Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove nedelje

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove 

Cestitam zasluzeno mislim da je i rezultat realan..a ni ja nisam nezadovoljan prikazanim partijama mojih momaka idemo jako do plejofa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove nedelje

 

Fake news. Jang ti ima 4 meca, Bezli 4 meca, WCW 4 meca, JJ 4  meca itd itd tako da nije bas tako. Gledam sad tvoj tim ako chokiras i ove sezone sa ovakvim timom ne osvojis titulu gasi kompjuter, motaj kablove.

2 hours ago, stefan81888 said:

Zveki, dosta je po 6 kolona svakome. 😄

 

Čestitke. 🙂

 

Izukoh nekako trojke poslednjeg dana, s obzirom na broj meceva u zaostatku i da su neke primadone igrale ispod svog nivoa ( BB i Kobi Vajt mada se ovaj drugi trgo u nedelju i odigrao na svom nivou), zadovoljan sam neresenim ishodom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Izukoh nekako trojke poslednjeg dana, s obzirom na broj meceva u zaostatku i da su neke primadone igrale ispod svog nivoa ( BB i Kobi Vajt mada se ovaj drugi trgo u nedelju i odigrao na svom nivou), zadovoljan sam neresenim ishodom.

 

Na kraju si imao 130 minuta više, sa sve mečevima manje. Ne mogu ni ja da budem nezadovoljan. Dosta nam je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste jadan ti, da vidimo: Morant-Brooks-Plumlee-Rose-Bojan-RWJ-Muskala-Al-White, znaci da se roknes i napustis franzisu ako ne dobijes ove nedelje
Jos uspeo 2 izmene da ispuca

 

Maticu sta je ovo, zar nisi pre 2-3 nedelje pricao kako ces da me razbijes, a sad mala maca kad je dosao duel kao i prosle sezone ista prica :lol_2: U to ime :s_d:

 

4rtm1p.jpg

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Maticu sta je ovo, zar nisi pre 2-3 nedelje pricao kako ces da me razbijes, a sad mala maca kad je dosao duel kao i prosle sezone ista prica :lol_2: U to ime :s_d:

 

4rtm1p.jpg

Jos poceo da laze, mislis ti si kukao kao cka da se promeni raspored i to unapred bez draftovanih ekipa.
Sa stefijom kukas cele nedelje kako ima vise utakmica a sada kada ti imas  pravis se lud i opet ces na kraju da izgubis kao inace, to ti je norma uzalud svi po 4.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jos poceo da laze, mislis ti si kukao kao cka da se promeni raspored i to unapred bez draftovanih ekipa.
Sa stefijom kukas cele nedelje kako ima vise utakmica a sada kada ti imas  pravis se lud i opet ces na kraju da izgubis kao inace, to ti je norma uzalud svi po 4.

 

86187d1364264253.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cestitke nbku, posteno me odrao

- da sam ostavio hailburtona mesto KCP jebenog dobio bih assist

- offReb izgubili za 1..

 

  Sve u svemu, teska borba za opstanak. Hasanova minutaza - 18, pa 15, pa 10. Lou je takodje tezak promasaj. Jebiga... 

Link to comment
Share on other sites

Kida ovaj momak nbk. Kontenderska ekipa, pokriva sve katove. Puno srece u nastavku sezone.

 

@nbk

 

jel su ti trebale skripte pa nisi birao Hasana, svitlua, nana, kantu poupa i tako te pacovcice ili ti je prosto zdravi razum govorio da ih izbegavas u skrokom luku? Pitam za druga

 

Blamiranje u stilu ovogodisnje Zvezde nam ne gine u nastavku sezone. Prosle godine smo omasili kantera ali osnova je bila dobra. hebem li ga kako cemo sa 6 kantera ove godine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...