Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

7 hours ago, Holivud said:

 

https://socijalnoukljucivanje.gov.rs/sr/

 

Ma da bre, ovo gov.rs je samo za ukras kao i potpis vlade Srbije u gornjem levom uglu sajta.

 

Nevladina organizacija 101%.

 

 

Jako je idolopoklonstvo u Srbalja.

 

Upravo sam tebe i opisao u poslednjem pasusu posta koji si citirao. Taman si se javio i sa svojim dvominutnim istraživanjem i zaključivanjem na temu pozicionirao kao savršena potvrda i primer fenomena koji sam opisao.

 

7 hours ago, Holivud said:

 

 

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Volter said:

Dolaze nam još trojka i petica i prema onome što se šuška sledi nam i trogodišnja evroligaška licenca. Baš lepe vesti. 

 

Pa jbg ...  ako se vec arce drzavne pare, onda da se to rasporedi kako treba.

Ne moze klub sa 30-ak% navijacke baze da raspolaze sa 50% tih istih para ... a i to im malo.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' Avangarda forum neki ortak Partizan netu? Mnogi tamo očigledno nisu vinklovani. Pre nekog vremena video sam da su neki delovi foruma otvoreni samo za registrovane članove, registrovao se i imao šta da vidim. Koliko sam video tu ima nekoliko zvezdaša, ne znam samo zašto tamo pišu i trpe uvrede. Bože me sačuvaj, prsli ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

Upravo sam tebe i opisao u poslednjem pasusu posta koji si citirao. Taman si se javio i sa svojim dvominutnim istraživanjem i zaključivanjem na temu pozicionirao kao savršena potvrda i primer fenomena koji sam opisao.

 

 

 

 

Uh izvini ako sam ti takao u fakultet.

 

Nadam se da ćeš za par godina ići kod doktora koji je završio na Singidingi. Dok se budeš tresao kao prut seti se podrške koju daješ nestručnosti u Srbiji.

Samo, i ti i ja znamo da ćeš juriti vezu za VMA ali forum trpi svakakve pisanije.

 

 

Da, dva minuta su bila dovoljna zapravo dva momenta - završen singidingi i mesto koordinatora posle staža od godinu dana.

 

Tetošite i branite do smrti mamine i tatine sinove. 

 

 

 

 

Edited by Holivud
Edi
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Volter said:

Je l' Avangarda forum neki ortak Partizan netu? Mnogi tamo očigledno nisu vinklovani. Pre nekog vremena video sam da su neki delovi foruma otvoreni samo za registrovane članove, registrovao se i imao šta da vidim. Koliko sam video tu ima nekoliko zvezdaša, ne znam samo zašto tamo pišu i trpe uvrede. Bože me sačuvaj, prsli ljudi. 

Kapiram da su mazohisti.

Zašto se i dalje na ovoj temi raspravlja čija žena u kojem kabinetu rad i koji fakultet je završila?
Da ne spominjem u par navrata ružno pričanje (da ne kažem vređanje) o nekim privatnim fakultetima (koliko god bilo tačno u nekim slučajevima, u drugim nije).

Edited by Pacino
Link to comment
Share on other sites

Toliko dvolicnosti i licemerja cak i od zvezdasa je mnogo... Sa casnim i retkim izuzecima (mere se u promilima) Isti oni koji su kukali,zapevali, gadili se na dolazak Kampaca u KKP sad orgijaju od srece na drugoj strani... Sta reci, sem da cak od vas pa je mnogo. Sad vise nije skup, nije vam vise zao trosenja drzavnih para, gomilanja stranaca... Dovodjenja bukvalno 20 i kusur igraca u toku sezone, menjanje trenera sa citavim strucnim stabom??? Dusko Ivanovic vam nije MILOGORAC ali vam je zato Dusko Vujosevic bio!!?? Dusko Ivanovic koji se pojavljivao u reklamama DPS i promovisao referendum za nezavisnost Crne Gore.  Koji meni ne smeta ali vama velikim Srbima koji sad klicete Milogorcu i nosite IDEU na dresovima nije vise gadljivo. Toliko licemerja, pa i kad je od vas mnogo je. Jer vama je Covic legenda a Ostoju pljujete koji je za njega mala beba! Dva ista gmaza, samo ovaj prvi na mnogo vecem i gadnijem nivou ali to je ok posto je vas. E vidite ja ne mogu da smislim Ostoju i nije moj, zato nismo isti. Pokazite mi jedan portal ili novine koje su juce i danas napisale ono sto je spanska Marka jos pre neki dan, cifre ugovora! Ali zato za Pantera je izlazilo u nastavcima... I te fraze da je Partizan poceo prvi sa skupim strancima je cista LAZ!!!  Od Sofoklisa Skorcijanitisa, Derika i Markusa Vilijamsa,  KC Riversa, Dzordana Lojda posle fenomenalne sezone u Valensiji, Perperoglua (mnogo pre Papapetrua) i mnogih drugih...  A vi sad nastavite da orgijate, opoziciona manguparijo...

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...