Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

LeBron je ljut sto ga niko valjda nije proglasio za najboljeg igraca lige,

Ali ok, ok je praviti se pametan/vazan i imati neko svoje misljenje i hraniti ego nego konstantovati nesto sto je tako ocigledno 14 godina, a razna imena se redjaju

U trenutnoj nba raspodeli i situaciji jedino sto mu treba je zdrav Obrva da pokori sve, ovo sto si ti rekao je potpuno tacno, igraci koji su u udarnim godinama i treba da nose ligu su non stop povredjeni/odmaraju/ne igraju/povredjeni u odsutnim trenucima, tako da je trenutno nba stanje + zacinjeno covid protokolima i raznim problemima pogodno tlo da mnogi timovi dodju do istorijskih PO uspeha/titule

Link to comment
Share on other sites

Neka malo manje sere po socijalnim mrežama a malo više pokaže na terenu. 

 

Ne znam da li sam video većeg egomanijaka, tipičan predstavnik modernog "entitled prick", gde ceo svet treba da se savija da bi se njemu zadovoljilo. izgleda da on sam sebe toliko ne podnosi da moraju svi da mu titraju jaja da bi se osećao manje više normalno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

Istok " jaci" od zapada!!!!??? :smiley24:

 

 

#nowayJose

Pa probaj malo da presaberes u glavi i shvatices da u startu imas 2 tankerske ekipe: Oklahomu i Hjustona.

 

Od tempiranih raspad bombi: Minesota,Sacremeno,Nju Orleans,Memfis, Portland i San Antonio koji mirne duse moze sa ova 2 tankera u kos.

 

Imas Denver i Clipperse kojima fale druga i prva violina i moguce da su out za celu sezonu i GS sa Klayom koji nije igrao 3 godine a trebace im zdrav i citav da bi bili konkurenti.

 

Ostaju ti Lakersi,Finiks,Juta i Dalas koji su zdravi i sami sebe vide kao neke contendere.

 

Bukavlno se ne bih zacudio da opet Juta ima najvise pobeda u regularnoj sezoni...

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

sve se slazem ali ne znam sta se tacno ocekuje od porzingisa, acl ga je limitirao za neke bitne stavke u igri i on je sad to sto jeste 

Da, zaboravih da se nadovežem sam na sebe, mada sam ubeđen da bi u nekoj drugoj sredini mogao malo da se vrati na ono od ranije, ne, ne očekujem da sam istrči coast to coast i zakuca preko igrača, ali barem donekle da se vrati. Gde i kako, ne znam. Možda da probaju neki trejd sa Hjustonom oko njega i Vuda da izvrte.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Mora se uzeti u obzir status 3 najbolja igraca Vulvsa iz prosle sezone:

- KAT je zbog povreda, COVIDA i majcinog pomena propustio pola sezone

- DiAngelo prakticno celu sezonu + pri povratku je imao preteranu slobodu kako bi ga vratili u ritam, pa je tekme zavrsavao i sa cca 20% fg (dodatno manje pobeda)

- Malik Bizli- hapsenja, suspenzija, povreda...taman udje u ritam i saseku ga.

 

Stoji da se nisu pojacali, ali ako ova trojka bude zdrava+ Edvards iskusniji...mogli bi da budu fino iznenadjenje.

 

ovo je sve istina, samo je problem da je best case scenario da sva cetvorica budu bolji nego sto su to bili u karijeri. russell je kesa i neverujem u njega, beasley je ok kao neki sesti igrac imo. edwards je jos mlad i ne ocekujem od njega da pruzi neki ozbiljan doprinos kada treba pobediti. videcemo kako ce karl towns biti motivisan ako kola krenu nizbrdo na pocetku. ocekujem 1 trade request tokom sezone.

osim ovih cetiri igraca i nemaju nekog kvalitetnog. mozda beverley ako ostane u ekipi i zdrav. jedog od tri krila su trejdovali pre dva dana i tu je opet (i dalje) jedan krater. 

odbrana je veliki problem i ne vidim kako ce tu napredovati, a tu je i pitanje kvalitet trenera.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Darko said:

Neka malo manje sere po socijalnim mrežama a malo više pokaže na terenu. 

 

Ne znam da li sam video većeg egomanijaka, tipičan predstavnik modernog "entitled prick", gde ceo svet treba da se savija da bi se njemu zadovoljilo. izgleda da on sam sebe toliko ne podnosi da moraju svi da mu titraju jaja da bi se osećao manje više normalno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, LordOfTerror said:

Pa probaj malo da presaberes u glavi i shvatices da u startu imas 2 tankerske ekipe: Oklahomu i Hjustona.

 

Od tempiranih raspad bombi: Minesota,Sacremeno,Nju Orleans,Memfis, Portland i San Antonio koji mirne duse moze sa ova 2 tankera u kos.

 

Imas Denver i Clipperse kojima fale druga i prva violina i moguce da su out za celu sezonu i GS sa Klayom koji nije igrao 3 godine a trebace im zdrav i citav da bi bili konkurenti.

 

Ostaju ti Lakersi,Finiks,Juta i Dalas koji su zdravi i sami sebe vide kao neke contendere.

 

Bukavlno se ne bih zacudio da opet Juta ima najvise pobeda u regularnoj sezoni...

 

 

 

 

 

 

 

Portland ce se raspasti, ali juce... 

 

Na istoku imas sve ekipe koje su pretedenti na titulu...pa da krenemo redom : Detroit,  uvek neugodni Orlando, Klivlend sa sampionskim ambicijama, Toronto i Wash,  top 8-9 ekipu na istoku NYK,   Hornetse & Pacerse... itd. Bukvalno imas 2 ipo "ozbiljne" ekipe: Bruklin , Bakse i eventualno Phila.

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Avodžobi said:

Ja stvarno ne vidim univerzum u kome ovaj Denver, čak i potpuno zdrav, može do titule...

 

Takav univerzum možda i postoji, ako ne izmisliće ga Marvel ili DC, ono što ne postoji je univerzum u kom je Denver grupa nikakvih igrača a istovremeno i contender za finale ili titulu. 

 

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Portland ce se raspasti, ali juce... 

 

Na istoku imas sve ekipe koje su pretedenti na titulu...pa da krenemo redom : Detroit,  uvek neugodni Orlando, Klivlend sa sampionskim ambicijama, Toronto i Wash,  top 8-9 ekipu na istoku NYK,   Hornetse & Pacerse... itd. Bukvalno imas 2 ipo "ozbiljne" ekipe: Bruklin , Bakse i eventualno Phila.

 

 

 

Ne znam šta si ti gledao, ali Portland je u popriličnom raspadu, na moju žalost...

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Najbolji Blejzeri svih vremena su verovatno ovi:

 

 

Jail Blazers ekipa mi nikad nije bila nešto posebno u košarkaškom smislu, blago fucnuti Skoti, Sabonis osakaćen, ali svakako dinamična i jako zabavna ekipa. Možda najveseliji skup organizovanih basketaša u historiji lige.

 

Dame je dobar, baš dobar i lep dečko realno, ali je na zvaničnoj freethrow listi trenutno četvrti Blazer All Time, iza Waltona, Drexlera i Baka Vilijamsa.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, freethrow said:

Najbolji Blejzeri svih vremena su verovatno ovi:

 

 

Jail Blazers ekipa mi nikad nije bila nešto posebno u košarkaškom smislu, blago fucnuti Skoti, Sabonis osakaćen, ali svakako dinamična i jako zabavna ekipa. Možda najveseliji skup organizovanih basketaša u historiji lige.

 

Dame je dobar, baš dobar i lep dečko realno, ali je na zvaničnoj freethrow listi trenutno četvrti Blazer All Time, iza Waltona, Drexlera i Baka Vilijamsa.

 

Hvala za ovakav post svakako. 😌  Blejzeri su često skrajnuti u zapećak na topiku. 😄 

 

P.S. Što se tiče najboljeg Blejzera svih vremena, da li je to Dame ili ne je baš teško odrediti. Za mene je on trenutno iza Drexlera. Ima šansu da ako završi karijeru u PTB bude i najbolji, mada verujem da će ga mnogi takvim smatrati čak i ako ode pre kraja karijere.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Naravno zezam se malo za Bucka Williamsa, ali jeste dao ton celoj toj ekipi koja je bila strašno posložena i moderna, čak premoderna. Adelman još nije umeo da organizuje igru kao kasnije u Sakramentu, ali Porter je bio životinja i opasan trojkaš, jak kao nisko krilo, pokojni Kersi neki primordijalni Šon Merion koji trči i kuca i ima solidan šut spolja, imali su neiskorišćenog Dražena (crkni Adelmane RIče), Drexler osoben igrač, više krilo no bek ali spektakularan letač, dole Williams koji je bio skakačka i defanzivna zvijer, čvrst i grub, pokojni Ujka Klif Robinskon koji će posle igrati i duvati još 40 sezona, centar koji cepa trice iz skoka, pokojni Kevin Dakvort koji nikad nije uspeo da postigne neku prihvatljivu fizičku formu, a imao je jednu od nejmekših ruku među centrima pošetkom 90tih, Deni Ejndž koji je bio dobar kao i u Bostonu, više snage je imao nego kasnije u Finiksu... SJajna ekipa. O Voltonu znam malo, znam da je imao tu jednu Aleks MArić sezonu i da su ga povrede sjebale. Svakako da je trajanje bitan faktor, barem meni, tako da je tu Dreksler svakako prvi, a iza njega je Dejm. Šteta je što Dejm nema ekipu koja bi ga pogurala bar do finala Zapada...

 

Bilo je skoro zanimljivo poređenje Duranta i Birda na Redditu, pa ovaj je bolji u ovome, ovaj u onome, dok lik nije napisao, u fazonu, da li možete da zamislite Birda da ne osvoji bar tri titule igrajući sa Westbrukom i mladim Hardenom. Odličan argument, no further questions. Hoću da kažem, opasan je bio Drexler, iako slično Doktor Džeju, nije imao skoro nikakvu tehniku šuta ili formalno obrazovanje košarkaške igre. 

 

Nepravedno bi bilo ne pomenuti i takve legende poput Danny Younga, Marka Bryanta, Aluu Abdelanbyja.

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...