Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, Ridji said:

Čudite se za Simonovicevu minutažu, pa ko je druga opcija na poziciji 4 (s obzirom da je Rit bio bolestan inda se tek vratio pa opet povredi)? Jebeni Kuridza!

Tako da je u principu biranje manje katastrofe od dva. A u toj situaciji Simonović je ipak za nijansu manji krš.

Ne znam bas da li je manja katastrofa. Simon je toliko los u odbrani da ja nemam reci, MJK je ocajan u individualnoj ali u timskoj odbrani koliko toliko moze nekako da prodje. Simon ni u jednoj varjanti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Moram da pitam gde vi vidite navijače? Ja sam uveren da puštaju na razglasu i to prilicno bučno a da u dvorani nema vise od 100ljudi

 

Je l su ove ruke što navijaju ispred kamere sa razglasa ili?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Moram da pitam gde vi vidite navijače? Ja sam uveren da puštaju na razglasu i to prilicno bučno a da u dvorani nema vise od 100ljudi

Pa ove ruke sto iskaču ispred kamere.

A i kad bude kamera sa terena onda se vidi publika

Link to comment
Share on other sites

О суђењу је овде излишно говорити.

Међутим, само се надам и молим Бога да, шта год се десило ове сезоне, у следећој нећемо гледати бивше кошаркаше, хаварисане полупроизводе и квази-набријане пензосе попут Кузмића, Нока, Симоновића, Куриџе, Колома и сличних. Да прво доведемо 12 здравих и спремних кошаркаша, па да видимо где смо. Овако се не исплати.

 

Сад смо себи резервисали и евентуалну плејоф серију овде. Ово вечерас је шетња кроз парк шта ће се тада судити.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...