Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

Izvinjavam se ,greskom pritisnuh 3 puta.🙄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, koca popovic said:

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

J..bote koji ste vi teoreticari zavjere. Vi niste normalni. Hoce li mi neko reci ko je normalan da glasa za ovog idiota Trampa.😬

Promijeni baterije.😃

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

@a sad 

Pa dostojan si tvojim idolu, Izgubili ste i sad izmisljate brojke. Kakve si brojke iskopao za MI i WI, to je ta vrsta patoloske laz koja ostaje sinonim za najlosijeg predsednika ever. WI i MI do not register by party reference. Nego se lepo vidi po counties gde ide put kao ovo https://www.bridgemi.com/michigan-government/michigan-early-voting-returns-heaviest-so-far-democratic-counties

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Jel Tramp okrenuo neku drzavu koju je 2016.dobila Hilari? Rekao bih da nije..koliko ih je flipovao Bajden? Arizonu,jel tako? I Drugi Kongresni Okrug (District) Nebraske..ima li jos nesto sto sam propustio? (verovatno ima)

 

+ Wisconsin i Michigan. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jel Tramp okrenuo neku drzavu koju je 2016.dobila Hilari? Rekao bih da nije..koliko ih je flipovao Bajden? Arizonu,jel tako? I Drugi Kongresni Okrug (District) Nebraske..ima li jos nesto sto sam propustio? (verovatno ima)

 

 

Tzv. Blue wall koji je tradicionalno blago demokratski, a Hillary izgubila (Wisconsin, Michigan, možda Pennsylvania). 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vecina koja je glasala ranije pa tako i oni postom su iz velikih gradova gde tradicionalno pobeduju demsi. Tamo su velika izborna mesta, ceka se u redovima nekad i satima i oni su ti koji su glasali pre izbornog dana.

 

I kod nas se cesto desi da se cekica u redovima a kod njih su veca izborna mesta nego kod nas.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Klotzen said:

Vecina koja je glasala ranije pa tako i oni postom su iz velikih gradova gde tradicionalno pobeduju demsi. Tamo su velika izborna mesta, ceka se u redovima nekad i satima i oni su ti koji su glasali pre izbornog dana.

 

I kod nas se cesto desi da se cekica u redovima a kod njih su veca izborna mesta nego kod nas.

 

Imas procenu TargetSmarta za svaku drzavu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Sto bi neko u Srbiji podrzavao coveka koji se zalagao svojevremeno da se Srbija okupira. I to u japansko-nemackom stilu. Da ne pricamo o privatnim biznisima preko sina na Kosovu, Ukrajni i ko zna gde.

 

Pa zar ne mislis da bi bilo dobro da je bila okupirana? Pogledaj gde su danas Nemacka i Japan - pa onda gde su drzave koje su Rusi "oslobodili"  ...... :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...