Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts



Zar ne kazu da je on trazio raskid ugovora? Sta je tu jadno i bedno? Pre toga je sklonjen, sa razlogom ili bez to je odluka trenera i to se svuda desava. Cim je vracen za kup ocigledno se racunalo na njega ali on takvu ulogu ne zeli i to je to. I ja bih voleo da ostane, da se razumemo.


Otkud znaš da on takvu ulogu ne želi? U stvari otkud znaš kakva uloga mu je namenjena kad je ne želi?

Ja samo znam da je vraćen kad je / zato što nam je trebao za kup i onda opet sklonjen prvi sledeći meč nakon kupa (fakt) a sve ostalo ćemo tek saznavati s vremenom.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:


 

 


Otkud znaš da on takvu ulogu ne želi? U stvari otkud znaš kakva uloga mu je namenjena kad je ne želi?

Ja samo znam da je vraćen kad je / zato što nam je trebao za kup i onda opet sklonjen prvi sledeći meč nakon kupa (fakt) a sve ostalo ćemo tek saznavati s vremenom.

 

Zato sto imam oci i gledam utakmice. I mogu na osnovu toga da vidim kako je igrao kod Obradovica, koje suteve i na koji nacin je uzimao bez posledica tj primedbi. A video sam kako to izgleda pod Radonjicem. To me navodi na zakljucak da mu je uloga skroz drugacija od one zbog koje je dosao. U vezi sa ovom utakmicom, mislim da on nije zeleo da je igra jer trazi raskid ugovora, a ne zato sto ga je trener sklonio. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

Znači bez konkretnih činjenica o čemu se tačno radi već izvlačenje zaključaka na osnovu ličnog mišljenja i subjektivnog osećaja šta bi moglo da bude.

Ne kažem da nije tako ali bih ipak voleo da čujem stvarne razloge.

Veceras bi trebalo klub da se oglasi po tom pitanju, pa cemo videti. Jbg, ja kazem sta ja mislim i sta mi deluje logicno, ali opet ne mora da znaci da su to razlozi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...