Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Stary, dobry Bobby

 

 

 

ne znam bas da li je sarver ili james jones i njegova fiskalna odgovornost u trenutku kad slicni ili slabiji igraci kao porter jr. i sga dobijaju max kao iz picke.

 

kako god, just pay the man.

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

ne znam bas da li je sarver ili james jones i njegova fiskalna odgovornost u trenutku kad slicni ili slabiji igraci kao porter jr. i sga dobijaju max kao iz picke.

 

kako god, just pay the man.

 

Bas nepotrebno sjebavanje hemije, ionako ne znam na sta bi to potrosili cap, kog to superstara planiraju dovesti u FA, bas da mi je znati. Isto ce ovako biti i sa Kalom. Nije tajna da nisam promenio misljenje o Jonesu, uopste ga ne percipiram kao kompetentnog, ali ovo mi je i od njega bilo tesko zamislivo. Nekako su mi opet tu upadljivi prsti veselog bankarcica...

 

EDIT: Jedino ako misle da imaju bec pripremljen neki trejd (tipa  Towns), mada ni tu ne vidim veliku logiku jer ce imati vece probleme sa slaganjem plata i realizacijom istog...

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

...

 

EDIT: Jedino ako misle da imaju bec pripremljen neki trejd (tipa  Towns), mada ni tu ne vidim veliku logiku jer ce imati vece probleme sa slaganjem plata i realizacijom istog...

 

najverovatnije je da nemaju nego su u fazonu da sačekaju razvoj situacije sa npr townsom. to je tek glupo na više nivoa, imaš drugačijeg ali dobrog centra (koji definitivno ima neke prednosti nad townsom, nije da je KAT u svemu bolji) ali ćeš da daješ svoje assets umesto da prosto platiš igrača kojeg si draftovao i koji je dobar.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

90 tih i 2000tih, pa i 2010 kapiram da bi KAT bio u prednosti. 2021-22, apsolutno ne vidim u ;emu je KAT bolji od Ajtona (ili Wisemana 2022 hehehe)

 

po meni je ayton bolji igrač za konstrukciju rostera, pogotovo ovih sunsa, jer je defanzivno jako dobar a videli smo da je sa dobrim plejmejkerom borderline nezaustavljiv oko obruča. na sve to još od dolaska u ligu je pokazao da će uz napredak imati i midrange (tj ima) a možda i neke postup moves, ako danas uopšte neko to može da ga nauči osim hakeema. towns je super napadač ali su neki njegovi skills u napadu skoro pa overkill. lepo je za fantazi što šutira skoro 39% na 6 uzetih trica po tekmi, međutim, nisam siguran da je to najpotrebnije ozbiljnoj ekipi na centarskoj poziciji, kao što sunsi i jesu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se tu malo preteruje sa Hakimovom školom igre na postu. 1) Jeste Hakim imao verovatno najbolje kretnje na postu (posle Kevina Mekhejla) i 2) Jeste da drži časove rado drugim igračima. Ali, majkumu, pa ne treba izmišljati toplu vodu ili tvrditi da je to nešto što samo Hakim može da nauči. Slažem se da je deficitarno zanimanje tho. Možda Milojević? Bez zezanja. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, freethrow said:

Mislim da se tu malo preteruje sa Hakimovom školom igre na postu. 1) Jeste Hakim imao verovatno najbolje kretnje na postu (posle Kevina Mekhejla) i 2) Jeste da drži časove rado drugim igračima. Ali, majkumu, pa ne treba izmišljati toplu vodu ili tvrditi da je to nešto što samo Hakim može da nauči. Slažem se da je deficitarno zanimanje tho. Možda Milojević? Bez zezanja. 

 

bila je to neuspela šala na temu izumiranja post igre kod centara, gde se hakeem paralelno pojavljuje k'o precednik vučić da radi sa svakim centrom ili PFom koji je omatorio ili osakaćen povredama pa pod stare dane mora da se spusti bliže košu.

 

sigurno ima kompetentnijih trenera od "sanjivog hakima", kontam da možeš da povučeš makar nekog matorca iz penzije, kao u random akcionom filmu da reši taj post-moves problem.

edit aa vidim šta si uradio sa milojem

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bruklin poslao Dumboju i pik 2R i dosao do Sumnera, koji se jeste skoro povredio, ali je pokazao izvesni potencijal u Indiani.

Samo se nakupljaju kvalitetnih igraca, sklopili su bas superteam, nije ni cudo sto su imi sanse 72% da osvoje 

Link to comment
Share on other sites

Ako ni KD ne moze da ga urazumi, onda treba da ga trejduju u Philu, ne bi Phila izgubila nista, jer Zimons nece igrati pa nece. Mada i dalje mislim da Phila treba da prihvati Bagley+Hield ponudu od Sakramenta, dobri momci, pouzdani. 

Link to comment
Share on other sites

Kajri bi u dresu File mogao da igra svuda. Po tim pravilima (ako ne gresim) nije isto doputovati u goste na posao i biti prijavljen na adresu grada koji zahteva vakcinaciju da bi mogao tu da radis indoors.

 

A za sada su to samo NY i San Francisko.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...