Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

3 minutes ago, Константин said:

https://www.aba-liga.com/match-live/151/20/1/Boxscore/q1/1/away/buducnost-voli-crvena-zvezda-mts/

 

5 играча негативан индекс, морам ли напомињати да су ту чланови прве петорке Симоновић и Лазић који ће се на крају огадити људима.

 

Ovo je verovatno neki rekord. 

Link to comment
Share on other sites

Ja Simonovica vise stvarno ne mogu da gledam, najgori na obe strane terena, a po 25-30min na terenu.

Ja drugo objasnjenje nemam, osim da mu je Radonja u mladosti vanbracno opstio sa staramajkom🤪

Sudjenje je toliko tendeciozno i lose da izaziva mucninu, od toga je gora samo igra nasih visokih igraca

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Poluvreme. Razocarenje sezone. Cestitam puno boljoj, kvalitetnijoj i organizovanijoj ekipi na pobedi i tituli novog ABA sampiona. Zasluzeno! Jebo nam je Noko majku ove godine i to onako bas, bas...na ove luzercine vise ne dajem minut paznje. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tony said:

A u kom je tripu Radonjic s Holom hoce neko da mi objasni? 

 

Jedino da ima neku klauzulu u ugovoru da mora da počne utakmicu, ništa mi drugo ne pada na pamet. Kao ispoštovali smo ugovor, pa dok njemu ne dokurči da ode sam. Ako nemaš poverenje u igrača, onda ti taj igrač ne počinje utakmicu. Mada nama počinju utakmicu i Lazić i Simonović, tako da ne znam što sam vam ovo ispričao, ali ne može da škodi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

Izgbicemo ovo verovatno, napisao sam nakon pobede nad Panatanaikosom da nam je falilo još malo vremena da bi bili spremni za gostovanje u Podgorici, ali ćemo u plejofu rešiti ove kompleksaše koji su spremni na sve. Sudije su najmanje sto mogu da urade i sto ce da završe, tu nema šta da se čudimo, a koliko su bedni i opterećeni nama pokazuje i ovo jadno uvodjenje navijača u najjačem jeku pandemije.

Nama fali i energije i svežine, jednostavno ne možemo da odgovorimo na njihovu napaljenost i energiju, sto je normalno s obzirom da smo imali zbijen raspored i da smo se tek kompletirali. 
Ne budite prestrogi i suviše nestrpljivi.

preveliki si optimista

da, mozemo mi da dignemo nesto nivo igre do PO...ali mogu i oni

nama ce sa druge strane i dalje bitni clanovi rotacije biti simon, kuridza i kuz

uz ovakvo sudjenje...mislim da su nam sanse prilicno male

preracunali su se malo radonja i cova

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Poluvreme. Razocarenje sezone. Cestitam puno boljoj, kvalitetnijoj i organizovanijoj ekipi na pobedi i tituli novog ABA sampiona. Zasluzeno! Jebo nam je Noko majku ove godine i to onako bas, bas...na ove luzercine vise ne dajem minut 

Tacno mi se prisere u momentu, kad naletim na ovakve komentare!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Poluvreme. Razocarenje sezone. Cestitam puno boljoj, kvalitetnijoj i organizovanijoj ekipi na pobedi i tituli novog ABA sampiona. Zasluzeno! Jebo nam je Noko majku ove godine i to onako bas, bas...na ove luzercine vise ne dajem minut paznje. 

a sad je noko kriv?

celavi prepotenko pokraden?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Ni meni nije baš najjasnije, Radonja je uglavnom važio za čoveka koji dobro zna šta koji igrač može. Brine me ovakvo njegovo slepilo u slučaju Simonović.

 

Kućni prijateli, to je objašnjenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, 12Laki said:

mozda jedan od razloga sto smo losi jeste sudjenje?


Pa sigurno jeste jedan od razloga. 
Pogledaj samo prva tri napada Budućnosti i da smo relativno dobru odbranu odigrali, gde su oni uzimali jako teške suteve koje nisu pogadjali. Kasnije kad se krenulo sa faulovima nismo ni mogli više da odigramo čvrsto. 
 

Link to comment
Share on other sites

Sa izuzetkom Dobrica,zaista kriminalno poluvreme naseg tima,sve se ogleda u dva promasena bacanja Lojda, Halejeva kometa fazon. S druge strane, da mi je znati sta sve rade te Bokanove prostitutke, kakve sve vestine poseduju pa opet imamo sudjeenje kao da igramo sa LAL. Mozda da preusmerimo pare od sezonskih u te svrhe 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...