Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

On 12/1/2020 at 3:52 PM, Itachi Uchiha said:

de ste cave

 

moze +1IR, 4 mi deluje mnogo, al kako kaze vecina tako nek bude

 

za vreme drafta mi je svejedno, itachi dzunior ce mi se svakako usrati u koncepciju, bukvalno i metaforicki : D

 

 

 

 

 

Kako je ovo propušteno?

 

Čestitke weeb-u na prinovi. 👍

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Drakaris said:

Pa ako menja, nekom ce mozda biti tezi raspored, tesko je uskladiti. Najpostenije je da ne dira nista.

 

Ako se hvalis da si bio sampion, sto se zalis na raspored?

 

Zato sto je dosadno da svake sezone imas isti raspored i protivnike al nema veze. Kako ocete.

Link to comment
Share on other sites

Pa ste se setili bas u sezoni Korone da menjate, jeRi?

 

10 sezona je bilo ok.

39 minutes ago, đubrivo. said:

i pretprošle sezone je bio isti raspored. dosta više dana mrmota ali nebitno je realno

Ovo i tebi ide u prilog, tako ces najsigurnije da izbegnes moju ekipu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Svake sezone  je razlicit raspored barem kad sam ja igrao, jedino ovo sto prica uini mozda je bilo te sezone.

Zapravo, otkad je pokrenuta nova liga (na ESPN-u, ne kod nas na forumu), raspored je identičan svake sezone. Dakle ovo će biti 3. ili 4. godina kako se ništa ne menja.

Meni je lično to žešće iritantno, tako da bi svakako valjalo da se promeni, pa makar to značilo otvaranje nove lige.

3 hours ago, Drakaris said:

Pa ako menja, nekom ce mozda biti tezi raspored, tesko je uskladiti. Najpostenije je da ne dira nista.

 

Ako se hvalis da si bio sampion, sto se zalis na raspored?

 

Raspored bi pravio softver nasumično, isto kao kod seeding-a za draft.

Tako da što se toga tiče, svakako niko ne bi bio oštećen.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

Smiri se Delgi, opet cu da te zezam pa ces da puknes po 3.put gde cak ni tvoj zastitnik lavrnja nece moci da te spasi duze banovine posto necu da bidnem milostiv i da ne trazim ban kao prethodna 2 puta:default_coffee:

 

Samo jos da nadjemo Vulfija i da mu se nije nesto desilo. Nemam nista protiv predloga, samo cisto sumnjam da bi on hteo kod Bore. Vidis da niko nista ne pise, nikakve projekcije, nista. I ja sam se smorio skoro pa da mi se ne igra bez arhi-neprijatelja.

 

Moze kod Race , on i onako trazi, al ja se plasim da tu nesto ne valja, posto se oprostio prosle sezone i rekao da ce da preda fransizu nekome. A nema ga nista da napise.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...