Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

3 minutes ago, stefan81888 said:

Ja imam osećaj da će draft bogovi da se useru u mene s nekim 14. pikom da mogu samo da se spalim. 😄

 

 

Najgore mesto od 10-15, svidja mi se stefi , dobar decko, momak na mestu sto bi rekao Bard, navija za SA i Dankana, sad tek vidim da sam njega prozivao, cuti, zna da igra protiv favorita u 1.kolu, ne odgovara na provokacije, vec se sprema za draft i 1.kolo i pokosava da smisli plan kao kad je Kamerun pobedio Maradoninu Argentinu 1990. Bice nesto od njega, samo izgubice i pored toga u prvom kolu i ako su takvi protivnici najopasniji.

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Razbio si 2 breakout kandidata iz Sarlote, da nisi dignuo Grahama Waiverom duvao bi mustikle.
C su zanimljivi ove godine bas dosta 50-50 odluka, bice crne magije do maxa, da se sjebe protivkandidat.
I da rukiji ove godine mistika ozbiljna.
@Stefi pusti zvekija plasi se misticnih sila 😄 Moj co-owner je tu da bude glas razuma da ne bih dao Blake Grifina za Love i Ruzu i tako spasio Gagu da ne ispadne

 

Znaci ti mu dodjes kao fantazi Vulin jbt:smiley33:

Edited by Zvezdinho
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

I to je bolje, nego 9-12

 

Znaci da ces uzeti mnogo boljeg u drugoj rundi.

Osim sto nije. Pogotovo u ovom draftu gde do 11/2 mesta imas igraca koji bi trebalo da igra svaku. Posle dolazi do ozbiljnog testa velicine testisa i uzimanje sigurnih kandadata za load managment.
Ono moras da budes Stivi Wonder da uzmes loseg igraca u prvoj rundi, sada jbg da li ce da sjebe ruku u 5 utakmicu kao Curry, mozda ce da duva steroide kao Kolins ili ce da propusti 20 utakmica zbog odmaranja to je vec 2 stvar.
@Ne zveki ja mu dodjem titula ili bust, a Ruza i Love su  hipotetski mogli da poguraju tim do kraja, na kraju niti 1 niti 2 nisu odigrali nista posle tih pregovara, dok Blake sisa Grifin odlicno igrao do 1/4 kada je prodao protiv Haosa sa 4 veoma sramne partije, zlocinac ozbiljan.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pa sta treba da kazem da cu da izgubim, mislim stvarno.

 

Maticu ti nisi titula ili bust, nego choke in PO.

Pa ti si bio bust te sezone, ispao posteno, a znamo kako si se vratio, uspeo si da izduvas u plejoffu B lige, prodao cast i obraz  i postao maskota Xpertova.
Poucna bajka Brace Grim. Kada ne mozes sam uvuci se u dupe.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Zveki, zar se tako docekuje nov forumas?

 

Lukaku   Delgado, dobrodosao na topic.

 

Eto tako.

 

2 minutes ago, delgado said:

Covek ce krenuti da pise uskoro i videcete da covek postoji i da postoji legit dogovor sa Racenom

Cuvam i printskrinove PM-a kao povreda, obezbedjen sam Zveki style

 

 Ispitajte njegov slucaj, hmmm

 

Predlozio bi jedan laganini nacin provere al ne smem jer bi mi lavrnja izbrisao post jer ne sme dlaka sa glave da ti padne na forumu sto se njega tice.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hehe, opet jeftine (dlakave) provokacije. No passaran Zveki, ne lozi se. Mozes da me navlacis na ban kolko hoces, teska prica  iz hooda ti je to

 

  @Drakaris Zvao me telefon pita ko je Zvezdinho, ja reko izbegavaj da ga citas, pitao ko je Drakaris, rekao sam to je nas covek voli Jokica i Brona (kao i on, prva opcija mu je Jokic/Denver pa onda King/LA od jacih timova)

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Kakve provokacije izbrisao mi covek post da bi zastitio tvoja tanana osecanja a nista specijalno nije napisano, ajd nema veze teramo dalje i to sa 2 Delgada u 2.tima. Bice zanimljivo. Kvota na prljavi trejd je 1,08.

 

prosli put si rekao maxi da nije trebao da kaze nista o delgadovoj kosi jer ce ga svi zajebavati zbog toga a ti si zapravo jedini koji ga zbog toga zajebava.

 

pravi si snsovac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, gggggggg said:

 

prosli put si rekao maxi da nije trebao da kaze nista o delgadovoj kosi jer ce ga svi zajebavati zbog toga a ti si zapravo jedini koji ga zbog toga zajebava.

 

pravi si snsovac.

 

Sine nije lik tebi psovao majku nego meni i ako sam preko toga presao i rekao da ga odbanuju ( ima i ovde na forumu i PM sa lavrnjom gde sam trazio da ga odbanuju i ako mi je psovao majku), on se lazno izvinio izjavom u stvari Haosu se mnogo vise izvinjavam ( znaci meni se mnogo manje izvinjava), da se nije lazno izvinjavao ne bi ga ni dirao posle ( a i nisam ga nesto mnogo ni dirao). A i mislim da to i nije neki veliki problem za Delgada. Takodje takvi njegovi ispadi nisu novost jer je na starom b92 bio banovan na duze vreme jer je drugom forumasu pozeleo da umre od raka. 

 

A ovo oko sns-a sta reci koju poruku poslati.

 

40 minutes ago, delgado said:

Jedini i ne priznaje titulu. Jedini kome nije mesto u A ligi

 

Rece covek koji se shuklja od ownera do ownera svo vreme:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

prosli put si rekao maxi da nije trebao da kaze nista o delgadovoj kosi jer ce ga svi zajebavati zbog toga a ti si zapravo jedini koji ga zbog toga zajebava.

 

pravi si snsovac.

 

rekao bih govnar, ali ne ide da se tako izrazavamo na svetom topiku

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, maXa88 said:

 

rekao bih govnar, ali ne ide da se tako izrazavamo na svetom topiku

 

Sveti topik sigurno nije zbog tebe, a za ovu uvredu si prijavljen i prvi put na ovom forumu ( racunajuci i prosli) sam za nekog trazio ban.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...