Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 hours ago, Instinkt said:

 

Ne zameram, u Srbiji se sada živi bolje, ne? Vi to zbog opšte dobrobiti, ne zbog Zvezde! 😄


Naravno, zbog dobrobiti i prosperiteta zemlje Srbije. A jbg, niste prepoznali tajming na vreme , trebali ste da kao klub i rukovodstvo kluba stanete uz Vucka, podrzite ga i vi navijaci ( kao i mi svi krezubi navijaci CZ ), mozda bi i vama doveo najbolje EL igrace, nekog od najboljih trenera... ''podrzao''  klub sa nekih 10-15M evrica

Edited by Fat Zadd
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Fat Zadd said:


Naravno, zbog dobrobiti i prosperiteta zemlje Srbije. A jbg, niste prepoznali tajming na vreme , trebali ste da kao klub i rukovodstvo kluba stanete uz Vucka, podrzite ga i vi navijaci ( kao i mi svi krezubi navijaci CZ ), mozda bi i vama doveo najbolje EL igrace, nekog od najboljih trenera... ''podrzao''  klub sa nekih 10-15M evrica

 

Nikad dobri moj Zadd! Ako treba i u petu ligu s Partizanom ali nikad za Vučića, menjanje adrese, kluba i vere za večere! U fudbalu stee bar dostojanstveno ostali u Mateje Kežmana :v

Link to comment
Share on other sites

Quote

Osvrnuo se predsednik Srbije i na večiti „rat“ ko je dobio više novca od države, da li KK Partizan ili KK Crvena zvezda.

„Mi smo sebe doveli u situaciju da toliko veliki novac izdvajamo za KK Crvena zvezda i KK Partizan, da smo došli u situaciju da tri ili četiri košarkaška tima u Evropi imaju tolike pare od države. Nije ni čudo što se bore za F8, od države dobijaju ogroman novac. To samo jaka država može da finansira. Pri čemu je Zvezda po pitanju plaćanja poreza vrlo korektna“, rekao je Vučić. 

 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/vucic-otvaramo-tri-stadiona-u-aprilu-na-njima-ce-igrati-i-zvezda-kad-bude-renovirala-marakanu/440920

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Instinkt said:

 

Ako treba i u petu ligu s Partizanom ali nikad za Vučića

 

Aleksandar Vučić: "Veliki novac izdvajamo za 'večite' – nije čudo što se bore za Top 8" http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=01&dd=16&nav_id=2274408

 

 

Umetnost je način na koji vi to spakujete u svojoj glavi.

 

Neko ko napiše kvotovano, a čovek je od integriteta i stoji iza svojih reči, nikad ne bi mogao da navija za ovakav Partizan, Partizan u koji je isti taj Vučić iskrcao masu para i još se time javno hvali.

 

No dobro, siguran sam da imaš čitav mehanizam kojim sve to racionalizuješ i posložiš u svojoj glavi.

 

Edited by Holivud
  • Like 6
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Instinkt said:

 

Nikad dobri moj Zadd! Ako treba i u petu ligu s Partizanom ali nikad za Vučića, menjanje adrese, kluba i vere za večere! U fudbalu stee bar dostojanstveno ostali u Mateje Kežmana :v

 

O tome i pisem, npr da u ovom trenutku, pa narednih par godina, drzava ( citaj Vucko) odluci da ulozi 15ak M u KKP ( kao sto je u KKcz), dovede najbolje i ''prekaljene'' EL igrace koji redom kostaju 500-700-1M, da dovede nekog od najboljeg i najtrofejnijeg trenera , dodatno olaksa funkcionisanje kluba npr davanjem Arene bez placanja zakupa, carteri itd itd.. Ti (Vi) kao dosledna avangarda i uvek borci protiv AvAv rezima bi bojkotovali takav tim, upravu , za razliku od nas drugoSrbijanaca .

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Wing sad šalu na stranu, kanim se da tebe i Zadda priupitam nešto neko vreme; onomad kad se ugasiste/zamrznuste, postadoste FMP ili šta je već gazda smuljao; jel osećaj bio isti kao pre toga, ili ste pak bili svesni da to više nije vaš klub? Meni je to baš onako tužna priča, odrasteš uz svoj klub, a onda puf, nema ga više; a na tvu ide film Demolition Man i sve te nekako podseća na nju :

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

Wing sad šalu na stranu, kanim se da tebe i Zadda priupitam nešto neko vreme; onomad kad se ugasiste/zamrznuste, postadoste FMP ili šta je već gazda smuljao; jel osećaj bio isti kao pre toga, ili ste pak bili svesni da to više nije vaš klub? Meni je to baš onako tužna priča, odrasteš uz svoj klub, a onda puf, nema ga više; a na tvu ide film Demolition Man i sve te nekako podseća na nju :

Pa to naše što vi kažete zamrzavanje je više zabolelo vas nego nas jer ste projektovani da ostanete one and only na košarkaškoj sceni i onda se desilo nešto na šta niste računali.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Aleksandar Veliki izgleda nasao za shodno da podseti vecinu navijaca evropskih pauerhausa da ne navijaju za dva anderdoga sa trenerima magovima na klupi nego za dva multimilionska projekta kojima je On licno dao novac. Normalno, da pokaze kako smo najjaci na kontinentu jer niko drugi nije toliko razvijen da moze da spuca 25+ miliona na svoja dva kosarkaska kluba. 

 

 E sad, moze se sve to na razne nacina racionalizovati - te nije On dao novac nego neki noname privatnik (WTF?!), te On daje novac svih nas koji u milionima podrzavamo ta dva kluba (steta sto smo po kvalitetu zivota na dnu svih evropskih lista, ali ko jos mari za te sitnice?), te njima daje mnogo, a nama tek toliko da se kaze da smo konkurenti (KKCZ i KKP osmislise perpetum mobile - jednima das 10 necegatm , drugima 8 necegatm, ovi drugi se pobune i dobiju 12 necegatm, pa se ovi prvi pobune i tako...).

 

E, ali o cemu mi dalje da pricamo ako znamo da se radi o rezimu koji je bio u stanju da zavrne trenera i igrace koji su jedini uspeli da imaju preko 50% pobeda u EL, ali su zato nagradili luzere jednom WC jer se ipak radi o evropskom pauerhausu, koji je potreban takmicenju i tako te patetike.

Edited by goldberg
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Wing sad šalu na stranu...
Mislim da vam i nije do šale nakon ove nikad jasnije poruke glavnog sponzora da je sa osnaženjima završeno.

Sada birajte da li će vas i treći put ove sezone školovati FMP2 ili KKCZ.
Imenujte onako kako će manje boleti...ali boleće zasigurno, jer tri-put je tri-put.

Što se tiče odmrzavanja, gledajte kako do kraja meseca da defrostujete Nanelija, Smajlija i podgrejete Avrama. Pantera nam ne dirajte on je već roasted.
Ne ide ladne da vas konzumiramo u Pioniru kao prošlog puta kada ste došli mečki na rupu.
A sledeće godine pamet u glavu i pojurite nekog trenera sa ugovorom. Od ovih volontera vajda vam slaba.





  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Pacino said:

Pa to naše što vi kažete zamrzavanje je više zabolelo vas nego nas jer ste projektovani da ostanete one and only na košarkaškoj sceni i onda se desilo nešto na šta niste računali.

 

Suza mi krenula tog dana kad vas ugasiše 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Instinkt said:

 

Nikad dobri moj Zadd! Ako treba i u petu ligu s Partizanom ali nikad za Vučića, menjanje adrese, kluba i vere za večere! U fudbalu stee bar dostojanstveno ostali u Mateje Kežmana :v

Ovo je nadrealno. 

Znaci, 7. mesto u prvenstvu. WC za EC i gomila para za dovodjenje EL igraca da igraju u istom. WC za EL i jos jedna gomilica para... Pri tome ne placate porez i to vam se tolerise... ZO jeste veliko ime i samim tim EL ga zeli; nikakav problem, ali kako, kako mozete da i pomislite da ste neka avangarda, ili drugaciji? Kako? Ovaj vas svake nedelje barem jednom podseti na pare koje dobijate. 

Kazite brate da ga ne volite, da ne glasate za njega. To kapiram, ali isto tako kazite - znamo, AV nam daje pare i bez njega ne bi bilo ovakvog KKP. Sta vam je tesko? Ovako samo ispadate smesni. Ovaj tvoj upis me je povukao da ovo napisem, ali se odnosu na mnoge navijace KKP koji ovde pisu. 

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Instinkt said:

 

 

Suza mi krenula tog dana kad vas ugasiše 😄 

Mozda je tada suza krenula, ali od kada ste skapirali da i "zamrznuta" Zvezda osvaja trofeje namenjene vama niste prestali suze da ronite. Svako nazivanje Crvene Zvezde FMPom i svako dzvedzdanje i svako vracanje na "ne moze niko da zabrani FMPu kako ce da se zove" predstavlja jednu suzu u vasim ocima. Zamisli sada koliko vi u stvari placete. 😁

Mi barem placemo povremeno zbog para usmerene ka vama, vi placete zbog naseg daljeg egzistiranja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Aman 2 said:

Zna li se tacno koja njiva je data za Kampaca, koliko hektara?

Za razliku od vaseg preCednika koji je limar, poljoprivrednik i sl. nas je dr. 🙂, pa u skladu sa time se ne bavi njivama. 

Mi pare dobijamo od sponzora (nedavno objavljen novi) i od drzave (citaj AV). 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Instinkt said:

Wing sad šalu na stranu, kanim se da tebe i Zadda priupitam nešto neko vreme; onomad kad se ugasiste/zamrznuste, postadoste FMP ili šta je već gazda smuljao; jel osećaj bio isti kao pre toga, ili ste pak bili svesni da to više nije vaš klub? Meni je to baš onako tužna priča, odrasteš uz svoj klub, a onda puf, nema ga više; a na tvu ide film Demolition Man i sve te nekako podseća na nju :

Nego, zalis li ti za vremenima kada je jedan drzao vrata svlacionice, a drugi tukao? Kakav je bio osecaj tada, a kakav sada? Jedna tuzna prica, izaziva nostalgiju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...