Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 hours ago, Holivud said:

Ćerka Zorana Đinđića je u kabinetu AV.

Ako nije u poslednjih godinu dana ušla u isti onda je ovo velika neistina.

6 hours ago, Holivud said:

Ružica smatra da je AV jedini pravi naslednik ZĐ.

Može li citat toga ili je u pitanju još jedna zlonamerna interpretacija njene izjave?

Edited by Barkley#34
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni, sve što prevazilazi nekih 350-400k evra po sezoni, na ono što naše društvo generiše kroz BDP, je čista boleština.

 

Tako da je meni potpuno svejedno da li Kampacu ide 1.5, 2 ili 8 miliona. Svakako je nenormalno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Kampaco je rekao svojim agentima da želi da igra za Duška Ivanovića. Oni neka uzmu svoju proviziju, a za njega ako bude nešto bude, ako ne ništa, biće mu zadovoljstvo.

 

Ima li naš neki igrač kevu koja pravi dobre sarmice?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kendrick said:

1.8 meleona za 6 meseci... 2.5 meleona za 10... šta li bi bilo da je Radonja izgubio bitku koju nije smeo da dobije... 

 

 

Onda ga je Čovke dobro preveslao za drugu godinu ugovora. Bolje mu je da potpiše 2x 6 meseci.

Edited by Pero_Cameron
.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znam da je Tata tema, ali što bismo se mi sada raspravljali sa njima koliko smo platili Kampaca (ja ne računam da je došao dok ga ne vidim na utakmici) kada se kod njih "ne zna" za koji novac igraju njihovi igrači? I to da li je 5, 7 ili 10 miliona njima ništa ne znači, svakako će reći da je ona najviša, računam da će prekosutra doći do 15. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kendrick said:

Pa vi ste godinama eksperti za primanja igrača. 
 

Al' ne svih. A onda od Nedovića + obeštećenje, F4 igrača Martina, Vildoze i sada Kampaca, svi postadoste naivni i neupućeni. Nijedan izvor validan. 

Ajmo malo ovako: za koliko igraju Panter, Naneli, Exum, Ledej, Lesor, Papapetru? 

Koliko kosta Zoc sa sve strucnim stabom kao i u Feneru?

 

Utvrdili smo odakle Zvezdi pare, da cujemo drugu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dzep said:

 

Sjajno, pa onda smo na istoj strani. I veruj mi, ja sam već dobrano politički angažovan...

 

 

I to je tačno, to i sam sebi govorim, ali više puta sam sam sebi priznao da sam zavisnik, bez svega mogu, bez KKP teško. A isto važi i za vaš klub, ili ste vi finansirani iz drugih izvora?

 

i za kraj, ponovo, Vučiću pederu, uvek i svuda!!

E zato se tako lijepo i zivi.

14 minutes ago, kendrick said:

Pa vi ste godinama eksperti za primanja igrača. 
 

Al' ne svih. A onda od Nedovića + obeštećenje, F4 igrača Martina, Vildoze i sada Kampaca, svi postadoste naivni i neupućeni. Nijedan izvor validan. 

Pantic jos ceka odgovor iz KKP-oljoprivrednik o revizorskom izvjestaju u kojem precizno pise da KKP-oljoprivrednik nije dostavio sve potrebne podatke.

Javi se hitno Panticu za sledecu emisiju i objasni mu sve finansijske nedoumice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...