Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

13 hours ago, oubrevo. said:

 

milvoki bi bio jedan od jačih timova na zapadu. a možda i 76ersi preslože nešto, hawksi se pojačaju itede

najbolje je da lejkersi igraju samo prijateljske utakmice do finala a onda u finalu ko bude bolji - neka pobedi! samo da lejkersima upišu 2:0 pre duela  : i

realno dobar scenario. ja sam za 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Njemu se ne mora govoriti kao KCP-u da mora da šutne otvorenu trojku.

 

On ima šut 41% za 3 na nivou karijere i on bi donekle elminisao loš šut Lejkersa.

 

Da, ali isto tako ne možeš da ga zaustaviš kad uđe u lošu seriju. Lik je retko viđena štetočina, that being said ne bih ga želela u timu sve i da ima 50% za 3p.

3 minutes ago, Igor028 said:

A Holmes i Collins sta su oni uradili? Nikako da pohvatam sve

 

Kolins sa Spursima 22M na 3 godine. Aha, ja sam možda mislila na pogrešnog Kolinsa xD

 

Edit: brat Furnije izgleda u Niksima, 78M. 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Collins se nesto zakacio sa upravom prosle sezone, pa i ne cudi da ima poteskoca u pregovorima.. bas me zanima gde ce da zavrsi na kraju. 

 

Rose 3y/43 , ostaje u Niksima.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

 

Da, ali isto tako ne možeš da ga zaustaviš kad uđe u lošu seriju. Lik je retko viđena štetočina, that being said ne bih ga želela u timu sve i da ima 50% za 3p.

Bolje imati i njega, nego nemati nikoga.

 

sigurno je bolji od raznih Metjuza i ''specijalista'' za 3 poena, kada zatreba u plej ofu ne mogu okean da ubodu. Hild nije toliki kamenjar, a i u Kingsima nije imao ni blizu otvorenih šuteva koliko će imati u Lejkersima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Bolje imati i njega, nego nemati nikoga.

 

sigurno je bolji od raznih Metjuza i ''specijalista'' za 3 poena, kada zatreba u plej ofu ne mogu okean da ubodu. Hild nije toliki kamenjar, a i u Kingsima nije imao ni blizu otvorenih šuteva koliko će imati u Lejkersima.

 

Složićemo se da se ne slažemo. Samo nemoj posle da se razočaraš. 😄 

Link to comment
Share on other sites

E da, Nunn se nece vracati u Majami. On moze nekom ozbiljno da pomogne a sigurno ce biti dostupan ispod cene, odlican prangijator & solidan slasher

Pogodio Stein da nema nista od Carusa, ode Alex u Kago, 4y/37m$ 

sad nam treba neki Mils, Nunn, Monk, Buddy... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

E da, Nunn se nece vracati u Majami. On moze nekom ozbiljno da pomogne a sigurno ce biti dostupan ispod cene, odlican prangijator & solidan slasher

Pogodio Stein da nema nista od Carusa, ode Alex u Kago, 4y/37m$ 

sad nam treba neki Mils, Nunn, Monk, Buddy... 

Uh Nunn bi mogao da klikne u Lal, on i Monk su neke low price/high reward opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...