Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

 

Aj ovako to da odvojimo. Srbi (civili) nisu ničim zaslužili bombardovanje, Palestinci (civili) nisu ničim zaslužili ovo što im se sada dešava. Ovo je moj stav.

 

E sad, srpska vlast i političko/vojno/gerilske vođe Palestinaca svakako jesu zaslužili kaznu. Ali stradaju civili, zato to nije dobro rešenje. Jer osim što ubijaš civile, ti daješ zločincima osnov za kampanju ispiranja mozgova ostalim, preživelim civilima, kojim se sada priča "vidi, ubijaju nam ljude zli Izraelci!".

Ne može se zločinom odgovoriti na zločin. To jest može ako nemaš nikakvu nameru da bilo šta trajno rešiš. Onaj ko želi da reši probleme, on situaciji pristupa mnogo obazrivije i metodičnije.

 

Što se antisemitizma, to je veoma osetljiva tema, i veoma ozbiljna kvalifikacija koja se danas olako izgovara kao neka poštapalica. Za mene nije antisemitizam ako kažeš da izraelska država čini zločine. Za mene jeste antisemitizam ako negiraš izraelske žrtve pod nacistima ili negiraš holokaust alltogether. Ali to već nije ovde tema.

 

Tako da...šta znam, mislim da u svakom narodu postoji određeni stepen pre svega šovinizma. Ništa novo, jel...

 

Ok, mozes da imas taj stav.

 

Ali bas zato sto si rodjen (?) u Srbiji, imas dodatni nivo razumevanja te problematike, za razliku od nekog lika koji je rodjen recimo u Rumuniji. Zemlja u kojoj si rodjen je bombardovana zbog svoje zlocinacke vlasti i politike koju je vodila.

 

Sve ono sto se desavalo posle toga, kao i to gde je Srbija preko 20 godina posle, govori da ti civili jesu i te kako bili odgovorni.

 

I da je stav "malo su nas bombardovali" potpuno legitiman kao i tvoj, i ne samo to, u ovom trenutku u vremenu logicniji nego tvoj stav.

 

Ili, ako necemo da pricamo o tome, mozemo pricati recimo o stavu razlicitih drzava prema Rusiji koji ide od blagonaklonog (naseg), preko neutralnog i osudjujuceg do unistiti tu imperiju zla vec jednom, koji ima Poljska.

 

Poljaci su vise puta osetili rusku cizmu i samim tim Rusi nikada vise nece moci da im prodaju muda za bubrege.

 

Ekvivalentno, mi nismo osetili rusku cizmu dovoljno, a posle Milosevica nismo prosli proces "demilosevicizacije" i nismo naucili sta se zapravo desilo 90ih, nismo prihvatili da smo bili agresori i zlocinci, vec smo prihvatili ulogu zrtve i pravimo se Kalimero.

 

I zbog toga danas, 25 godina posle, pricamo o Kosovu i zlom zapadu koji samo gleda kako ce jadnom Srbinu nesto da uzme.

 

I za to su odgovorni ponovo, ko? Civili.

 

Da se vratimo na Palestince - biranjem Hamasa kao teroristicke organizacije i dozvoljavanje da citav tvoj svet bude prozet terorizmom, oni su odgovorni i krivi mnogo vise nego idioti koji su ovde bacali cvece na tenkove.

 

Ne postoji nikakav logicki suvisao nacin da taj stav da civili nisu odgovorni u vezi Palestine bude odrziv.

 

Sa emotivne strane, ne zelim ni ja da gledam mrtvu decu koju izvlace ispod rusevina, ne zelim da milion ljudi umre, ne zeli to niko.

 

S tim sto ja razumem da to nema nikakve veze sa onim sto je logicno i pravedno. Ta prica je emotivna i iracionalna i na teritoriji poput Gaze, kao sto smo imali ISIS pre deceniju, ne mozes primeniti civilizacijske parametre koje primenjujemo od WWII na ovamo iz prostog razloga sto su samim biranjem terorista oni sebe stavili van tog referentnog sistema.

 

I to je tako.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sad, zavisi šta podrazumevaš pod odgovornost. Srbi jesu birali Slobu ali nisu birali klanje u Srebrenici niti su podržavali hladnjače pune Albanaca. Niko nije imao na papiru izbor između ubiti ili ne ubiti nekog. Siguran sam da većina ne bi podržala ni jedan zločin.

 

Ljudima se nikad ne predstavi baš binarni izbor. Ti izabereš neku vlast ali ne znaš kako će ona zapravo da se ponaša, i Hitler je demokratski došao na vlast pa onda ugasio demokratiju. Isto kao i Sloba. I Vučića su ljudi legalno izabrali sa nekom nadom u naprednu i bolju Srbiju, i onda se desila kontra.

 

Mi kao narod imamo svoje grehe posebno u nesposobnosti da pametno rezonujemo na osnovu istorijskih događaja. Međutim ja nikad neću moći da kažem da smo malo bombardovani, meni je to užasno i pomisliti. 

 

Politika je teško kurvanje i vrlo retko onaj koji je na vlasti zaista čini nešto dobro i epohalno. Samo se njegova vladavina gleda pre svega kroz trenutak u kojoj se odvija i u svetu koji je i kakav je u datom momentu. Od Mirotvorca do Zločinca Sloba je prešao put za kratak period. A zapravo to je isti lik, samo što ga je zapad različito predstavio zavisno od trenutnih političkih interesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A sto se tice razumevanja mladog Izraelca koji bi pobio sve Arape, vrlo je jednostavno i mogu opet da objasnim, mada kontam da oni koji su nesposobni da odvoje emocije od proste logike nikad nece razumeti sta sam napisao.

 

Dakle, Jevreji su najvise proganjan, najvise ubijan, najvise stradao narod/etnicka grupa u istoriji sveta. Samim tim sto su preziveli do sad kao takva stara etnicka grupa upucuje da oni jako dobro znaju svoju istoriju i od malih nogu su uceni i vrlo rano u adolescenciji cak i trenirani da se brane od onih koji bi njih pobili, a pobili bi bukvalno svi koji zive u zemljama koje ih okruzuju.

 

Takva mrznja i terorizam kojem su izlozeni svakodnevno, zahteva odgovor i prirodno je da radja ekstremiste i na izraelskoj strani. Taj deo je razumljiv, pa cak i ovakav najekstremniji, jer je to REAKCIJA na ono sto dozivljavaju.

 

Naravno da nigde i nikad ne bih podrzao takvo misljenje, ono je sustinski pogresno, neljudsko i glupo. Ali je zbog svih okolnosti razumljivo.

 

Takodje, ti stavovi su manje problematicni od ekvivalentnih stavova Arapa. Jer Izrael ima vojnu moc da takve ideje proba da sprovede u delo, ali se to ne desava. Mocan i do zuba naoruzan Izrael je jedini garant njegovog postojanja i uvek kroz istoriju, pa i u ovom sada ratu, Izrael se samo brani. Arapi ga napadaju.

 

Zbog svega toga, podrska Izraelu da resi pitanje terorizma i unisti Hamas je logicna i u najboljem interesu ne samo Jevreja ili Bliskog istoka, vec ljudske civilizacije u celini.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

Pa sad, zavisi šta podrazumevaš pod odgovornost. Srbi jesu birali Slobu ali nisu birali klanje u Srebrenici niti su podržavali hladnjače pune Albanaca. Niko nije imao na papiru izbor između ubiti ili ne ubiti nekog. Siguran sam da većina ne bi podržala ni jedan zločin.

 

Ljudima se nikad ne predstavi baš binarni izbor. Ti izabereš neku vlast ali ne znaš kako će ona zapravo da se ponaša, i Hitler je demokratski došao na vlast pa onda ugasio demokratiju. Isto kao i Sloba. I Vučića su ljudi legalno izabrali sa nekom nadom u naprednu i bolju Srbiju, i onda se desila kontra.

 

Mi kao narod imamo svoje grehe posebno u nesposobnosti da pametno rezonujemo na osnovu istorijskih događaja. Međutim ja nikad neću moći da kažem da smo malo bombardovani, meni je to užasno i pomisliti. 

 

Politika je teško kurvanje i vrlo retko onaj koji je na vlasti zaista čini nešto dobro i epohalno. Samo se njegova vladavina gleda pre svega kroz trenutak u kojoj se odvija i u svetu koji je i kakav je u datom momentu. Od Mirotvorca do Zločinca Sloba je prešao put za kratak period. A zapravo to je isti lik, samo što ga je zapad različito predstavio zavisno od trenutnih političkih interesa.

 

bold 1 - voleo bih da budem tako siguran kao ti, cak mislim suprotno. Da to mnogi bi i jesu i podrzali, negacija i guranje pod tepih tih stvari govori u prilog tome.

 

Pa evo ako danas pitas ljude za Srebrenicu vecina odgovora bi ti bio "ne podrzavam, ali", dok za hladnjace ce ti vecina reci da je to podmetacina i neistina.

 

Mi nikada nismo pretresli te dogadjaje iz bliske proslosti i nismo shvatili sta smo uradili, Sloba je pao ne jer je vodio rat, nego jer ga je izgubio. To je problem naseg drustva.

 

bold 2 - znaci Palestinci izabrali Hamas i onda jebi ga nisu znali?

 

Mislim da ako prodje decenija gde ti neko modelira drustvo ka autokratiji mozemo tvrditi da vecina ili bar jedan vrlo dobar deo drustva to podrzava, ne mozes se voditi doveka na jebi ga nismo znali pa je ugusio slobodu i sta onda.

 

Sto se tice Slobe i garanta stabilnosti na Balkanu, Zapad je vrlo svestan da ovde ima posla sa pretpolitickim drustvom, koje je nepismeno, nazadno, ni po cemu na nivou koji su oni dostigli.

 

I oni znaju ko je Sloba, znaju i ko je Vucic, ali mi treba da odlucimo, ne oni. I uvek su nas pustili da odlucujemo do trenutka kad je preterala dara meru, pa su nas bombardovali i odlucili da smo nesposobni da upravljamo prostorom gde je brojna nacionalna manjina.

 

Mi treba da se kvalifikujemo za to da nas tretiraju drugacije, kao i Palestinci uostalom.

 

Posle toliko gresaka koje smo nacinili i mi i oni, licemerno je traziti isti tretman.

 

To je kao da imas dva deteta, nevaspitano i poslusno. Ako iznova i iznova dajes nevaspitanom detetu isti benefit of a doubt i prava kao poslusnom detetu i konstantno ti pravi sranja, ti si idiot, tako je prosto.

 

I zbog toga ta prica o civilima koji nista nisu krivi ne pije vodu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

Da, samo je problem u tome što Amerika misli da je ona to koja treba da kaže ko je vaspitan a ko nije.

 

Aha, znaci dosli smo do tog problema - nepravda svuda, najveca sila vlada, mi smo bili glupi i pogresno odabrali, a da smo bili uz Ameriku ostalo bi nam Kosovo i tlacili bi Albance kao sto sad Jevreji tlace Palestince jer ih Ameri podrzavaju.

 

Ne kazem da je to tvoj stav, ali sam ga cuo cesto i moram da kazem ovde da je prilicno plitak.

 

Biranje prave strane odnosno side sa Amerikom bi nas stavilo u bolji polozaj, ali to ne znaci da bismo imali carte blanche, kao sto ga vidimo nema cak ni Izrael, kritikuju ga (iako bi oni trebalo da ga imaju IMO, zbog svega sto smo pretresli).

 

No, na stranu to.

 

Pitanje za tebe - ko treba da odlucuje u uslovima konflikta? Rusija? Kina? Madagaskar?

 

I samo da ne gubimo vreme da kazes UN, jer je jasno da je UN beznacajna institucija koja treba da nestane kao sto je nestala Liga naroda i napravi se bolja organizacija koja vise odgovara 21. veku i odnosima u njemu.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

jasno da je UN beznacajna institucija koja treba da nestane kao sto je nestala Liga naroda i napravi se bolja organizacija koja vise odgovara 21. veku i odnosima u njemu.

 

Samo nas još jedan svetski rat deli od toga. Liga naroda posle WWI, UN posle WWII, to nešto novo posle WWIII.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da nastane svetski rat da bi se to shvatilo. I to nije samo zbog ovoga sto radi Rusija, UN je beskorisna mnogo duze vreme i to je precutno prihvaceno od strane civilizovanog sveta, tamo se pustaju probni baloni u formi rezolucija, cisto da se proveri na nekom vecem uzorku puls sveta (kao kad je Rusija napala Ukrajinu), ali i sama cinjenica da je Srbija lagano podrzala Ukrajinu tu svaki put govori o beznacajnosti institucije, jer je zapelo kada je trebalo preci sa reci na dela i uvesti sankcije Rusiji.

 

I da laz "mi smo trpeli sankcije, ne mozemo ih uvesti" prodje lagano, a samo par godina pre toga velikom prijatelju Lukasenku smo uveli te iste sankcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aha, znaci dosli smo do tog problema - nepravda svuda, najveca sila vlada
 
Uvek se dolazi do toga, crvena linija koja kad tad izroni iz mraka svih političkih podela u Srbiji yawn2.gif
 
Pažljivo crtana od 23.09.1987
Ko je pobegao odmah upecao se 1991, ko je izbegao 1991 ulovili su ga 1992, ko je eskivirao 1992, pao je 1995, ko je prošao i to sito navatali su ga konačno 1999. I tad je drugačije mišljenje de facto anatemisano, čisto da se ne bi više cimalo i ugrožavalo nacionalno jedinstvo... koje je konačno dostignuto 2012.

U međuvremenu stasale su mlade generacije brižno odgajane 90ih, a statistička greška ostalih polako odumire i to je to.


  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dakle, razume Izraelce tj. Jevreje koji su pretrpeli stravične nesreće, ali ne razume Palestince koji su takođe pretrpeli užasno postupanje kroz istoriju. Tom logikom, za svaku naciju na svetu možemo da nađemo razumevanje kad oni tvrde da bi pobili sve pripadnike neke druge nacije.

 

Taj komentar, naravno, lajkuje moderator. 

@MetalHead Da li ti kao administrator foruma podržavaš ovakvo postupanje na PDF-u Politika i da li je zvanični stav foruma da se podržava Izrael u svom postupanju u Gazi? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Dakle, razume Izraelce tj. Jevreje koji su pretrpeli stravične nesreće, ali ne razume Palestince koji su takođe pretrpeli užasno postupanje kroz istoriju. Tom logikom, za svaku naciju na svetu možemo da nađemo razumevanje kad oni tvrde da bi pobili sve pripadnike neke druge nacije.

 

Taj komentar, naravno, lajkuje moderator. 

@MetalHead Da li ti kao administrator foruma podržavaš ovakvo postupanje na PDF-u Politika i da li je zvanični stav foruma da se podržava Izrael u svom postupanju u Gazi? 

 

Palestinci su potpuno neuporedivi sa Izraelcima po tom pitanju. Nisu ni blizu preziveli ovo sto oni prezivljavaju.

 

Prva stavka - Palestinci su se kao nacija formirali u trenutku kada se formirala drzava Izrael i u samom tom formiranju i srzi te nacije je stav da Izrael ne treba da postoji.

 

Druga stavka - Palestinci tim svojim stavom gube legitimitet za bukvalno svaku tvrdnju izuzev tvrdnji o nepostovanju osnovnih ljudskih prava, koja naravno treba da se postuju bez obzira na naciju, veru, boju koze itede itece.

 

Treca stavka - dok Palestinci ne prihvate postojanje Izraela, gube pravo da imaju svoju drzavu.

 

To je sve vrlo prosto i jasno.

 

A sto se tice citirane problematike - da Palestinci i drugi Arapi nisu vodili pet ratova protiv Izraela (svaki put ih napali) i izvrsili na hiljade teroristickih napada na Izrael i svaki put bez greske bili agresori, mozda bih imao razumevanja i za njihove stavove.

 

Ovako je to, kako da ti kazem, logicki nesuvislo i licemerno.

 

A razumevanje i za ekstremne stavove Izraelaca je zbog sveg tog terora, normalno.

 

Dakle sve je vrlo prosto, objektivno, nikako problematicno.

 

Vec sam rekao 10 puta, ali evo i 11, molio bih svakoga ko se ne slaze da ponudi neki argument umesto sablaznjavanja i relativizacije onoga sto sam rekao, posto je to toliko strasno, lako ce vam biti da opovrgnete moj stav, a to do sada nije uradio apsolutno niko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Palestinci su potpuno neuporedivi sa Izraelcima po tom pitanju. Nisu ni blizu preziveli ovo sto oni prezivljavaju.

 

Prva stavka - Palestinci su se kao nacija formirali u trenutku kada se formirala drzava Izrael i u samom tom formiranju i srzi te nacije je stav da Izrael ne treba da postoji.

 

Druga stavka - Palestinci tim svojim stavom gube legitimitet za bukvalno svaku tvrdnju izuzev tvrdnji o nepostovanju osnovnih ljudskih prava, koja naravno treba da se postuju bez obzira na naciju, veru, boju koze itede itece.

 

Treca stavka - dok Palestinci ne prihvate postojanje Izraela, gube pravo da imaju svoju drzavu.

 

To je sve vrlo prosto i jasno.

 

A sto se tice citirane problematike - da Palestinci i drugi Arapi nisu vodili pet ratova protiv Izraela (svaki put ih napali) i izvrsili na hiljade teroristickih napada na Izrael i svaki put bez greske bili agresori, mozda bih imao razumevanja i za njihove stavove.

 

Ovako je to, kako da ti kazem, logicki nesuvislo i licemerno.

 

A razumevanje i za ekstremne stavove Izraelaca je zbog sveg tog terora, normalno.

 

Dakle sve je vrlo prosto, objektivno, nikako problematicno.

 

Vec sam rekao 10 puta, ali evo i 11, molio bih svakoga ko se ne slaze da ponudi neki argument umesto sablaznjavanja i relativizacije onoga sto sam rekao, posto je to toliko strasno, lako ce vam biti da opovrgnete moj stav, a to do sada nije uradio apsolutno niko.

 

Ako napišem šta su Palestinci sve pretrpeli i šta i danas trpe od države Izrael, dobiću 15 dana ili trajni ban. Ja nemam neograničeno igralište kao ti, koji si izuzet od bilo kakve sankcije a na temi BI si napisao neke od najstrašnijih gadosti. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Pusti ti bačene koske, nego da raspravimo ovo razumevanje poziva Izraelaca na ubijanje Arapa. 

 

Evo ti, dajem ti sansu, objasnjeno je sve vrlo taksativno, citiraj i objasni sta je problematicno?

 

Problem je sto ne mozes.

 

Pa ti ostaje samo lov na vestice.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

To je sve vrlo prosto i jasno

 

Ovako je to, kako da ti kazem, logicki nesuvislo i licemerno.

 

A razumevanje i za ekstremne stavove Izraelaca je zbog sveg tog terora, normalno.

 

Dakle sve je vrlo prosto, objektivno, nikako problematicno.

 

Napiši ovo još 1000x, i dalje je gadost vredna sankcije na ovom forumu. Pa da vidimo da li moderacija poštuje pravilnik ili ipak moderiraju prema ličnim stavovima.

@fancy Ja sam evo reportovala oba problematična posta. Da ne kažeš kako ne radi dugme Report.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ako napišem šta su Palestinci sve pretrpeli i šta i danas trpe od države Izrael, dobiću 15 dana ili trajni ban. Ja nemam neograničeno igralište kao ti, koji si izuzet od bilo kakve sankcije a na temi BI si napisao neke od najstrašnijih gadosti. 

 

Koje su to gadosti?

 

Slobodno napisi sta su Palestinci sve pretrpeli.

 

A onda mozes i da odgovoris da li bi Izrael ikada gradio "nelegalna naselja" na Zapadnoj obali da nije napadnut 5+ puta?

 

Da li je Izrael vratio ratom osvojeni Sinaj? Da li se Izrael povukao iz Gaze svojevoljno i dao Palestincima tamo da uredjuju svoj zivot kako hoce?

 

Da li bi sada bilo civilnih zrtava i da li bismo gledali nemile scene u Gazi da nije bilo 7. oktobra?

 

Da li bi Izrael ikada napao ijednu arapsku zemlju u okruzenju da nije bio napadan?

 

Zasto se nije primenio mirovni plan iz Osla?


I na kraju, zasto, zapravo Palestinci nemaju svoju drzavu?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Napiši ovo još 1000x, i dalje je gadost vredna sankcije na ovom forumu. Pa da vidimo da li moderacija poštuje pravilnik ili ipak moderiraju prema ličnim stavovima.

@fancy Ja sam evo reportovala oba problematična posta. Da ne kažeš kako ne radi dugme Report.

 

To nije gadost. A ti ocigledno nemas nijedan argument. Jer ako je gadost, vrlo je lako objasniti zasto je gadost. A ti to ne mozes, nego se stavljas u poziciju zrtve i prebacujes loptu na mene da bi se nesto kao izjednacilo. Nema sta da se izjednaci. Ja sam svoj stav objasnio vise puta, dao sam ti sansu da objasnis sta je problematicno, a ti nastavljas isto.

1 minute ago, Smrtokapa said:

Mek, glavni problem sa opovrgavanjem tvojih tvrdnji je što podležu Brandolinijevom zakonu.

 

Možda ću jednom imati strpljenja i vremena da pišem traktat, ali čisto da znaš zašto pobijanje tvoje "logike" nikako da stigne.

 

Druze Smrtokapa, ja sam sa suprotne strane, odnosno Brandolini se moze primeniti iskljucivo na one koji me napadaju da si ti meni ziv i zdrav 🙂

 

Ali jedva cekam da vidim, bice svakako zabavno i produktivno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Smrtokapa said:

Mek, glavni problem sa opovrgavanjem tvojih tvrdnji je što podležu Brandolinijevom zakonu.

 

Možda ću jednom imati strpljenja i vremena da pišem traktat, ali čisto da znaš zašto pobijanje tvoje "logike" nikako da stigne.

 

Da, izvini, kad budes pisao traktat, cisto da se razumemo jos jednom, znaci - razumem Izraelca koji kaze pobio bih sve Arape, ali ga ne podrzavam. Smatram da ekvivalent Palestinac koji kaze pobio bih sve Jevreje ne moze da ima razumevanje, jer je nesuvislo upravo zbog toga sto su Izraelci uvek zrtve, nikada agresori, (odnosno, njihov odgovor, ako bi bio i nesrazmeran, je uvek odgovor, ne inicijalna agresija) sto je osnovna premisa u logickoj konstrukciji.

 

Cisto da ti olaksam.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

To nije gadost. A ti ocigledno nemas nijedan argument. Jer ako je gadost, vrlo je lako objasniti zasto je gadost. A ti to ne mozes, nego se stavljas u poziciju zrtve i prebacujes loptu na mene da bi se nesto kao izjednacilo. Nema sta da se izjednaci. Ja sam svoj stav objasnio vise puta, dao sam ti sansu da objasnis sta je problematicno, a ti nastavljas isto.

 

Imam ja i te kako argumenata, ali sam prošli put optužena za žrtvometriju, aroganciju i ostalo što mi je napakovano. Prema tome ovde sam da moderaciju prozovem za način na koji uređuju temu BI i šta kome "dopuštaju" da piše, bez ikakvih opomena i sankcija. 

 

Ovo nije lično na tvoj račun, ti si samo primer forumaša koji podržava Izrael i koji je bio najglasniji u iznošenju vrlo problematičnih tvrdnji. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Imam ja i te kako argumenata, ali sam prošli put optužena za žrtvometriju, aroganciju i ostalo što mi je napakovano. Prema tome ovde sam da moderaciju prozovem za način na koji uređuju temu BI i šta kome "dopuštaju" da piše, bez ikakvih opomena i sankcija. 

 

Ovo nije lično na tvoj račun, ti si samo primer forumaša koji podržava Izrael i koji je bio najglasniji u iznošenju vrlo problematičnih tvrdnji. 

 

Ja nemam problem da raspravljam sa tobom i verovatno imam vise misljenje o tebi od dobrog dela foruma.

 

Mislim da si zanimljiva forumasica sa kojom vredi diskutovati o mnogim temama i stoga bih voleo da ostanes na forumu, bez obzira na to da li se ovde slazemo ili ne (nismo se slozili i u proslosti oko mnogih tema, oko drugih jesmo).

 

Ako smatras da ce to voditi tvom banu, prestacu da insistiram i ostace ovako. ja smatram da sam svakako objasnio svoj stav, ako je to i dalje tebi neprihvatljivo, ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...