Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Noćas se u Milvokiju verovatno lomi ova serija... Bilo bi jako zanimljivo da obe ekipe vidimo bez glavnog igrača, u ključnoj utakmici. 😄  Ali što se mene tiče neupitno je ko je više hendikepiran njegovim izostankom - to je Milvoki i biće im potrebna strašna partija Midltona, uz doprinos Portisa i Holideja i što manje gluposti sa Lopezove strane da bi dobili. Na drugoj strani, Atlanta sigurno neće ući tralala opušteno u utakmicu, mislim da su baš, baš fokusirani trenutno. 

 

Simpatično mi je što ću prvi put posle mnogo godina gledati NBA finale u kom ću "navijati" za obe ekipe.

 

Jedina dva Klipana koja su mi gotivna:

 

 

 

Nadam se da će Balmer odrešiti kesu za Redžija.

Link to comment
Share on other sites

Kyle notKuzma notKorver notSinglerAlso

 

Kuzmasin & Trezz mi stvarno ne smetaju za po 10ak  mil $, treba ipak neko da gura i regularnu sezonu, i to je veliki kvalitet u ova teska nba vremena prosharana teskim ozledama i to velikih *

Sruki stvarno trazi previse a i on mi je simpa odavno, gotivim ga i voleo bih da igra, ali jbg kad trazi previse. 

 

 Danas sam odspavao 2h preko dana izmedju 19 i 21, pa cu dati sebi oduska da odgledam prvo pol. tekme (ako ne zaspim) ... Potreban je Tre da se vrati ovde nema sta

Link to comment
Share on other sites

Ovi bolji bez Janisa. 😛  Nije ovo nešto što ne može da se stigne, ali mora se zaštititi obruč i kontrolisati skok, što je pre svega posao Kolinsa i Kapele, a oni trenutno pored trapavog Lopeza izgledaju kao deca. Baksi su baš ušli borbeno u utakmicu, što je bilo za očekivati jer se sigurno neće predati bez Janisa, kao što se ni Atlanta nije predala bez Janga. Preslikana G2 za sada.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Bogdan pronašao kompas u napadu. 😌 Može Atlanta ovo okrenuti u svoju korist, samo da se konsoliduju malo u odbrani; a i šut ih katastrofalno služi noćas. Šta god bude, prespavaću...

 

Apropo Kolinsa, pre nego što ga se prozove treba pogledati ko je sve na max ugovoru u ligi. Meni je on simpatičan igrač i mislim da je odličan, a donosi potreban hustle na teren (šteta što ga je sad zaboravio u svlačionici 😂). Jeste loš večeras, ali se ne sme zaboraviti to da on nije poginuo protiv Embiida teško bi prošli Filadelfiju.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Apropo Kolinsa, pre nego što ga se prozove treba pogledati ko je sve na max ugovoru u ligi. Meni je on simpatičan igrač i mislim da je odličan, a donosi potreban hustle na teren (šteta što ga je sad zaboravio u svlačionici 😂). Jeste loš večeras, ali se ne sme zaboraviti to da on nije poginuo protiv Embiida teško bi prošli Filadelfiju.

OK, ali lik ima 13.6 poena u proseku u ovom playoff-u i nije ekstra defanzivac, pa je još i undersized. To što su se drugi zajebali i davali max bud zašta, ne znači da mora i Atlanta. Ne kažem da je loš igrač, ali jednostavno nije max material. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Setili se ljudi da mogu da ga koriste i kao centra.

Gotova je ova serija, ne moze bez Treje, mada mi je delovalo da je malo drugaciji sudijski kriterijum u Milvokiju.

 

Elem, ovo sto su odigrali sa Lopezom mogu da zaborave kad im se pojavi Ejton u reketu u finalu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroLaki said:

Elem, ovo sto su odigrali sa Lopezom mogu da zaborave kad im se pojavi Ejton u reketu u finalu. 

 

verovatno. problem je što će crowder pre svake tekme morati da se izvini bobi portisu što ga je trener ubacio u ekipu a svi će morati da paze da li bobi do kraja tekme ide ispod 20/10 jer će onda biti jako ljut, pa će sve da ih bije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta ovako dobre partija Bogdana (ofanzivno), ali u odbrani su bili jako loši i koliko god Atlanta imala municije, zapravo im je odbrana donela ove rezultate. Ipak, mislim da ovo ide u 7.

 

@Darko Tom logikom bi se i za Bogija reklo da je preplaćen. Neka učine sve da ga zadrže (iako su već dali neke velike ugovore, a trebaće i za Janga), onih 16 skokova naspram Embiida u G7 pokazuje šta čovek može.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DameTime said:

@Darko Tom logikom bi se i za Bogija reklo da je preplaćen. Neka učine sve da ga zadrže (iako su već dali neke velike ugovore, a trebaće i za Janga), onih 16 skokova naspram Embiida u G7 pokazuje šta čovek može

? Bogdan nije max player i nije tako plaćen (18 milki mu je plata), pure and simple. I još igra povređen. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Darko said:

? Bogdan nije max player i nije tako plaćen (18 milki mu je plata), pure and simple. I još igra povređen. 

Ne postoji veći fan Bogdana od mene, ali početkom sezone nije bio povređen a igrao je očajno. Tada se za njega moglo reći da je preplaćen, nebitno što nije na max ugovoru. The point is, previše olako sudite igračima.

Edited by DameTime
typo
Link to comment
Share on other sites

Realno su Baksi za klasu jaca ekipa. Kada se i jednima i drugima oduzme po prva zvezda, vidi se da je Midlton dosta bolji od drugog najbolje igraca Atlante (ne znam ni ko je to - Bogdan, Kolins..?) pa onda Dzru itd.

Atlanta ima mozda dublji roster u smislu da je kvalitet rasporedjen na 8-9 dobrih igraca. I naravno boljeg trenera 🙂

 

Interesantno je da ovo nije prva tekma ove sezone gde Baksi odigraju odlicno bez Janisa. Makes you wonder 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Marvin said:

 

Interesantno je da ovo nije prva tekma ove sezone gde Baksi odigraju odlicno bez Janisa. Makes you wonder 🙂

 

nije ni prva plejof sezona u kojoj igraju timskije i odlično bez njega. međutim, na duže staze đana definitivno nedostaje. za par tekmi može da bude zgoditak (ako dobiju sledeću odma npr)

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...