Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Jos malo uvlacenja vrhovnom. Strasno ga pogadja😅

 

-Trener Partizana je imao i komentar na određena skandiranja sa tribina.

“S druge strane, moram ponovo da se vratim na neke stvari koje sam već rekao. Ako ćemo mi između nas da se prozivamo i da budemo jedni drugima neprijatelji, onda to nije moj Partizan. Ja nisam zbog toga došao ovde da sedim i da slušam kako navijači Partizana imaju problem sa nekim ljudima.

Ovo je Arena gde treba da se bodri tim i to sam rekao prvog dana kada sam predstavljen kao trener. Mnogo mi je žao što dolazi do toga jer navijači Partizana treba da shvate protiv koga se mi borimo i ko su naši protivnici. Nama treba jedinstvo ako hoćemo nešto da uradimo. Trebamo pomagati jedni drugima sa svim mana i vrlinama koje imamo.

Neka počnu od mene. Ja sam neko ko sigurno ima mane i svestan sam njih. Kada se ovo bude sve završilo, nemamo problem da sednemo sa navijačima Partizana šta treba da promenimo. Ako sam ja neko ko treba da se promeni, ja sam spreman da se promenim u bilo kom smislu, ali ovo nije moj Partizan. Ovo nije ono zbog čega sam se vratio i strašno me pogađa. 

Ja vam tvrdim da svi koji smo u Partizanu dajemo maksimum. Taj maksimum nekad nije dovoljan. Probamo da radimo, ne izlazimo iz sale… Znam koliko se drugi ljudi trude da nam obezbede uslove i koliko su uspeli. Ako možemo da budemo jedinstveni ko su nama protivnici i koga treba da pobedimo, šta treba da uradimo… To je već druga priča. Niko nije glup i svi razumeju o čemu ja pričam.” – istakao je Obradović.span widget

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Citam ovaj forum godinama,poceo da pisem pre par meseci.Doziveo dva bana zbog N.Covica????pomislih da nisam pisao na RSB forumu i da me nije banovao Vujcin......Novac dat za Campaca(kompletna suma) je jednak platama pve petorke K.K.P + Smajli i Trifunovic....eto ne spomenuh nocnog presretaca D.Andjusa vec platu Campaca....valjda nece opet ban?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je bas pozitivno sto se Zoc usprotivio skandiranju sa tribina.

Navijaci Zvezde,Partizana a i svakog drugog tima treba iskljucivo za svoj tim da navijaju,i za Srbiju ok,ali sve ostalo je fuj.

Boli me i za Vucica,i za Dunjica,i za pravdu za grobare,i za gej paradu i za promovisanje bilo kakve politicke,vjerske,pa i nacionalne pripadnosti.

Sjecam se kada su Delije bojkovatale derbi zato sto je subota pred Vaskrs,i prijetili da ce tuci one koji budu krenuli na sjever. Nece da navijaju da ne remete post kao,a mogu tuci ljude taj isti dan.

Sta ako sam ja muslimanske vjeroispovjesti,ili neki hindus npr.

Sta sad svi navijaci jednog tima moraju biti istog politickog opredijeljenja. A i da jesu sta koji k imaju vrijedjat nekog drugog

 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Tango said:

Citam ovaj forum godinama,poceo da pisem pre par meseci.Doziveo dva bana zbog N.Covica????pomislih da nisam pisao na RSB forumu i da me nije banovao Vujcin......Novac dat za Campaca(kompletna suma) je jednak platama pve petorke K.K.P + Smajli i Trifunovic....eto ne spomenuh nocnog presretaca D.Andjusa vec platu Campaca....valjda nece opet ban?

 

Molim moderatore da puste jedan Tango Argentino, a kolegu da zaplese dok ceka odgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Jelencom said:

Meni je bas pozitivno sto se Zoc usprotivio skandiranju sa tribina.

Navijaci Zvezde,Partizana a i svakog drugog tima treba iskljucivo za svoj tim da navijaju,i za Srbiju ok,ali sve ostalo je fuj.

Boli me i za Vucica,i za Dunjica,i za pravdu za grobare,i za gej paradu i za promovisanje bilo kakve politicke,vjerske,pa i nacionalne pripadnosti.

Sjecam se kada su Delije bojkovatale derbi zato sto je subota pred Vaskrs,i prijetili da ce tuci one koji budu krenuli na sjever. Nece da navijaju da ne remete post kao,a mogu tuci ljude taj isti dan.

Sta ako sam ja muslimanske vjeroispovjesti,ili neki hindus npr.

Sta sad svi navijaci jednog tima moraju biti istog politickog opredijeljenja. A i da jesu sta koji k imaju vrijedjat nekog drugog

 

 

 

Au, ala si izmešao stvari ovde. Popij malo, da te ne uhvati meze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Tango said:

Citam ovaj forum godinama,poceo da pisem pre par meseci.Doziveo dva bana zbog N.Covica????pomislih da nisam pisao na RSB forumu i da me nije banovao Vujcin......Novac dat za Campaca(kompletna suma) je jednak platama pve petorke K.K.P + Smajli i Trifunovic....eto ne spomenuh nocnog presretaca D.Andjusa vec platu Campaca....valjda nece opet ban?

 

Jel ima neko od vas GTR-ovaca ko moze da shvati da ne moze bas svasta da se lupeta na ovom forumu? To sto je na avangardama i partizan.netovima dozvoljeno ovde nije, bas se dosta vas cudi zbog toga

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Karakondzula! said:

Bilo im je smesno kada je u par dana u Partizan stigao Naneli, a Zvezdi Dalibor Ilic... Crkose od smeha i zadovoljstva.

To se nije zvalo sipanje u rupu bez dna i pomoc drzave, nego #obraeffect.

Sad im nije toliko smesno... Ovaj nas #duškoeffect.

Koliko kosta Nanelijevo igranje, a koliko Ilicevo neigranje? :default_coffee:

19 minutes ago, pantelia said:

 

Jel ima neko od vas GTR-ovaca ko moze da shvati da ne moze bas svasta da se lupeta na ovom forumu? To sto je na avangardama i partizan.netovima dozvoljeno ovde nije, bas se dosta vas cudi zbog toga

Koliko RSB-ovaca shvata da im je forum pokojan i da ne treba ovde da namecu svoj narativ?

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Kako se gtr ekipa trza na raspored sredstava ... znaju da ce to doci kad-tad na red. A verovatno ih ucili da je 30% >= 60%.

Ili mozda imaju neke napredne (avangardne) metode racunanja. A mozda im i napredno-avangardni preCednik objasni ... ako je dobacio do te rocket science racunice

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/29/2022 at 10:49 AM, Kooineeperk said:

Salu na stranu, kako bi nam (i vama i nama) dobro legla jedna hala od 10-12k mesta ali ususkana kao Pionir (da nisu tako daleko tribine od terena, da je ventilacija dobra, da je pristup i parking normalan...).  

Ne verujem......nama bi ostalo 6.000 dusa ispred hale a nekima minimum 5.000 praznih stolica.....

Link to comment
Share on other sites

Oni su na vec formiran sastav (Avramovic- kojem su na pocetku prosle ponudlili vise nego mi, Punter, Ledej- pricao Mesina koliko su dali, Lesor, Madar za kojeg je placeno obestecenje) i kompletan strucni stab, umesto Dangubica, Zagorca i Mura, doveli Papapetrua, Nanelija i Eksuma, dakle tri gotova Evroligaska proizvoda, sa imenom, reputacijom i bitnim ulogama u bivsim ekipama, vrhunskim za Evro nivo+ Andjusic posle vrlo dobre sezone u Monaku gde je imao svoju ulogu.

 

Jedna nadogradnja u pravom smislu te reci.

Plus WC...

 

Mi nismo imali mogucnost da zadrzimo nosioce (kicmu ekipe), niti trenera. 

Mnogo je lakse kada ne kreces od nule...

 

Sada kad je ta pocetna prednost izgubljena, tacnije nije do sada dala ocekivane rezultate, na to su se nadovezala i dva poraza u medjusobnim duelima, hajde da cmizdrimo o nepravdi. 

 

Ni nama nije bilo lako da letos posle sampionske sezone i triple krune gledamo kako kao na traci odlaze Kalinic, Volters, Holins, Davidovac, Radonjic..

Edited by Karakondzula!
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko RSB-ovaca shvata da im je forum pokojan i da ne treba ovde da namecu svoj narativ?
Imate vi za neigranje dosta kandidata Vukčevića, Brodzianskog, šta se brineš za Ilića.
Izgleda i Anđušić kreće krivudavim stazama neigranja..
A ako ćemo neigranja preko BAT-a saznasmo za Parahuskog i najskuplje neigranje na ovim prostorima.
Ne verujem......nama bi ostalo 6.000 dusa ispred hale a nekima minimum 5.000 praznih stolica.....
Videli smo vaših 6000 duša kad je bio Čanak, Džile, Šćepa, Filipovski itd.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Karakondzula! said:

Mi nismo imali mogucnost da zadrzimo nosioce (kicmu ekipe), niti trenera. 

Da....nije bilo za Kalinica 1,2 miliona,ali je bilo Nedovica 3,3 miliona  i za Campaca 6,8 miliona....verovatno je Coki izvadio svoj novac iz KiM slamarice...

 

13 minutes ago, Karakondzula! said:

Koliko je kostalo Kurucsovo neigranje, zna li se nesto?

Otprilike koliko silni minuti Keselja,Raduljice,Adamsa,Vajta,Sofa....itd...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tango said:

Citam ovaj forum godinama,poceo da pisem pre par meseci.Doziveo dva bana zbog N.Covica????pomislih da nisam pisao na RSB forumu i da me nije banovao Vujcin......Novac dat za Campaca(kompletna suma) je jednak platama pve petorke K.K.P + Smajli i Trifunovic....eto ne spomenuh nocnog presretaca D.Andjusa vec platu Campaca....valjda nece opet ban?

 

Dobrodošao nazad. 

 

Jebeš ban, bilo prošlo, tu smo da se družimo za novogodišnje praznike. :classic_smile:

Edited by Sector
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...