Jump to content

FC Arsenal


sasha arsenal

Recommended Posts

6 hours ago, T Mac said:

Kakav je ovaj štoper? Nisam ga nikad gledao, iskren da budem.

Nisam ni ja.Kažu da je dobar potencijal.Nastupao je na SP za Poljsku.Igra levom nogom,što je bitno zbog rotacije sa Gabrijelom.

Ako se pokaže kao dobar igrač,Arsenal će biti baš dobro pokriven u zadnjoj liniji.

Link to comment
Share on other sites

Bio je poprilican raspad na Svetskom 🙂

 

Sto se tice danasnje utakmice, moguce da je kljucna u trci za titulu. Ne zato sto bismo stvorili vecu razliku u odnosu na Junajted, jer ma sta oni pricali, realno nisu u trci, ne zato sto bi time generalno odrzali nekakvu ogromnu prednost, vec jer smatram da je sa psiholoske strane ovo jako vazan mec.

 

Izgubili smo od njih u prvom delu sezone na srecu i pomoc sudija, tako da bi bio red da im vratimo sa kamatom.

Link to comment
Share on other sites

Gledao u kafiću sa malim a odabranim društvom. Moram priznati da sam se pribojavao da sva ona inicijativa, i stvorene šanse i polušanse, neće rezultirati pobedom, i da će United uzeti bod na onu glupost Tomiyasua i Ramsdalea. Nakon one šanse kada je de Gea odbranio izbliza, mislio sam da je to to. Ipak ga je Arsenal dao kasno, bolje ikad nego nikad. U petak City...

Link to comment
Share on other sites

Ilustracija toga koliko smo zapravo blizu

 

image.thumb.png.be0d984f8d529345276545fc7628ee9c.png

 

Ovaj mec sa Sitijem kod kuce je mozda i kljucan. Osim njih kod kuce imamo samo Celsi, ovo ostalo cak i ako se desi neki kiks, ne bi smelo biti manje od 20 poena. U gostima je teze, ali opet imamo manje meceva, cak i uz poraze od Sitija, Njukasla i Liverpula, mi imamo ogromnu prednost.

 

Ako pobedimo Siti u narednom mecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, sasha arsenal said:

Elneni se povredio i odsustvovaće duže sa terena.Arsenal će pokušati da dovede zadnjeg veznog do kraja prelaznog roka.

 

Zar nije on svakako bio na izlaznim vratima? Nešto se pominjao Bešiktaš, ako se ne varam.

 

Svakako nam treba pojačanje na sredini.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, T Mac said:

 

Zar nije on svakako bio na izlaznim vratima? Nešto se pominjao Bešiktaš, ako se ne varam.

 

Svakako nam treba pojačanje na sredini.

Nije.Ostao je kao zamena za Partija.Inače,mislim da je odličan igrač za rotaciju.Odradi ono što treba ali nije neka klasa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sasha arsenal said:

Nije.Ostao je kao zamena za Partija.Inače,mislim da je odličan igrač za rotaciju.Odradi ono što treba ali nije neka klasa.

 

Je l' se i dalje nadamo da će Lakonga postati fudbaler ili smo digli ruke? 😄

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, T Mac said:

 

Je l' se i dalje nadamo da će Lakonga postati fudbaler ili smo digli ruke? 😄

Ja se nadam i dalje.U poslednje vreme kada je igrao nije delovalo tako.Bio je najgori na terenu ali nije igrao na svojoj poziciji pa i to treba uzeti u obzir.

Ako dovedu još jednog zadnjeg veznog sad ili na leto,najbolje bi bilo da ga pošalju na pozajmicu kako bi igrao više.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...