. Šta će se promeniti kad bude preuzeo KKP, pa će vam i on biti problematičan? Kažem vam, ali ne targetiram sve navijače CZ.

Pa ako upadne u tu paranoju da vidi samo jednostrano vredjanje (ako ga uopste bude posto Sale nije vredjan, naprotiv) tipa "Sale turcine" a ne vidi u drugom smeru, Radonja-klupa-dupe-vesna-besna, a posebno ako upadne u te insinuacije/paranoje o namernom povredjivanju igraca, onda ce biti problem. 

 

 

14 minutes ago, Instinkt said:

Zanimljivo da je Vujošević bio etiketiran kao problem loših odnosa, potpaljivanja mržnje, a kad je otišao, čitaj oteran; na optuženičku klupu je seo sledeći. Sada je Želimir na tapetu. 

Da nije problem možda u vama ili je svaki trener KKP koji nije otirač za noge problematičan?

Svako ko je upao u tu paranoju, koju je zasadio Vujosevic, imao je takav tretman. To nisu bili ni Bozic, mislim da nije ni Dzikic imao takvu paranoju, ni Muta, ni Canak, imao je donekle Trinkijeri pa opet posle toga nijeScepa... nekog sam verovatno i zaboravio. Dakle posle Vujosevica, jedino su se Trinki i Zoc upustali u te neke price. 

 

Pustite Covica i Ostoju. To je sljam koji treba da pliva u tom blatu a igraci i treneri treba da se bave kosarkom a ne tom "sportskom politikom". 

 

Vujosevic je imao i jednu olaksavajucu okolnost tu - bio je predsednik SD valjda, pa je mogao da nastupa i tako. Kao Vucic, malo predsednik drzave, a uvek predsednicki kandidat u kampanji 😄 

Link to comment
Share on other sites

Imam jednu interesantnu opservaciju.

Grupa 1. Vujošević, Trinkijeri, Obradović

Grupa 2. Božić, Šćepanović, Čanak

 

Prvi su problematični, drugi nisu.

Apropo ove komparacije, može li se izvući neki zaključak a da se malo prošire vidici, a ne samo kroz prizmu interesa svog kluba? Koji je zajednički imenilac za prvu, a koji za drugu grupu? 

 

 

Hint: Neki su služili za brisanje patosa, drugi jok.

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Svako ko je upao u tu paranoju, koju je zasadio Vujosevic, imao je takav tretman. To nisu bili ni Bozic, mislim da nije ni Dzikic imao takvu paranoju, ni Muta, ni Canak, imao je donekle Trinkijeri pa opet posle toga nijeScepa... nekog sam verovatno i zaboravio. Dakle posle Vujosevica, jedino su se Trinki i Zoc upustali u te neke price. 

 

 

E sad, ono sto je simptomaticno za sve ove gorenabrojane, nisu u paranoju upadali samo oni koji nisu bili konkurentni Zvezdi..

Link to comment
Share on other sites

  

2 minutes ago, Instinkt said:

Imam jednu interesantnu opservaciju.

Grupa 1. Vujošević, Trinkijeri, Obradović

Grupa 2. Božić, Šćepanović, Čanak

 

Prvi su problematični, drugi nisu.

Apropo ove komparacije, može li se izvući neki zaključak a da se malo prošire vidici, a ne samo kroz prizmu interesa svog kluba? Koji je zajednički imenilac za prvu, a koji za drugu grupu? 

 

 

Hint: Neki su služili za brisanje patosa, drugi jok.

 

 

 

 

1 minute ago, fillam said:

E sad, ono sto je simptomaticno za sve ove gorenabrojane, nisu u paranoju upadali samo oni koji nisu bili konkurentni Zvezdi..

 

 

Tacno sam znao da ce to neko da potegne. Mislite da bi imali tu istu spiku da ste bili konkuretni? Ja to ne mogu da zamislim od recimo Bozica, Canka, Scepanovica. Mozda gresim. Mogu da zamislim kod Mute doduse, taj moze svasta da prica 😄

 

Ako to tako gledamo onda ulazimo u SBBKBB domen. To je jako pipavo. Ovde govorimo o nekim stvarima koje su se desile, a ne koje su mogle da se dese. Meni je ova insinuacija Obradovica da je Jones namerno povredio Smailagica, i to jos da je na to uticala Zvezda, nesto najgore sto sam cuo od svih iz Grupe 1. Mada, ja se ne trudim mnogo da pamtim lose stvari pa moguce da sam vec zaboravio nesto iz Vujosevicevog repertoara. 

Link to comment
Share on other sites

Da sutra Sale preuzme KKP, kao trener ili rukovodilac, maltene niko ne bi rekao ruznu reč. Podrazumeva se da on nije neko ko bi rekao da je Radonjic naredio povredu igraca KKP. Samo budala ili neko zlonameran nece da vidi razliku izmedju Saleta i Danilovica. Gospodin, sujetni ali gospodin, naspram jednog dzibera. Dziber koji je na celu Saveza da se onako ponaša...

Sada, da li ciganima odgovaraju samo oni na celu KKP koji nisu bili konkurentni... Ne znam, moguce. Samo znam da bi grobarima umesto Covica odgovarao Branko Kovacevic ili Kaponja. Naravno, zato sto im je muka da gledaju coveka koji je pokrao pare sa Kosova.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...