Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove nedelje

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove 

Cestitam zasluzeno mislim da je i rezultat realan..a ni ja nisam nezadovoljan prikazanim partijama mojih momaka idemo jako do plejofa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ziv je Pejton umro nije!

Na kraju moze se i reci i ubedljiva pobeda sto nisam ocekivao, sa 2 bitna clana na IR sa realno losim strimovanjem (sem JJ koji je zver) dobiti 8-4 je sok. Mislim Sabonis ne da je ponistio Jokica vec ga nadigrao posto je imao taj mec vise, zivela Litvanija ziveo tata Sabonis.
Sada protiv zvekija koji ima ~50 meca vise ove nedelje

 

Fake news. Jang ti ima 4 meca, Bezli 4 meca, WCW 4 meca, JJ 4  meca itd itd tako da nije bas tako. Gledam sad tvoj tim ako chokiras i ove sezone sa ovakvim timom ne osvojis titulu gasi kompjuter, motaj kablove.

2 hours ago, stefan81888 said:

Zveki, dosta je po 6 kolona svakome. 😄

 

Čestitke. 🙂

 

Izukoh nekako trojke poslednjeg dana, s obzirom na broj meceva u zaostatku i da su neke primadone igrale ispod svog nivoa ( BB i Kobi Vajt mada se ovaj drugi trgo u nedelju i odigrao na svom nivou), zadovoljan sam neresenim ishodom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Izukoh nekako trojke poslednjeg dana, s obzirom na broj meceva u zaostatku i da su neke primadone igrale ispod svog nivoa ( BB i Kobi Vajt mada se ovaj drugi trgo u nedelju i odigrao na svom nivou), zadovoljan sam neresenim ishodom.

 

Na kraju si imao 130 minuta više, sa sve mečevima manje. Ne mogu ni ja da budem nezadovoljan. Dosta nam je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jeste jadan ti, da vidimo: Morant-Brooks-Plumlee-Rose-Bojan-RWJ-Muskala-Al-White, znaci da se roknes i napustis franzisu ako ne dobijes ove nedelje
Jos uspeo 2 izmene da ispuca

 

Maticu sta je ovo, zar nisi pre 2-3 nedelje pricao kako ces da me razbijes, a sad mala maca kad je dosao duel kao i prosle sezone ista prica :lol_2: U to ime :s_d:

 

4rtm1p.jpg

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Maticu sta je ovo, zar nisi pre 2-3 nedelje pricao kako ces da me razbijes, a sad mala maca kad je dosao duel kao i prosle sezone ista prica :lol_2: U to ime :s_d:

 

4rtm1p.jpg

Jos poceo da laze, mislis ti si kukao kao cka da se promeni raspored i to unapred bez draftovanih ekipa.
Sa stefijom kukas cele nedelje kako ima vise utakmica a sada kada ti imas  pravis se lud i opet ces na kraju da izgubis kao inace, to ti je norma uzalud svi po 4.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jos poceo da laze, mislis ti si kukao kao cka da se promeni raspored i to unapred bez draftovanih ekipa.
Sa stefijom kukas cele nedelje kako ima vise utakmica a sada kada ti imas  pravis se lud i opet ces na kraju da izgubis kao inace, to ti je norma uzalud svi po 4.

 

86187d1364264253.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kida ovaj momak nbk. Kontenderska ekipa, pokriva sve katove. Puno srece u nastavku sezone.

 

@nbk

 

jel su ti trebale skripte pa nisi birao Hasana, svitlua, nana, kantu poupa i tako te pacovcice ili ti je prosto zdravi razum govorio da ih izbegavas u skrokom luku? Pitam za druga

 

Blamiranje u stilu ovogodisnje Zvezde nam ne gine u nastavku sezone. Prosle godine smo omasili kantera ali osnova je bila dobra. hebem li ga kako cemo sa 6 kantera ove godine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...