Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

pa ja sam jos pre mesec dana rekao da treba +1 slot onda grof me oterao u pm rekavsi da nece niko ostati na fa. onda sam ucutao.

 

mislim cetiri je previse imo, svaki jebeni spellman i damion jones ce biti na rosteru a ostace samo ovi koji su zavrsili sezone i deron williams.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba da se doda glasanje, posebno za IR, za slotove, za broj nedelja i vreme drafta (mada je ovo zadnje najnebitnije, svi ce da se uklope). Nema smisla da se ovako razbacuju misljenja po postovima.

Ne znam moze li Matic da ubaci, ali lavrnja svakako moze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Golden State Warriors general manager Bob Myers announced Tuesday two members of the team tested positive for COVID-19.

Practices are allowed to begin Sunday, but the Warriors are delaying their start until next Monday because of the positive tests.

The players in question could be eligible to return by the time the regular season tips off Dec. 22.

 

Under the NBA's COVID-19 health and safety protocols, a player who tests positive has to wait at least 12 days from the positive test or the onset of symptoms before he can return, per The Athletic's Sam Amick and Shams Charania. The player also requires clearance from his team physician and a physician representing the NBA.

 

Link to comment
Share on other sites

1. 3 IR slota, struktura ekipe i broj igrača da se ne menja

2. svejedno

3. odgovara termin

 

Uveo bih i 4. pravilo - ko u toku sezone odustane od igre i krene da tankuje i baca kvalitetne igrače u FA da se osmudi i anatemiše i da ne može da igra A ligu barem 2 godine, carstva mi.

 

Može da se uvede i neka simbolična nagrada za pobednika, da se učipimo sa po 1000 rsd po ekipi, pa pobedniku da se kupi neki dres, league pass ili nešto slično sa NBA tematikom.

 

Moj cilj, zna se - titula.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan od tuznijih fantasy jutara 🥲 :

 

Nije zvanično, jeste izvesno: Joakim Noa neće više igrati košarku. Bar ne profesionalno. Francuski as nalazi se pred završetkom karijere, pošto ga, kao što se i očekivalo, Los Anđeles Klipers nisu zadržali u kadru, a zainteresovanih da ga vide u svojim ekipama baš i nema.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

1. 3 IR slota, struktura ekipe i broj igrača da se ne menja

2. svejedno

3. odgovara termin

 

Uveo bih i 4. pravilo - ko u toku sezone odustane od igre i krene da tankuje i baca kvalitetne igrače u FA da se osmudi i anatemiše i da ne može da igra A ligu barem 2 godine, carstva mi.

 

Može da se uvede i neka simbolična nagrada za pobednika, da se učipimo sa po 1000 rsd po ekipi, pa pobedniku da se kupi neki dres, league pass ili nešto slično sa NBA tematikom.

 

Moj cilj, zna se - titula.

 

Uplasio si se da ce Vulfio da se vrati nakon onog bacanja Ejtona:s_d: Nema ga, ja sam se uplasio da nije nesto bilo ne daj Boze  sa njim:classic_unsure: Pa kako da igram bez arhineprijatelja to mi je davalo fantazi energiju, Matic pokusava da se kandiduje al nije to to.

 

Sto se tice tankovanja, ako nekome odgovara da bude na primer 7. jer ce da ima lakseg protivnika u PO naravno da ce da se tankuje ako moze da se izvede.

 

Zbog kovida sam za 4 IR slota.

 

Al te je Haose lepo iznapushavao Delgado, a i mene, tek mi juce lavrnja rekao , a nisam do juce ni  znao sta je napisao :lol_2: Ja sam pricao za Lebronovog sina  i njegovu kosu, nisam njega pominjao uopste.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

Al te je Haose lepo iznapushavao Delgado, a i mene, tek mi juce lavrnja rekao ja nisam ni  video sta je napisao :lol_2: Ja sam pricao za Lebronovog sina  i njegovu kosu, nisam njega pominjao uopste.

 

1*UDUtGU1NqByb_yZmnhNTPw.png

 

Al šta god da je, opraštam ćelavom bratu, dobar je u duši.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pih, mogu max 3 pitanja... Da li ste za to da ostane 7 nedeljnih izmena ili da se smanji na npr 5, cisto me zanimaju misljenja, pa da vidim da li to da bacim na neki kasniji poll.

 

Takodje, waiver period se skracuje sa 48 na 24 sata, ionako tanka fa ponuda je cesto izmasakrirana narandzastim plusicima umesto zelenih (najcesce izazvanih jednodnevnim uzimanjem), pa ce ovo malo ublaziti tu fa tankozu.

Link to comment
Share on other sites

7 izmena u nedelji, mislim da to ne bi trebalo da se dovodi u pitanje, jos u ovoj sezoni Korone.

 

Pa zar nije i pre vazio vejver period 24h? Recimo sad dropujem i on bude slobodan, tek u petak oko 10h.

 

 

Ajde ljudi, glasajte za 4 IR-a. Bez kukanja ako ne bude bilo.

Link to comment
Share on other sites

Vučino, ako čitaš ovo, vrati se - sve ti je oprošteno.

 

Treba mi co-owner k'o leba, naročito ako ove budaletine iz NBA planiraju da nastave sa ovim političko-propagandnim proseravanjima i bubble-ovima , onda ja to ne mogu da gledam.

A opet ne odustaje mi se od lige tek tako...ne pruža mi se to zadovoljstvo mojim dušmanima.

 

Razmisli, spreman sam na svaki kompromis.

Spreman sam da čekam do poslednjeg trenutka. 

 

Što bi rek'o Ali G: 

Quote

Lets do what Pac & Biggie never managed 💪

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2020 at 1:30 PM, LayupFromTheMidget said:


5.Madjijini Svedoci @Magia (on moze da dobije 2 bambija posto je imao dobru ekipu za PO sve mlado i dobro umalo chokovao  od Zvekija i bobana)
 

 

 

Ima da se raspadnem kao sve ove ekipe sto je trebalo da uzmu titulu pa ih korona prekinula. I dalje mi u glavi kakvu sam ekipu sastavio, ne znam jel po imena postojala jaca u prethodne 3 godine od kad igram..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

 

Ima da se raspadnem kao sve ove ekipe sto je trebalo da uzmu titulu pa ih korona prekinula. I dalje mi u glavi kakvu sam ekipu sastavio, ne znam jel po imena postojala jaca u prethodne 3 godine od kad igram..

Na espnu pre draft
Trae 12-Beal13-Ingram25-Bam27- Mitch 49.
Svim srcem smo tu navijali za zvekija da prodje ali korona nije dala.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Magia said:

 

Ima da se raspadnem kao sve ove ekipe sto je trebalo da uzmu titulu pa ih korona prekinula. I dalje mi u glavi kakvu sam ekipu sastavio, ne znam jel po imena postojala jaca u prethodne 3 godine od kad igram..

 

Dzabe ti to kad bi izgubio od mene, Boban resio, mada nije to ni cudno kad igras protiv mene u PO.

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Na espnu pre draft
Trae 12-Beal13-Ingram25-Bam27- Mitch 49.
Svim srcem smo tu navijali za zvekija da prodje ali korona nije dala.

 

A ti tek ne bi dobro prosao  jer si me cackao zbog onog  lopovskog Michel-Adams trejda, sreca tvoja pa je korona sprecila da bidnes razbiven kao Vulfio kad su mu CP3 i DJ u 1/2 imali 5 meca.

 

Jel moze neko da kontaktira Vulfija preko mejla, ima ona Dinastija liga na starom forumu link, pa preko nje moze mozda email da se posalje.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dzabe ti to kad bi izgubio od mene, Boban resio, mada nije to ni cudno kad igras protiv mene u PO.

 

A ti tek ne bi dobro prosao  jer si me cackao zbog onog  lopovskog Michel-Adams trejda, sreca tvoja pa je korona sprecila da bidnes razbiven kao Vulfio kad su mu CP3 i DJ u 1/2 imali 5 meca.

 

Jel moze neko da kontaktira Vulfija preko mejla, ima ona Dinastija liga na starom forumu link, pa preko nje moze mozda email da se posalje.

Aha pa ono Donovan medju prvima fasovao koronu ali da smo bili ful timovi, opasno bi bio naduvan.
Cak i od magije mislim da sam imao bolji raspored da su Janis-Donovan i ovi ostali bili na po 4. Tv

Link to comment
Share on other sites

Tako su mnogi pricali i mislili pa su bili oduvani u PO od mene, nemoj da me cackas, taman sam mislio da igram jednu sezonu onako rekreativo da se udje u PO, da ne saljem cirkulare i ostalo.

 

Vidis da sam izgubio i volju da pravi ratove zvezda za novu sezonu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dzabe ti to kad bi izgubio od mene, Boban resio, mada nije to ni cudno kad igras protiv mene u PO.

 

A ti tek ne bi dobro prosao  jer si me cackao zbog onog  lopovskog Michel-Adams trejda, sreca tvoja pa je korona sprecila da bidnes razbiven kao Vulfio kad su mu CP3 i DJ u 1/2 imali 5 meca.

 

Jel moze neko da kontaktira Vulfija preko mejla, ima ona Dinastija liga na starom forumu link, pa preko nje moze mozda email da se posalje.

 

Salji instrukcije kako da glasam 😴

 

Al' treba jos koji "like"  😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...