Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ali dominacija vrhunske gluposti,bezobrazluka i idiotizma u rečima “gazi sluge režima”😂

Kakav pajvan moras biti da pored Vuciceve pudlice na celu kluba,Gde ti rezim uplati ulaznicu za El,Gde ti dovede najtrofejnijeg na klupu,plati ga debelo ,obezbedi ti takodje taj rezim i najveci budzet u istoriji sportskih drustava i klubova na ovim prostorima ti prozivas nekog kao sluge rezima.Kakav vanserijski debilizam.🤣

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Siki said:

Ali dominacija vrhunske gluposti,bezobrazluka i idiotizma u rečima “gazi sluge režima”😂

Kakav pajvan moras biti da pored Vuciceve pudlice na celu kluba,Gde ti rezim uplati ulaznicu za El,Gde ti dovede najtrofejnijeg na klupu,plati ga debelo ,obezbedi ti takodje taj rezim i najveci budzet u istoriji sportskih drustava i klubova na ovim prostorima ti prozivas nekog kao sluge rezima.Kakav vanserijski debilizam.🤣

 

 

Aloe, bez ozbiljnih upisa na ovoj temi, ovde samo o platama igraca Zvezde i o sarmicama Bogdanove keve.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Jebote koliko je Devil moralna i intelektualno gromada za sve nas ovde koji se raspravljamo ko je veci drzavni projekat

Njegov gazda covek domacin, nasledio pare od tatka, i boli ga k u dupe(gazdu Paoa, ne Devila)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Crni said:

Njegov gazda covek domacin, nasledio pare od tatka, i boli ga k u dupe(gazdu Paoa, ne Devila)

Normalno, nenormalno bi bilo da se razbacuju drzavnim parama. Pa koliko god da je narkoman i nenormalan gazda Paoa, bar je to sa svojim parama a ne drzavnim. Iako ja ne mislim da je  nesto gori od Ostoyah i Covketa. 

 

Plus, izgledace gospodski jer imaju GOSPODINA  na klupi a ne kao blizanci iz Beloga grada

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Normalno, nenormalno bi bilo da se razbacuju drzavnim parama. Pa koliko god da je narkoman i nenormalan gazda Paoa, bar je to sa svojim parama a ne drzavnim. Iako ja ne mislim da je  nesto gori od Ostoyah i Covketa. 

 

Plus, izgledace gospodski jer imaju GOSPODINA  na klupi a ne kao blizanci iz Beloga grada

Jeste ova tata, ali ne mogu doktor i limar u istu rečenicu.

Link to comment
Share on other sites

Alooooz komsije, Kuperee, Kendričeeee, upravo sam od ćaleta cuo jos jednu stvar koja moze da vam pomogne, ne znam kako se do sada niko od vas nije setio. U razgovoru o Partizanovoj ekipi 

 

,,Partizan za sezonu dve osvaja evroligu, znaci Obradovic je dosao i sad ulaze njegove pare. On je rekao, ulazem pare jer trebaju a zarada je moja" 

 

A svi znamo da zarade u kosarci nema, tako da

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Redstar0356 said:

Alooooz komsije, Kuperee, Kendričeeee, upravo sam od ćaleta cuo jos jednu stvar koja moze da vam pomogne, ne znam kako se do sada niko od vas nije setio. U razgovoru o Partizanovoj ekipi 

 

,,Partizan za sezonu dve osvaja evroligu, znaci Obradovic je dosao i sad ulaze njegove pare. On je rekao, ulazem pare jer trebaju a zarada je moja" 

 

A svi znamo da zarade u kosarci nema, tako da

Prvi-put-s-ocem-na-jutrenje_slika_O_1383

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Redstar0356 said:

Alooooz komsije, Kuperee, Kendričeeee, upravo sam od ćaleta cuo jos jednu stvar koja moze da vam pomogne, ne znam kako se do sada niko od vas nije setio. U razgovoru o Partizanovoj ekipi 

 

,,Partizan za sezonu dve osvaja evroligu, znaci Obradovic je dosao i sad ulaze njegove pare. On je rekao, ulazem pare jer trebaju a zarada je moja" 

 

A svi znamo da zarade u kosarci nema, tako da

Da ti ćale nije moderator na Avangardi?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...