Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

3 hours ago, delgado said:

// evo i vini ce vratiti templa na WA/FA,pa polako.

 

reci maksimilijanu da dođe za nedelju dana  : (

 

Quote

An MRI revealed that De’Andre Hunter suffered articular wear and tear in his right knee and he will be re-evaluated in one week.

 

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od kolega sa dna tabele, koji muku muce sa povredama i korona virusom, mi tih problema nemamo. Nasi uredno dolaze na utakmice da nas izuseravaju , trose minutazu i promasuju do bola pa tako cak i kad se protivnik raspada kao nas ovonedeljni (ili kao cizburger  grof ili ovi pre njega) mi opet i opet gubimo ppm i procente. Jedini smo tim koji ustvari ima problem kad ima vise utakmica od protivnika

 

svaka cast @delgado     kakve si  barabe birao.  nije ni cudo sto pojacavam konkurenciju kad si mi uvalio pomocno osoblje a skorera ni na mapi. Svako sa vise od 2 igraca sa 20 poena u rukama nas rutinira kad oces...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju je tacno odlucilo to sto su ovi iz Memfisa u ponedeljak izgubili out, pa sam bacio Bejnsa i Time Lorda da bi mogao da vrsim izmene i izbacio Memfisovce sa IR listei stavio u ekipu. Da ih nisam bacio imao bi defanzivne skokove koje sam nocas izgubio. Gotovo je ovo sad, cestitke @Dovla , jel te barem malo sramota ( znam da nije ).

Edited by Zvezdinho
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zvezdinho said:

Na kraju je tacno odlucilo to sto su ovi iz Memfisa u ponedeljak izgubili out, pa sam bacio Bejnsa i Time Lorda da bi mogao da vrsim izmene i izbacio Memfisovce sa IR listei stavio u ekipu. Da ih nisam bacio imao bi defanzivne skokove koje sam nocas izgubio. Gotovo je ovo sad, cestitke @Dovla , jel te barem malo sramota ( znam da nije ).

Nema mesta sramu 😂 

 

Win is a win!

 

Složićemo se da je bila grozna nedelja za obojicu 😉.. dobićeš svojih željenih 5 cat, tako da možeš bit zadovoljan.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko garantuje da ce biti 5. Jbg moglo je 7 da nisam dirao igrace sa IR liste koji su  izgubili out status. Jbt imas 7 DD i to nisu svi skakacki i opet izgubis jbt.

 

Makso  kako se napusta tim :classic_tongue:, Xpert ne prihvata ostavku, pa moram da se patim sa ovom sezonom i izostancima i oduzimanjima out statusa.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lukaku94 said:

Raspadoh se po šavovima, ocekivao sam udebljivu pobedu a dobicu lagan poraz 

 

mojne da jinxujes, osam na qrcu te nosam kolona je otvoreno a meni verovatno ne igra harden. na početku ne igra george, između hunter povređen, da pevas što si u igri, kao i tvoji svi prethodnici, jer sam stalno bez par top 5 igrača. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, đubrivo. said:

 

mojne da jinxujes, osam na qrcu te nosam kolona je otvoreno a meni verovatno ne igra harden. na početku ne igra george, između hunter povređen, da pevas što si u igri, kao i tvoji svi prethodnici, jer sam stalno bez par top 5 igrača. 

Da pevam kad te sere ko budalu..

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Opet mi se jutros desilo da vise nemam izmena, a video sam Adamsa kako se skrsio. Igraci obavezno moraju da se krse samo subotom uvece.

 

Vidi ladno do 11 sati niko nije znao za to i uze ga lavrnja sa rasplaim timom koji ima overrated skor. Stvarno sam ispao ljaljan sto sam trazio da se menja raspored.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Vidi ladno do 11 sati niko nije znao za to i uze ga lavrnja sa rasplaim timom koji ima overrated skor. Stvarno sam ispao ljaljan sto sam trazio da se menja raspored.

 

Stvarno ste amateri, ne gledam nista to vece, budim se u 11 i Hayes bleji na FA.

 

@delgado eto objasnjenja otkud ovolike dtd krvave lampice jutros

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...