Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Uinij, ako ti išta znači, samo zbog tebe sam na prognozi opalio Knikse prolaz u 7. Jes' da ništa ne pratim, i ne idu me prognoze za sada. Ali, i to se nekad mora okrenuti. U zadnje vrijeme više pratim temu, nadam se da ćeš se priključiti kad krenu tvoji, red je da barem njih ispratiš kako spada :classic_smile: Također bi bilo dobro da se priključe i Freethrow i Zumbul (valjda nisam nekoga zaboravio), i da Brogdon bude aktivniji nego u zadnje vrijeme, da ovaj topic bude još zanimljiviji. A dobar je, zaista, još ćete me natjerati da nešto i odgledam.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Memfis krenuo jako i bez milosti, Morent u elementu.

 

Edit: Posle prve cetvrtine, fantasticna kosarka, pun intenzitet, bez obzira na visok broj poena, videla se sjajna odbrana. Kari porobio prvu cetvrtinu sa 14 poena.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dilon Brooks bi bio dosta koristan igrač da je malo inteligentniji. Zbog dobre odbrane mora da se trpi njegova ničim zaslužena napadačka potrošnja a šuteve koje on uzima su stvarno debilana. 

Dobra mu je večerašnja selekcija, s obzirom kakva ume da bude. Imao sam ga u fanti. 

 

Deluje da Ratnici ne mogu preokrenuti pa da se igra još 2 dana. Treba im Stefovo ludilo. 

Link to comment
Share on other sites

Borbena, ali divlja košarka. Kad u petorci imaš Bazemora, prije koju godinu najgoreg igrača u NBA kad se gleda uloženo - dobijeno, tj. plata - učinak na terenu, Wigginsa koji je kasnije preuzeo titulu od Bazemora i besmislenog ''stario, pa mladio'' Looney-ja, ne mogu ti pomoći ni all time greats, ni bijela, ni crna magija. Jedina sreća za Ratnike je što nema Oubre-a. :s_d: 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...