Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

18 minutes ago, Cooper said:

Bentil je bio starter za Milano u plej-ofu EL, taj ne igra posle najbolje sezone bez 7 cifara.

Dobro.

Znaci bez 7 cifara ne igra igrac koji je na nivou sezone u Armaniju (top 8 ekipa) igrao 15 minuta i davao 5 poena prosecno, pa sve i da je igrao u tom plej ofu 23 minuta prosecno sa 7 poena prosecno (na te 4 utakmice).

 

Pa cisto onda da vidimo za koliko cifara igra igrac koji je u istom Armaniju, samo godinu dana ranije, igrao f4, na nivou sezone igrao 25 minuta, davao 14 poena prosecno, spakovao na f4 Barsi 23 poena i onda dosao posle toga u Evrokup ekipu.

 

A nisu daleko ni Ledejove cifre i brojke.

 

Ostale Partizanove sueprstarove mogu posle da pominjem.

 

Drago mi je da si sam razjasnio Kupice.

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Još me treba zaboraviti da se na početku prelaznog roka aktivirala druga godina ugovora za Vajta, takođe EL igrač sa dobrom statistikom, da bi se kasnije dogovorio raskid ugovora i prelazak na dosta niža primanja u Budućnosti.

 

Tako da Vildoza+ Adams, Nedović, Bentil+ Vajt, 5 centara, 4 krila, Ivanović+ Jovanović na 3 godine...

 

Da sam na vašem mestu, drage komšije, ne bih potezao priču oko plata i razbacivanja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Posto sada znamo zvanicno da je neki levi Adams iz Australije (bez evropskog iskustva) imao ugovor na 500k

 

Ako cemo precizno, Covic nije rekao 500k, iliti 500 hiljada. Vec je rekao "500 necega". A i polemisao je o valuti... 🙂 

 

[Tata mode ON]

Sto i jeste neka prosecna mesecna plata u eurima u Srbiji. Dokaz da Zvezda zivi sa svojim narodom kako i on zivi, i ne rasipa se kao neki, sa drzavnim novcima.

[Tata mode OFF] 

 

😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Još me treba zaboraviti da se na početku prelaznog roka aktivirala druga godina ugovora za Vajta, takođe EL igrač sa dobrom statistikom, da bi se kasnije dogovorio raskid ugovora i prelazak na dosta niža primanja u Budućnosti.

 

Tako da Vildoza+ Adams, Nedović, Bentil+ Vajt, 5 centara, 4 krila, Ivanović+ Jovanović na 3 godine...

 

Da sam na vašem mestu, drage komšije, ne bih potezao priču oko plata i razbacivanja...

A odnos Bentila i Pantera sa brojkama i njihovim navodnim ciframa si preskocio kao Partizan pobegulja KLS.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Troteri said:

A odnos Bentila i Pantera sa brojkama i njihovim navodnim ciframa si preskocio kao Partizan pobegulja KLS.

 

Covek zna samo nase plate, kao da je neki najblizi saradnik Covic, doktor Nebojse, ne daj boze. Ne zna nista o Partizanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali meni je fascinantnije kada za igraca ocigledno losijeg renomea i forme tvrdi da igra za 7 cifara (a poziva se na formu i renome), a za ovog drugog, u ovom slucaju Pantera, tvrdi da igra za oko 800k (?).

 

Mislim, kako covek onda da mu bilo sta poveruje posle, ako je spreman takve stvari da pise? U koje ni sam pritom ne veruje sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što se pominje KKP u kontekstu povezanosti sa državom Srbijom kad crveni uredno pričaju da smo mi hrvatski klub. Pa valjda nas finansira grad Zagreb, Kolinda, mi i ne treba da igramo KLS. U Srbiji ima mesta samo za jedan Vučićev klub, očigledno je da u ovih 12 godina 3/4 Srbije živi bolje, a onaj ostatak su svakako hrvati (khm partizanovci) , mađari, slovaci, albanci, dakle nacionalne manjine 😄 

I zato je valjda logično da Vučko trpa u Zvezdu, da bi Zvezdini navijači kao njegovo najveće biračko telo - živeli bolje. 

 

Crveni, živite li bolje? 😎

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Instinkt said:

I zato je valjda logično da Vučko trpa u Zvezdu, da bi Zvezdini navijači kao njegovo najveće biračko telo - živeli bolje.

 

Ovo kao kad bih ja tebe pitao jel zivis bolje sto je Velja Nevolja klao i mleo ljude. Mozes ti i mnogo bolje i mnogo korektnije da se salis. Ne moras da vredjas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Troteri said:

Ali meni je fascinantnije kada za igraca ocigledno losijeg renomea i forme tvrdi da igra za 7 cifara (a poziva se na formu i renome)

 

Kolega, poenta je da je jedan gotovo-anonimni Adams iz Australije placen pola miliona. Nikakva forma i manji poenterski ucinak u (mocnom) Milanu nece dovesti Bentila za ispod 850k. Najmanje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Урош19 said:

Причаш са зидом

Odgovorio je za Bentila zasto smatra da ima barem milionce i kojom logikom, pa rek'o da vidim da li ce iste kriterijume upotrebiti i za Pantera.

 

Ili je i tu prica ljubav prema Partizanu od malena, stipendije, mogucnost napretka u EC, itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Kolega, poenta je da je jedan gotovo-anonimni Adams iz Australije placen pola miliona. Nikakva forma i manji poenterski ucinak u (mocnom) Milanu nece dovesti Bentila za ispod 850k. Najmanje.

Nije hteo čovek da pređe pola sveta za manje od pola miliona nj. A ovaj dolazi iz Italije. Uzmeš u obzir kilometražu i ako je pola svet, pola miliona, onda je 1/10 sveta, 1/10 miliona nj, znači 100k nj. Logično

Šalu na stranu, kako vam ne dosadi da ponovo tatišete kome je više dao?

Edited by Pacino
Nije mi pala na pamet ova glupa fora ranije.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Da sam na vašem mestu, drage komšije, ne bih potezao priču oko plata i razbacivanja...

 

Pa to je ti opaki Kuperu potenciraš stalno, tako vam najlakše da prikrijete vaše milione. Znam da je tebi neprijatano jer pametan si čovek i dobro znaš zbog čega vam Vučić puni kasu. Znaš da tako želi dokazati kako je lako kupiti mnoge sa milionima. A kad vam donese titulu, onda sledi finansijski haos, pa ćete opet zapevati svima poznatu pesmu. Al tada će on dokazati licemerje većine vas tako da više niko vas ozbiljno neće shvatiti. Uzalud će biti kukanje. Nego ti na sledećoj utakmici transparent i napiši nešto u vezi ovoga. Budi prvi koji će izaći iz ove Vučićeve igre, budi prvi koji će zapaliti baklju i ostalim saborcima pokazati put, budi onaj o kome će se nekad pričati. Znam da te savest peče i uzalud se skrivaš, od savesti nema skrivanja. Odvaži se Kuperu, uz tebe sam.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bentil je kroz celu EL karijeru igrac sa 5-6 poena prosecno i ulogom pete opcije u napadu. Tesko da takav igrac kosta 850k po sezoni. Sto se tice Adamsa on je preplacen sa tih 500k, kao sto se i moglo videti po onome sto je pruzio na terenu. On je planiran za prvog plejmejkera tima i verovatno je shodno tome i dobio vecu lovu nego sto realno zasluzuje.

Link to comment
Share on other sites

Jeste dosadno. Ali ko o cemu, zvezdasi o pijanim milionerima iz Humske, dok se oni krpe. A onda kada Nebojsa izadje i izlane se, prosto se mora reagovati, po moralnoj duznosti isterivanja istine [emoji16]
Ma gde, samo si skroman.
Samo laik ne vidi da je tim kkcz višestruko skuplji od tima kkp. Naši Ameri koštaju bar 7 miliona.
Još mi plaćamo Jovanovića 2,5 godine a onih vaših 16( da da bukvalno ih ima 16) članova stručnog štaba se ugledali na Željka pa nemaju ni ugovore. Tako je to kad Branko plaća
Link to comment
Share on other sites

E i da ne vređamo igrača, čuj gotovo-anonimni Adams, pa čovek bio MVP lige. 

Što se istine tiče, mi to nikada nećemo znati, kao što ne znamo na kakvom je ugovoru Ž. Obradović.  Ako je na autorskom, onda vas baš briga, možete da uživate. 
A i koga briga istina?
U ovoj situaciji možemo da kažemo da smo i jedni i drugi pijani milioneri, samo se razlikujemo u tome ko ima 4, a ko 5 promila. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...