Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

33 minutes ago, Dovla said:

Pozdrav momci!

 

Oprostite na mojem kašnjenju..

Nisam ni ispratio kako valja sve ove vaše aktivnosti, ali važno da sam tu..

 

Nekako ću naći free tajma za sve ovo, pa kako ispadne. Prošle sezone je to isto bilo tako, pa eto, dogurali smo dovde..

 

Sve u svemu, ćeraćemo se momci!

Sretno 😉

Neko mi je pisao o mejlu.. ne da mi se tražiti..

 

 

Poslao sam ti invite, Lavrnja nek ubaci Ratza i to je to
Edituj post i obrisi mejl nema razloga javno da stoji 😄

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Poslao sam ti invite, Lavrnja nek ubaci Ratza i to je to
Edituj post i obrisi mejl nema razloga javno da stoji 😄

 

Warum? Mozda neko želi da mu salje nepristojan ponude 😄

 

26 minutes ago, Zvezdinho said:

Rekoh ja da budete relaksirani:default_coffee: Stigli glasovi postom, a ceka se jos jedan glas email-om kao u Pensilvaniji:classic_cool:

 

Eto zems, duzan si kafu, u Marshall u centar, necu vise da se patim po sabanskom Olimp-u :classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Warum? Mozda neko želi da mu salje nepristojan ponude 😄

 

 

Eto zems, duzan si kafu, u Marshall-u u centar, necu vise da se patim po sabanskom Olimp-u :classic_biggrin:

Ja idiot jos mu citam post sa mejlom. Za svaki slucaj ko zna kakvi grupiji citaju najjacu temu na Forumu, necemo moci da ga spasimo ako uzme titulu.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Magia said:

A ostali se nisu izjasnili za kreiranje novcane nagrade i kupovinu dresa? Za sad smo tu Zorex Chaos i ja.

 

Ja sam za...

...ali pod uslovom da ovi sto su na prevaru (mufte) ušli u A plate duplo ( kao u srpskom fuZbalu jelte )

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

i ja sam za. to je mala cena za 4x IR slota

-----

Sources: NBA’s Competition Committee registered strong support today for increasing league’s active player list for games from 13 to 15. Board of Governors must give final approval to a move that makes sense given shortened season and concerns over Covid impact on rosters.

— Adrian Wojnarowski (@wojespn) December 3, 2020

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Ja sam za...

...ali pod uslovom da ovi sto su na prevaru (mufte) ušli u A plate duplo ( kao u srpskom fuZbalu jelte )

 

Nemam nista protiv s obzirom da osvajamo ovo takmicenje.

 

Nego zems povecali cenu grejanja za 20 posto, taman za 1 crvenu, kad sam uzeo sad iz sanduceta racun samo sto se nisam slogirao, a Zeca smenili stavili nekog NN lika koga sad ne mozes ni da psujes posto nemas pojma ko je taj lik.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nemam nista protiv s obzirom da osvajamo ovo takmicenje.

 

Nego zems povecali cenu grejanja za 20 posto, taman za 1 crvenu, kad sam uzeo sad iz sanduceta racun samo sto se nisam slogirao, a Zeca smenili stavili nekog NN lika koga sad ne mozes ni da psujes posto nemas pojma ko je taj lik.

 

Znaci danas ce žence da me obraduje sa jos 100 evrica  vise da saljem svaki mesec.... nisi morao bas  da me obradujes ovako rano 😴

 

Ma za poklon ne brini, ce nadjemo nesto na sniženju, samo javi klub i veličinu  😛

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran koliko je pametno igrati u pare. bilo je tu cirkusa i bez para. svaki trejd ce se gledati kroz sto lupa a da ne pricam o stavljanju na fa. da ne pricam o kruznim porukama i mejlovima i trazenje vetoa na svoj trejd dan kasnije.

 

isto tako, nece svi imati istu sansu. npr oni koji rade pre podne nece u pet ili sest sati ostajati budni da pokupe igrace. to je vec masivan hendikep, i cesto se tu resava liga.

 

sve je to lepo i hiljadu dinara ili koliko nije velika cifra ali igrao sam vec u slicnim ligama i vrlo brzo ce sve postati toksicno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Dies at the End said:

 

Znaci danas ce žence da me obraduje sa jos 100 evrica  vise da saljem svaki mesec.... nisi morao bas  da me obradujes ovako rano 😴

 

Ma za poklon ne brini, ce nadjemo nesto na sniženju, samo javi klub i veličinu  😛

 

Spremaj se polako da platis porez Srbiji za tih 100 evrica:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Two players for the Jazz have tested positive for COVID-19.

The names of the players were not released, but obviously, neither was able to practice and they will now need to go through a 12-day period before they can return to the club. You might want to think about adding a few extra IR-slots in your league this season.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opa , stigli i glasovi mejlom, prosli Maticevci ko Tramp u Pensilvaniji:default_coffee: Doduse ovo je i za njihovo dobro. Lepo sam ti uini rekao da budete relaksirani.

 

Slika da ne bude posle nekih neregularnosti i ponovnog prebrojavanja kao u Dzordziji:default_coffee: Nismo mi  MM demokratija kao USA :default_coffee:

 

1e33211362180948.jpg

 

U to ime ESPN pobednicka numera :61:

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjenje Chaosu i Zvekiju, mada mnogo vise Chaosu nego Zvekiju, on je ispao vise kolateralna steta mog mental breakdowna, mislio sam da cu dobiti bar metar dana bana. Na kraju sam odjebo intervenciju, uzeo brijac u ruke i sutradan izdoinirao na job interviewu za posao svakako bolji od prethodnog, tako da je sve ovo imalo neku poentu. 

 

  Sto se tice ovog igranja u novce, ponovo ista besmislena prica kao i svake godine. Zamislite samo da smo prosle sezone uplatili pare u zajednicki fond, koliko vas bi htelo da isplati postenu nagradu meni i Maxi ? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Dzabe si glasao , Maksa je glasao pre tebe za 3 IR plus 1 bench mesto :default_coffee: Taknuto maknuto.

 

Ja tebe nisam ni spomenuo, nego Lebronovog sina i Lebrona , nisam ni znao zbog cega si banovan, tek nakon 2 dana sam saznao, nema veze, ja sam ti poslao poruku na mejl ne znam dal si je video. Uglavnom ne zameramo ti, ti si nas fantazerski Nejt Dijaz.

 

 

 

A Maksa je realno napravio najveci problem, sto je pre tebe izbacio te privatne stvari u etar.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...