Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

miami bi svakako ima vise da ponudi od lakersa ali ni oni bas i nemaju svoje pickove prve runde.

 

i kako je to harden dosao u netse za otuzan paket i sto je to bila kradja? ljudi dali 4 picka prve runde, 3 pick swapa i jos dva legit mlada nba igraca. sta su trebali jos dati i irvinga? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Drakaris said:

Micel ako ponovi one partije iz proslosezonskog plej ofa, Juta stvarno moze mnogo daleko. Mnogo su jaki.

 

ja mislim da su kod njih dileme da li conley može da održi ovaj nivo, da li bogdanovic i gobert mogu biti najbolje verzije sebe, da li će neki osmi igrač da iznenadi pozitivno 

 

-nije to samo mitchell da odigra dobro 

 

that being said, ja im ništa ne verujem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veoma mocnu ekipu imaju Dzezeri, dosta se potcenjuje i dolazak Fejvorsa u Jutu, znaci vise nece igrati g ligasi rezervnog centra. Konli igra neuporedivo bolje, nego prethodne sezone, kliknuo je sa timom, Micel je podigao nivo igre, Bojan se oporavio od povrede, Klarkson je postao jedan od najboljih sixthman u ligi. Ako ostanu zdravi, mogu bez problema da se tuku sa timovima iz LA.

 

Konli-Micel-Bojan-Ingls-Gober

Klarkson-O Nil-Fejvors

 

Ekipa napravljena za sibanje u PO-u

 

Bice veoma interesantan mec Denvera i Jute veceras.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, gggggggg said:

miami bi svakako ima vise da ponudi od lakersa ali ni oni bas i nemaju svoje pickove prve runde.

 

i kako je to harden dosao u netse za otuzan paket i sto je to bila kradja? ljudi dali 4 picka prve runde, 3 pick swapa i jos dva legit mlada nba igraca. sta su trebali jos dati i irvinga? 

2 legit mlada NBA igraca? Do kad ce se o Lavertu pricat kao o mladom igracu? Decko ce napuniti 27 godina u avgustu mjesecu, '94 godiste i to ga jos ne uzmes nego i tog "mladog" trejdujes za Oladipa, bivseg allstara. Jasno sa ciljem da rasterete salary cap jer Oladipo ima ugovor jos ove sezone.

Dobili su 3 pika prve runde od Netsa '22, '24 i '26 i pik 1 runde od Klivlenda ( od Bucksa, mislim da je iz '22 ) i 4 swapa '21, '23, '25, '27.

Od tih pikova pik '22 ce biti nizam jer su tu i dalje ova trojica. Za ostala 2 cemo vidjeti.

Od pika Bucska nista jer je tu Janis. Swap nista ne znaci bar dk tog pika '25.

Sve to sitno za jednog od najboljih igraca zadnjih 10 godina i sigurno jednog od najboljih napadaca u ligi ikada. Kradja

Link to comment
Share on other sites

Kad uporedis sta su Lakersi dali za Davisa il Clippersi za PGa i slijepom je jasno da je ovaj Hardenov trejd kradja. Od tih silnih pikova tesko da ce i 2 pika iole vrijedna biti. 

 

Levert mladi igrac lol. Lik je em sa skoro 27 godina formiran igrac em je citavu karijeru neefikasni volume scorer sklon povredama i prije ovog sranja sa tumorom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tu se posle svakog trejda mora pisati jedno te isto. a to je da je kontekst trejdova vrlo bitan. nije svaki trejd isti i nisu uslovi uvek isti.

 

za georga su clippersi dali 'puno' jer u sustini nisu samo njega dobili nego i leonarda. to je gotovo trejd za dva all-star igraca. george je vec potpisao novi ugovor, leonard ce uraditi isto i dok budu zdravi bice u konkurenciji za titulu. odlican trejd za njih i pre bih rekao da je ovo kradja nego hardenov deal. jos imaju i vlasnika kojeg zabole djon za porez. 

 

davis je otisao za harta (ok igrac sa klupe), balla (ok igrac i play, koji ce otici iz pelicansa na kraju ove sezone) i jednog legi all-star igraca ingrama, koji je vec potpisao max ugovor. btw za vreme trejda je bilo puno nepoznanica oko njega. jednog visokog picka i jos dva neka picka. znaci, ball odlazi, hart ce biti rfa sto znaci da ima izglednih sansi da ode i na kraju su dali davisa za ingrama i visokog picka prve runde kojeg su odmah trejdovali. ako ovo nije kradja onda ne znam sta je. mada sam siguran da cete tvrditi suprotno.

 

harden je otisao za 4 picka prve runde (sve unprotected) i tri swapa. znaci, ako bih ja sada kao vi tvrdio da je ovo previse za njega onda bih rekao da ova trojka mora da osvoji titulu ove ili sledece sezone jer u suprotnom sva trojica napustaju ekipu i onda ce brooklyn biti lottery ekipa bez ijednog dobrog picka u narednih 5-6 godina. onda ste u pravu, to je kradja, houston ih je zestoko pokrao. jos na sve to dali allena, buduceg solidnog startnog centra u 90% ekipa u ligi. i leverta (ok nije mlad :classic_rolleyes:, samo je u petoj sezoni karijere, gotovo pred penzijom). 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo niko nije napisao da je igrac pred penzijom nego da nije mladi igrac. Citaj malo.

 

Lakersi su tu dali Ingrama koji je vec pokazivao jasan AS potencijal od januara te sezone gdje je bio na skoro 25 ppg, Balla koji je pored svih mana itekako koristan i kvalitet legitimnog startera za dosta ekipa u ligi. To sto ga u Pelsima ove sezone SVG uzasno koristi je drugi problem. Hart je takodjer sasvim kvalitetan igrac za rotacije. Pored toga, Lakersi su dali jos 4. pick drafta iz te sezone, pick za 2021. draft zasticen od 8 do 30 koji postaje nezasticen ako se ne iskoristi te jos 2 swapa za 23 i 24 sezonu. Dakle data su fakticki 4 picka prve runde, 1 mladi igrac sam jasnim AS potencijalom i jos 2 mlada igraca gdje je jedan starterski kvalitet, a drugi kvalitet rotacije. Ovo je bio naravno sasvim legitiman paket za superstara koji tek treba da udje u prime.

 

Onda dolazimo dalje do toga da je Davis tad imao ugovor na jos samo 1 sezonu, a Harden u trenutku trejda imao ugovor na jos 3 sezone i da se ne lazemo imao jedno 3 puta vecu reputaciju od Davisa u trenutku trejda. Levert i Allen su i pored svih pikova smijesan paket za takvog igraca pa ti mozes spinovat koliko zelis. 

 

Ovo nagadjanje napustit ce je smijesno. Moglo se isto tako vrlo lako desiti da se Lakersi raspadnu i izvise za titulu pa da AD ode kao slobodan igrac nakon samo jedne sezone. Kako god da okrenes, nema tog univerzuma u kojem se paket koji su Netsi dali za Hardena moze mjerit sa ovim koji su Lakersi dali za Davisa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hahaha kakvo glumljenje ludila.

 

Ej, kaze lik oko Ingrama bilo nepoznanica u periodu trejda a i slijepcu bilo jasno da je Ingram allstar u nastajanju i dobili su tog "mladog" ala Lavert samo 3 i nesto godina mladjeg legit allstar igraca. Dobili su jos 2 dobra igraca, ne gamechangeri ali itekako zahvalni igraci u Ballu i Hartu. Ball nece nidje, to sto nisu dogovorili produzenje ne znaci nista, Ball je RFA tako da ostaje. Hart je jako zahvalan igrac. O pikovima da ne pricam, sama cinjenica da je trejdovan 4 pik 1 runde uz jos dodatne pikove sve govori. To ste smatrali kradjom a ovo za Hardena ne.

 

Jos pricas o konteksu situacije. Pa taj Dejvis otvoreno bojkotovao meceve, ostalo mu jos godinu dana ugovora za razliku od Hardena kojem je ostalo koliko? Da nije mozda jos 2 godine ugovora uz player option na 47 miliona za sezonu 22/23? Kradja

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Prvo niko nije napisao da je igrac pred penzijom nego da nije mladi igrac. Citaj malo.

 

Lakersi su tu dali Ingrama koji je vec pokazivao jasan AS potencijal od januara te sezone gdje je bio na skoro 25 ppg, Balla koji je pored svih mana itekako koristan i kvalitet legitimnog startera za dosta ekipa u ligi. To sto ga u Pelsima ove sezone SVG uzasno koristi je drugi problem. Hart je takodjer sasvim kvalitetan igrac za rotacije. Pored toga, Lakersi su dali jos 4. pick drafta iz te sezone, pick za 2021. draft zasticen od 8 do 30 koji postaje nezasticen ako se ne iskoristi te jos 2 swapa za 23 i 24 sezonu. Dakle data su fakticki 4 picka prve runde, 1 mladi igrac sam jasnim AS potencijalom i jos 2 mlada igraca gdje je jedan starterski kvalitet, a drugi kvalitet rotacije. Ovo je bio naravno sasvim legitiman paket za superstara koji tek treba da udje u prime.

 

Onda dolazimo dalje do toga da je Davis tad imao ugovor na jos samo 1 sezonu, a Harden u trenutku trejda imao ugovor na jos 3 sezone i da se ne lazemo imao jedno 3 puta vecu reputaciju od Davisa u trenutku trejda. Levert i Allen su i pored svih pikova smijesan paket za takvog igraca pa ti mozes spinovat koliko zelis. 

 

Ovo nagadjanje napustit ce je smijesno. Moglo se isto tako vrlo lako desiti da se Lakersi raspadnu i izvise za titulu pa da AD ode kao slobodan igrac nakon samo jedne sezone. Kako god da okrenes, nema tog univerzuma u kojem se paket koji su Netsi dali za Hardena moze mjerit sa ovim koji su Lakersi dali za Davisa.

 

kakva hrpa gluposti. 

 

na kraju ispada da su pelsi ocerupali lakerse, bez obzira sto su ovi dobili top5 igraca. cuj hart i ball. 

jos bih voleo da mi objasnis kakve veze ima reputacija igrac za trejdove? ustvari nemoj nista objasnjavati, jer ne nameravam uopste vise jedan post da napisem na ovu temu. cuj harden tri godine ugovora, veca je verovatnoca da ce sledeca fransiza biti u subotici nego da harden uzme taj po.

allen i levert smesni ali zato hart i ball korisni igraci. 

 

34 minutes ago, Miki28 said:

Hahaha kakvo glumljenje ludila.

 

Ej, kaze lik oko Ingrama bilo nepoznanica u periodu trejda a i slijepcu bilo jasno da je Ingram allstar u nastajanju.

 

pametnjakovicu, ingram je imao ili jos uvek ima problema sa srcem u to vreme i nije se tacno znalo sta ce biti, cak i da su ga u tom trenutku clearovali.

 

 

 

jebo me kurac sto sam i post napisao na ovu temu, znao sam da ce ispasti ovako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

 

kakva hrpa gluposti. 

 

na kraju ispada da su pelsi ocerupali lakerse, bez obzira sto su ovi dobili top5 igraca. cuj hart i ball. 

jos bih voleo da mi objasnis kakve veze ima reputacija igrac za trejdove? ustvari nemoj nista objasnjavati, jer ne nameravam uopste vise jedan post da napisem na ovu temu. cuj harden tri godine ugovora, veca je verovatnoca da ce sledeca fransiza biti u subotici nego da harden uzme taj po.

allen i levert smesni ali zato hart i ball korisni igraci. 

 

 

pametnjakovicu, ingram je imao ili jos uvek ima problema sa srcem u to vreme i nije se tacno znalo sta ce biti, cak i da su ga u tom trenutku clearovali.

 

 

 

jebo me kurac sto sam i post napisao na ovu temu, znao sam da ce ispasti ovako

13 minutes ago, gggggggg said:

kakva hrpa gluposti. 

 

na kraju ispada da su pelsi ocerupali lakerse, bez obzira sto su ovi dobili top5 igraca. cuj hart i ball. 

jos bih voleo da mi objasnis kakve veze ima reputacija igrac za trejdove? ustvari nemoj nista objasnjavati, jer ne nameravam uopste vise jedan post da napisem na ovu temu. cuj harden tri godine ugovora, veca je verovatnoca da ce sledeca fransiza biti u subotici nego da harden uzme taj po.

allen i levert smesni ali zato hart i ball korisni igraci

 

 

Majstore ja nigdje ne napisah da su Pelsi ocerupali Lakerse il da su Allen i Levert smijesni igraci nego da su dobili sasvim legitiman i fer paket za superstara koji tek ulazi u prime. To sto ti il ne znas da citas ili izvrces napisano kako tebi odgovara nije moj problem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...