Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Traži mi Zveki sinoć Time Lorda nazad, ja mu ne dam a on kaže da je to nesreća i maler. 

 

Par sati kasnije, Mađijini istovare 150 poena za noć, ukupno 540 na 50% iz igre. 😄

 

Čestitke na dobrom duelu, Mađijo, fer je na kraju ovo nerešeno, iako sam vodio kroz ceo duel, u poslednja 2 dana si imao više mečeva i dobre partije i zasluženo dovukao meč do nerešenog rezultata. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

Traži mi Zveki sinoć Time Lorda nazad, ja mu ne dam a on kaže da je to nesreća i maler. 

 

Par sati kasnije, Mađijini istovare 150 poena za noć, ukupno 540 na 50% iz igre. 😄

 

 

tako meni @gggggggg prišao u maniru jeff bezosa, sa pitanjem "šta tražiš sa hardena i georgea". ja u fazonu, "nisu na prodaju torimaux". on meni čisto da popiša magare u nevolji, "evo ti kris dunna za kevina lovea", čisto da pokaže da ga boli pajone što imam 4 opasna plejmejkera i što je dunn ranjen i glup. ja kulturno, kao svaka obrazovana sirotinja ponovim da se ne menjam a i da imam plejmejkera za izvoz a jeff bezos meni kaže "zažalićeš"

 

i stvarno, ode george u protokol (mada vratio se brzo, nije jaka crna magija bila), hunter se povredi, harden se povredi.

 

:lol_2:

 

mada mislim da nije do džefove crne magije, od početka je tako nekako. ali je indikativno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako te je sreca pogledala @Dovla za out statuse Memfisovcima, izgubio bi sigurno defanzivne skokove sa Bejnosm i Time Lordom , jbg nije mogao sam Dramond da preokrene, realno trebalo je da bude 7-6 za tebe da bude. Mene sramota koliko tebe nije sramota. Tonemo zbog nesrecnog kovida, i sad kad smo se konacno kompletorali posle 3 nedelje imamo rupu u timu zbog bacanja Toem Lorda i Bejnsa i igramo protiv PG, Hardena i Foksa.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotan user Zorexa koji me je dobio zahvaljujući anonimusima iz Minesote za 1 def skok, 2 blokade i 4 krađe, u nedelji u kojoj nisam imao Townsa i Mitchella do sinoć (bolje da nije igrao kako je igrao), uz poslovično preskakanje b2b Griffina i preskakanje utakmice Nunna iz nepoznatih razloga. Loši izbori sa FA su me koštali. Doduše i njemu je falio McCollum al ipak. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Andre Drummond hit 9-of-18 shots and 7-of-10 free throws for 25 points, four assists, 22 rebounds, one steal, and one block with three turnovers in a loss to the Timberwolves on Sunday.

 

Draki rekao mi Dramond da te pozdravim, kaze dzabe si se nadao da ce da mu padne produkcija nakon dolaska Alena decka iz Bruklina, sada decka iz Klivlenda.

 

Specijalan pozdrav iz Klivlend  lokerruma.

 

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1355688097187553281/pu/vid/720x874/rIg4mNXqgYy0FDP6.mp4?tag=12

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

 Tonemo zbog nesrecnog kovida, i sad kad smo se konacno kompletorali posle 3 nedelje imamo rupu u timu zbog bacanja Toem Lorda i Bejnsa i igramo protiv PG, Hardena i Foksa.

 

teška situacija je nemanje time lorda, bayenesa. nisam kao ti obogaljen pošto samo hunter, love a možda i harden ne igraju, koji ionako ima tri tekme ove nedelje

 

ajde zveki baci neku ozbiljnu kletvu da završimo s'tim u startu

 

my-body-is-ready.jpg

..mislim bejns i taj lik iz bostana, pa sam dramond napravi više def i off skokova nego cela moja ekipa i tebi je frka za te kategorije

Link to comment
Share on other sites

Harden ce da ti igra sigurno, nisam ja te srece. A ova dvojica su mi trebala ko leba, bolje da ih nisam dropovao u ponedeljak kad sam video da su Memfisovci izgubili out status i da sam izvrsio 0 izmena do subote kad su se 2 Memfis igraca vratila, bilo bi 6-7 za Dovlu. Pogledaj samo koliko su zajeno imali def skokova i blokada ove nedelje pa ce ti odgovor biti jasan,

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Kako te je sreca pogledala @Dovla za out statuse Memfisovcima, izgubio bi sigurno defanzivne skokove sa Bejnosm i Time Lordom , jbg nije mogao sam Dramond da preokrene, realno trebalo je da bude 7-6 za tebe da bude. Mene sramota koliko tebe nije sramota. Tonemo zbog nesrecnog kovida, i sad kad smo se konacno kompletorali posle 3 nedelje imamo rupu u timu zbog bacanja Toem Lorda i Bejnsa i igramo protiv PG, Hardena i Foksa.

Ako je sreća pobediti kada mi skoro svi odigraju ispod očekivanja, onda dobro.. 

 

Dobru borbu si pružio, čestitke.. Srećno u nastavku @Zvezdinho!

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

Harden ce da ti igra sigurno, nisam ja te srece. 

 

d6qh513-b239edac-cdcd-42d7-931e-1d964c5f

 

 

možda za ubuduće, za ovu nedelju ti ne trebaju jer je tvoj najlošiji centar bolji od mog najboljeg za rebs

..that being said - ja do kraja moram samo pobede da ređam, neke i ubedljive ako hoću do plejofa

 

da li ću ispasti iz borbe za PO ili ispasti iz lige, slični mi kurac.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

d6qh513-b239edac-cdcd-42d7-931e-1d964c5f

 

 

možda za ubuduće, za ovu nedelju ti ne trebaju jer je tvoj najlošiji centar bolji od mog najboljeg za rebs

..that being said - ja do kraja moram samo pobede da ređam, neke i ubedljive ako hoću do plejofa

 

da li ću ispasti iz borbe za PO ili ispasti iz lige, slični mi kurac.

 

Ma kakav dzinks jel s iti video sta se meni sve izdesavalo zadnje 3 nedelje, pa protiv nbk-a i madjije sam bio obogaljen za po  12 slotova nedeljno, odloze meca Memfisa koji igra 2 meca sa Portalnu a ja tamo 2-3 igraca, odloze onda mec sa Cikagom a ja tamo 1-2 igraca, Horford se poradja 2 nedelje. Tako da ne verujem da ce Harden bilo sta da propusti, a lepo kazem ova dvojica su mi trebala protiv Dovle, izvuko se za def skokove samo zbog toga. Nije istio izgubiti 6-7 i 5-8.

Link to comment
Share on other sites

Penjem se na tabeli !!! Ostavljam iza sebe aktuelne sampione i B ligasa.

 

Sada da oduvam Jokaru i sinove, da se pokaze ko je fantazi sila. Na 3.5 kategorija sam od PO-a, nisam daleko.

 

Kuribajasijeva ceta je konsolidovala redove i uzvratila jak kontranapad, a pravi nalet se tek ocekuje!

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sramotan user Zorexa koji me je dobio zahvaljujući anonimusima iz Minesote za 1 def skok, 2 blokade i 4 krađe, u nedelji u kojoj nisam imao Townsa i Mitchella do sinoć (bolje da nije igrao kako je igrao), uz poslovično preskakanje b2b Griffina i preskakanje utakmice Nunna iz nepoznatih razloga. Loši izbori sa FA su me koštali. Doduše i njemu je falio McCollum al ipak. 

Na čist skill + hustle si odvaljen, nema plakanja sad. I tebi su bili dostupni anonmusi iz Minesote, ja sam gledao ko u teoriji može da mi donese skokove (tu su moji čak i podbacili debelo sinoć) i kradje, za blokade sam se iskreno šokirao da sam okrenuo. Vidimo se valjda u plejofu, ali možda i u liga zwei, zeznuta je sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, stefan81888 said:

Traži mi Zveki sinoć Time Lorda nazad, ja mu ne dam a on kaže da je to nesreća i maler. 

 

Par sati kasnije, Mađijini istovare 150 poena za noć, ukupno 540 na 50% iz igre. 😄

 

Čestitke na dobrom duelu, Mađijo, fer je na kraju ovo nerešeno, iako sam vodio kroz ceo duel, u poslednja 2 dana si imao više mečeva i dobre partije i zasluženo dovukao meč do nerešenog rezultata. 

 

Pa lepo ti kazem daj Time Lorda nazad, oteto prokleto. Mozes i sad da ga vratis, da ne iskusavas karmu.

 

Zorule bas ti lep avatar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Хтео сам и ја написати у суботу ујутру да је то најгоре вече неког тима које сам видео, али нисам хтео да избаксузирам, па да окренеш резултат у наредна два дана.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...