Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

37 minutes ago, Devil In My Pants said:

Moguce  da je Vujcin toliko malouman, meni vec muka da svako finale neko hoce da nas pokrade...rade svi protiv Covica..Zvezdu ceka masakr itd...Koji su to bolesni umovi to je neverovatno. Valjda docekam jednog dana da Zvezda bude sto je nekad bila, bunt protiv lose vlasti i kvalitetna ekipa u upravi, gospoda....

 

Toliko mrzenje, ovo je prebolesno..

daj navedi tu gospodu u upravi. kad, gde, kako?

Link to comment
Share on other sites

@berti

 

Minimiziram naše protuve? Pa moj stav je prilično jasan, sikter iz kluba, po cenu uspeha. Bode oči to što si ti u kontra smeru, dobar je Zvezdi » dobar je i meni, neka mešetari ako će to doneti titulu, EL i sve što ide uz to

 

@Setite se 2011

 

Sukob interesa nastade pa je nezgodno odabrati stranu, dal jahati na talasima Željkovog licemerstva i 0 uloženih sredstava u domaću bazu u KKP, ili ona priča o milionima koje te isti igrači uzeše/uzimaju ostaje. Realno, ovo drugo bolje zvuči, ali pick ur side

 

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Instinkt said:

@berti

 

Minimiziram naše protuve? Pa moj stav je prilično jasan, sikter iz kluba, po cenu uspeha. Bode oči to što si ti u kontra smeru, dobar je Zvezdi » dobar je i meni, neka mešetari ako će to doneti titulu, EL i sve što ide uz to

 

@Setite se 2011

 

Sukob interesa nastade pa je nezgodno odabrati stranu, dal jahati na talasima Željkovog licemerstva i 0 uloženih sredstava u domaću bazu u KKP, ili ona priča o milionima koje te isti igrači uzeše/uzimaju ostaje. Realno, ovo drugo bolje zvuči, ali pick ur side

 

Pa dobro, odrekni se titule prvaka Evrope jer je tada na celu KKP bio okoreli kriminalac. Zajebi sada KKP da pratis jer sns vlada klubom. Sada  zelis da KKP uzme kup veceras, a trofeja ne bi bilo da nisu dovedeni igraci parama koje donose oni koje sikterises.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Pa dobro, odrekni se titule prvaka Evrope jer je tada na celu KKP bio okoreli kriminalac. Zajebi sada KKP da pratis jer sns vlada klubom. Sada  zelis da KKP uzme kup veceras, a trofeja ne bi bilo da nisu dovedeni igraci parama koje donose oni koje sikterises.

A kad na čelu kkp nije bio okoreli kriminalac?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@berti

 

Druže ja se ograđujem od tih ljudi i ne želim ih u klubu, najradije bih im video leđa dok ti očigledno nemaš problem sa njima i onim što oni predstavljaju. Kako si krenuo samo čekam kad ćeš da provučeš i da je sns dobra priča, jer dobri su Zvezdi, neka se iživljavaju na drugoj strani dokle god je tako i tebe ne čačka okej si.

Da ne bude da ti imputiram nešto što nisi rekao, na osnovu tvojih komentara zaključujem da ti je svejedno ko je u klubu sve dok imate korist po cenu bilo čega. A to dalje implicira da ti i ja nikako nismo na istim talasnim dužinama kada je ova tema u pitanju

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Instinkt said:

@berti

 

Druže ja se ograđujem od tih ljudi i ne želim ih u klubu, najradije bih im video leđa dok ti očigledno nemaš problem sa njima i onim što oni predstavljaju. Kako si krenuo samo čekam kad ćeš da provučeš i da je sns dobra priča, jer dobri su Zvezdi, neka se iživljavaju na drugoj strani dokle god je tako i tebe ne čačka okej si.

Da ne bude da ti imputiram nešto što nisi rekao, na osnovu tvojih komentara zaključujem da ti je svejedno ko je u klubu sve dok imate korist po cenu bilo čega. A to dalje implicira da ti i ja nikako nismo na istim talasnim dužinama kada je ova tema u pitanju

Kako se ti to ogradujes od njih? Kazes da bi voleo da im vidis ledja, a radujes se rezultatima koji se ostvaruju pod tim ljudima. U cemu je razlika u pracenju kluba i radovanju uspesima kluba ako se ti ogradjujes od tih ljudi ili ako se ne ogradjujes. Kakav bi odnos imao prema tituli prvaka Evrope ako se ogradjujes od Radojice a kakav ako se ne ogradjujes.

Sve je to ogromno licemerje. Posteno je reci da necu da pratim klub uopste dok su u njemu sns ljudi ili bilo koji politicki ljigavci ubuduce. Samo tada zaboravi na sport jer u oba bgd blizanca politicka i ostala bagra je uvek prisutna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, berti said:

Kako se ti to ogradujes od njih? Kazes da bi voleo da im vidis ledja, a radujes se rezultatima koji se ostvaruju pod tim ljudima. U cemu je razlika u pracenju kluba i radovanju uspesima kluba ako se ti ogradjujes od tih ljudi ili ako se ne ogradjujes. Kakav bi odnos imao prema tituli prvaka Evrope ako se ogradjujes od Radojice a kakav ako se ne ogradjujes.

Sve je to ogromno licemerje. Posteno je reci da necu da pratim klub uopste dok su u njemu sns ljudi ili bilo koji politicki ljigavci ubuduce. Samo tada zaboravi na sport jer u oba bgd blizanca politicka i ostala bagra je uvek prisutna.

 

U meri kojoj mogu, ne dajem sns-u podršku, ni samoj stranci, ni njenom kadru koji se provlači po klubu ni na jedan način. 

Ne glasam za njih, ali izlazim na izbore. 

Ne stavljaj znak jednakosti između podrške svom klubu i neke podrške predsedniku, jer Nikčević nije Partizan, kao što ni Čović nije Zvezda. Nije licemerje jer ja ne volim njihove pare već KKP i njegove igrače, trenere etc. 

Jasno i glasno trebaš da kažeš da je Čović zlo kojem ne bi trebalo da ima mesta u sportu, da te je sramota što takvo moralno dno vodi tvoj klub kao što je mene sramota ovog iz mog kluba. Neki minimum dostojanstva, lopurda će sutra dići sidro kad mu ne bude više odgovaralo, opet će vam dizati koševe, naplaćivati sa kamatom halu u Železniku, neće ostati kamen na kamenu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

 

U meri kojoj mogu, ne dajem sns-u podršku, ni samoj stranci, ni njenom kadru koji se provlači po klubu ni na jedan način. 

Ne glasam za njih, ali izlazim na izbore. 

Ne stavljaj znak jednakosti između podrške svom klubu i neke podrške predsedniku, jer Nikčević nije Partizan, kao što ni Čović nije Zvezda. Nije licemerje jer ja ne volim njihove pare već KKP i njegove igrače, trenere etc. 

Jasno i glasno trebaš da kažeš da je Čović zlo kojem ne bi trebalo da ima mesta u sportu, da te je sramota što takvo moralno dno vodi tvoj klub kao što je mene sramota ovog iz mog kluba. Neki minimum dostojanstva, lopurda će sutra dići sidro kad mu ne bude više odgovaralo, opet će vam dizati koševe, naplaćivati sa kamatom halu u Železniku, neće ostati kamen na kamenu

 

Hah, a tih igraca i trenera, pa i kluba bi bilo da nema tih para? 😄

 

Vidi, mozete vi Covicu da stavljate sta hocete u CV, covek se sportom bavio pre politike. Sad imamo Megu koja ce iznedriti neke talente ali ranije smo imali FMP koji je stvorio Covic. Da ne ponavljam koliko je srpskih reprezentativaca izniklo iz te skole. 

 

A sta Ostoja ima u CV-u, osim knjizicu, krivicne prijave i sumnjive poslove? 

 

Ako bih od dva zla morao da biram koga bih u klubu, svakako bih pre birao onog sa sportskim pedigreom 😄 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

 

U meri kojoj mogu, ne dajem sns-u podršku, ni samoj stranci, ni njenom kadru koji se provlači po klubu ni na jedan način. 

Ne glasam za njih, ali izlazim na izbore. 

Ne stavljaj znak jednakosti između podrške svom klubu i neke podrške predsedniku, jer Nikčević nije Partizan, kao što ni Čović nije Zvezda. Nije licemerje jer ja ne volim njihove pare već KKP i njegove igrače, trenere etc. 

Jasno i glasno trebaš da kažeš da je Čović zlo kojem ne bi trebalo da ima mesta u sportu, da te je sramota što takvo moralno dno vodi tvoj klub kao što je mene sramota ovog iz mog kluba. Neki minimum dostojanstva, lopurda će sutra dići sidro kad mu ne bude više odgovaralo, opet će vam dizati koševe, naplaćivati sa kamatom halu u Železniku, neće ostati kamen na kamenu

Ti volis KKP i igrace, a mi volimo Covica pre svega.  Pa dajemo podrsku sns, glasamo za njih.

Rekao si sta ja da kazem jasno i glasno. A ti reci jasno da su tvoj KKP i njegovi celnici  godinama radili sta su hteli,  otimali  igrace, pretili sudijama, tukli ih, da su sve radili da dodje do makabizacije srpske kosarke...  I sve je to lepo funkcionisalo. Prava idila dok se nije pojavio mali covek sa velikom torbom sto je krao pare na Kosovu. I sad sazaljenje u grobara prema opljackanim ljudima sa Kosova, revolt prema tom malom coveku.

Pa sto ne oteraste malog debelog coveka sa kofercetom iz kluba, mrcinu koja je toliko zna nanela i jos uvek nanosi.

Dakle, ako pratis klub, ides na utakmice i radujes se pobedama, ti si deo tog kluba kao i Covic i Ostoja. Ako zelis da ne budes deo svega toga, lepo bojkotujes sve u vezi kluba i prosto te ne zanima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sukob navijača Partizana sa Čovićem datira mnogo pre 2011. za početak. A da napomenem i da su Zvezdini navijači takođe imali šta da kažu na datu temu, al ajd' kratko pamćenje.

 

Ko je mali debeli čovek sa koferčetom u KKP? Tegeltija?

 

A ovo poslednje što opet vrtiš, to isto kao kad bih ja tebi rekao ako nisi za ovu vlast ti batali sve što ima veze sa Srbijom, ako ti se ne sviđa već, bojkotuj, ne treba da te zanima.

Ponavljam, podržavam klub, ne ljude koji ga vode. 

 

Počinje uskoro finale, dosta je o ovome nema smisla

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...