Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Da se otvori sezona kukanja: protiv mene Sexton odigrao partiju karijere što se tiče efikasnosti, Middleton jak DD (koketirao i sa TD, srećom ne pretegnu na tu stranu) a Myles Turner nalupao 8 blokada mučenim Knicksima. Na sve to, sjeba me liga pa su Wall i Fucker propustili utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Šamaraju ovi Zvekijevi ko da srca nemaju. 😄

 

Neko ni rekao da gubis ko zna kojom razlikom kad ono 6-5-2 i jos u petak imas 6 igraca a ja 0.

 

Ubi me Kanter, mnogo ce bolji biti od Hasana  ove sezone. Hasan ce ove sezone biti Kanter prosle sezone.

 

Inace ko je tokom drafta na chatu rekao da je Morant precenjen.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Neko ni rekao da gubis ko zna kojom razlikom kad ono 6-5-2 i jos u petak imas 6 igraca a ja 0.

 

Ubi me Kanter, mnogo ce bolji biti od Hasana  ove sezone. Hasan ce ove sezone biti Kanter prosle sezone.

 

Inace ko je tokom drafta na chatu rekao da je Morant precenjen.

 

Alal ti vera za Moranta, ubi me čovek sinoć. 

 

Da, možda se na broj mečeva izvučem, imam više mada je lutrija ko i da li igra. 😄

Link to comment
Share on other sites

Sprzise me Rozir sa 10 trojki, Hejvord...  A Graham i Bridges uzas

Ocajan start Hassana, Nunn takodje ko da nije igrao..

 

   Za sada jedino dobri perfomansi od Rendla (blizu i DD i TD za po skok i asist 😞 )    i Leri Nensa (DD, near TD)

   Devonte uzeo DD, ovo ostalo bas mrsavo osim Cama i Hailburtona, solidne partije za njih. 

 

   

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, delgado said:

Sprzise me Rozir sa 10 trojki, Hejvord...  A Graham i Bridges uzas

Ocajan start Hassana, Nunn takodje ko da nije igrao..

 

   Za sada jedino dobri perfomansi od Rendla (blizu i DD i TD za po skok i asist 😞 )    i Leri Nensa (DD, near TD)

   Devonte uzeo DD, ovo ostalo bas mrsavo osim Cama i Hailburtona, solidne partije za njih. 

 

   

 

jos sam vam dao johnsona i thompsona fore :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

Treba Lavrnja da ga sutne, nista gore od ''Ako ne bude onako kako sam zamislio, ne planiram vise da igram''...

 

Inace, Ingram me userava svake godine, DD sa asistencijama :hammer: Ovi moji ili 9 skokova ili su ih sudije unakazile sa faulovima. I Begli sinoc posteno ostecen faulovima, plus zapisnicari za stolom su debili kada nisu videli onoliki broj skokova za Beglija, ja sam izbrojao 4 za minut, a oni uracunali 2 😄

 

Jedina pozitivna stvar je sto govori da ce Begli biti DD igrac uz jak hasl. 75.pik

 

Ljudi takvog igraca pokucavaju da ulove i u drugoj rundi, ali ga ipak ne ulove.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Treba Lavrnja da ga sutne, nista gore od ''Ako ne bude onako kako sam zamislio, ne planiram vise da igram''...

 

Inace, Ingram me userava svake godine, DD sa asistencijama :hammer: Ovi moji ili 9 skokova ili su ih sudije unakazile sa faulovima. I Begli sinoc posteno ostecen faulovima, plus zapisnicari za stolom su debili kada nisu videli onoliki broj skokova za Beglija, ja sam izbrojao 4 za minut, a oni uracunali 2 😄

 

Jedina pozitivna stvar je sto govori da ce Begli biti DD igrac uz jak hasl. 75.pik

 

Ljudi takvog igraca pokucavaju da ulove i u drugoj rundi, ali ga ipak ne ulove.

 

Dobro kad ga toliko reklamiras, sta trazis za njega, Beglija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

kako užas kad je podelio 10 asistencija i napravio DD

 

užas bi bio da je imao 9pts ili ast

 

 To sam naknadno video 😕 

 

 Za sad me jedino zabrinjava Hasanov status i minutaza, moguce je da sam opet promasio drugog pika kao prosle godine, a obzirom da nisam pokidao ostale runde u rangu prosle godine, ove sredisnje, to moze biti zabrinjavajuce. Nesto su mi bolje te late runde, al ono... Povrede, izostanci, corona, svasta ce biti, mene je Maxa vec poceo da maltretira od jutros kako sam odradio najgori draft ikad, potpuno usrao tim, pao u formi i slicno... A sam je potvrdio za Hasana da ga hoce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se Hasan ispostavi kao epski zajeb nakon epskog dizanja prosle godine onda me ceka verovatno krvava borba za opstanak. Nisam ove godine ispogadjao middleroundse, zadnje su nesto bolje, ali to su sve drop kandidati. Svakako se ukljucujemo brzo u kopanje, trebaju nam novi Duncani Robinsoni, Demijani Liovi, Naziji, Mekkurci i jedno vreme Bobiji Portisi/Aaroni Holideju... Poupa je Maxa dropovao i onda je poceo da kida, valjda ce ove godine biti strpljiviji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...