Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ja sam procitao malopre negde da se pominje i Denver u igri za Hardena. Navodno paket oko Murraya i MPJ. :classic_smile:

 Ovo deluje gluplje nego moje prizivanje Kaminskog u GSW... Daješ 2 igrača sa po potencijalno još 8 vrhunskih godina u ligi za lika kojeg u najboljem slučaju jedna sezona deli od Westbrukove epopeje po ligi...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, freethrow said:

 Ovo deluje gluplje nego moje prizivanje Kaminskog u GSW... Daješ 2 igrača sa po potencijalno još 8 vrhunskih godina u ligi za lika kojeg u najboljem slučaju jedna sezona deli od Westbrukove epopeje po ligi...

 

ja bih dao murraya i mpja u momentu za hardona

ali neće se desiti btw

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MrTripleDouble said:

Jel svaki tim mora da odigra 4 medjusobna meca sa timom iz iste divizije, ili tu nema pravila?

3 meca sa timom iz iste konferencije, 2 kuci i 1 u gostima ili 1 kuci i 2 u gostima ( random raspored ). Ukupno 42 meca

I ostaje standardno sa svim protivnicima iz suprotne konferencije, kuci i u gostima. Ukupno 30 meceva

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

:ima ga na fantaziju

 

Taman sam krenuo da napišem - od momenta kad prođe drat, više nikome ništa ne verujem po pitanju hvaljenja igrača...

 

__________

 

 

Pitanje: gde se mogu skinuti cele NBA tekme, naravno u što boljem kvalitetu?

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Odlican je Kol Entoni, ja bi mu dao vecu minutazu i na ustrb Fulza. Imao ga ili ne  Draki, u pravu je covek za njega. A i ovo sto ga je krio. Doduse za zadnje runde. Gledao ja par pre-season utakmica Orlanda gde je igrao bas dobro.

 

4 hours ago, stefan81888 said:

Bez brige, nudi Hjustonu Ainge sad povređenog Kembu, 2 pika druge runde i da im apsorbuje Hardena u TPE. 

 

Kad su uzeli povredjenog Wall-a sto ne bi Kembu.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

antetokounmpo bi sada trebao da spisak svih agenata i skauta i slicnih ljudi koji su ga pratili i pustali poruke u poslednjih godinu i po dana.

 

ko ih jebe sto nisu akersi pa da se otvoreno dogovaraju kao sa davisom. ucutakali su pelse tako sto su ovi dobili prvog picka na draftu. :high_five:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mamu im odvratnu,a cele godine AD i lejkersi i nista,vlasnik pelikana koji bi ga pre poslao u moldaviju nego tamo,al gle cuda,stade kugla sa zionom tamo.

 

Posle onaj vice,ocu postovanje koje zasluzujem,to se zasluzi,ne trazi se.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Odlican je Kol Entoni, ja bi mu dao vecu minutazu i na ustrb Fulza. Imao ga ili ne  Draki, u pravu je covek za njega. A i ovo sto ga je krio. Doduse za zadnje runde. Gledao ja par pre-season utakmica Orlanda gde je igrao bas dobro.

 

 

solidan je kole ali već napisah, meni izgleda kao batica sa basketa iz kraja koga su pokupili jer ima dva srolana džoka u novčaniku da ih spiče posle tekme

nekako mu je građa kao u nas regularnih ljudi, nije mi baš za nba takmičenje a nije sad ni da ima nekog vanzemaljskog skilla da taj problem umanji

 

ne znam, čuo sam oduševljenje diljem inferneta, ja nešto mislim da će biti uspeh ako se zadrži u nba

 

zna znanje al' plašim se da je previše fizički limitiran

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Uzese pika druge runde Bucksima. Kakvi bednici sede na celu lige. Nek im sad bar Woj plati kompenzaciju. Sve besramnici i dupljaci. Ovoj ligi treba reset.

 

da budemo do kraja pošteni, pik druge runde je go pimpek, knicksi su pre metar dana bukvalno bacili jedan

 

ono, za dsj-a možeš da dobiješ pik druge runde

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...