Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

35% iz igre imamo a gubimo 4 razlike.Nije lose. Bicemo bolji u II pol.

Necemo ako se budu dozvoljavale ovakve crvene rukavice, povlacenja bez sankcionisanja i slicno.

Belosevic je tezak govnar.

Ako vec Obrknezevic brlja, onda moras da preuzmes utakmicu u svoje ruke

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ulicni basketas said:

Verovatno je Belošević gurnuo Djonija da promaši zicer i ometao 3-4 puta na trojci samog Davidovca. Loše je sudjenje, ali i mi smo očajni. Prosto sam poželeo da vidim i jebenog Koloma, umesto ovog raspada.

Pri tom ziceru je bio i fauliran al necemo o tome...

Link to comment
Share on other sites

Faul Dobrića nakon kog su dali Simonoviću dva slobodna, faul MJK kad stoji mirno a igrač Mege pada na njega, drugi faul JOB i da ne nabrajam više šta im je suđeno, dok sa druge strane zatvaraju oči prilikom svakog povlačenja Lojda, nekoliko faulova na DeDi...

Svim silama se trude da nam ne dozvole da osvojimo Kup, ali neće im uspeti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Suđenje stvarno loše, rekao bih sa tendencijom. Bilo je baš dosta grešaka na našu štetu.

 

Pored toga, loše igramo, branimo ponovo loše šut za 3. A u napadu smo dočekali da nas vadi Lazić. Lojdu ne daju da diše, deda toplo-hladno, a Dobrić rešio da tankuje izgleda. JOB je bio dobar do ona dva promašena zicera, koje je morao da zavtši bio faul ili ne. Kuzmića nikako ne mogu da svarim, šta god uradio dobro, napravi 5 gluposti za redom... 

 

Malo jača odbrana, ako imamo goriva, i da osvojimo ovo, što da ne...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čak da nekim čudom ne navijam ko lud i ne nerviram se, zbog ovakvog Radonjića - bih.

 

Uz Tugić-Kuzmić, i "nisam majstor, al sam mator i mogu da pogledam" Simonovića, najviše me nervira zaštita Mege da maltene mogu da rade šta god oće dok brane sopstveni reket.

 

Ali... zna se ko pobeđuje 😉  

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Ne navlace oni da bi Mega uzela kup vec zbog nabijanja statsa ove dvojice,

jebe se Misku za kup sve dok Petrusev&Simonovic daju po 30 poena.

Neka njima po 30p al mi da dobijemo.

Protiv ovakvog tima Zvezde ce to biti dovoljno za kup jer ce napuniti faulove a rotacija nam kratka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...