Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja ne videh neku kurcobolju

uglavnom takticki i reklo bi se psihicki raspad

rekao bih da je to posledica toga sto i sami igraci ne znaju sta treba da rade

po mojoj racunici, ovo sada je neki treci koncept u sezoni:

1. inicijalni saletov koncept

2. raspad koncepta i full iso

3. novi trener

 

na plus strani - kolom deluje bolje nego na prvi pogled

 

 

Kad god je neko krenuo na njega, prošao ga je kao kladu na putu i baš svaki put smo primili koš.

U principu, koga god da najuriš, u pravu si, sve je amaterski nivo, kako znanja i mogućnosti, tako i zalaganja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

Ma Dobric je role player, udje sutne koju trojku, udari rampu i to je to od njega. Problem je sto oni koji treba da nose igru izgledaju isto kao i Dobric.

 

Ma ko je od ovih igraca uopste i dobar? Doveli smo B klasu stranaca, pretplatili ih i sem Voldena i Lojda smo bez svih njih mogli da zivimo. Nakrcali se po pozicijama, a na centru nemamo rezervu.

 

Ne pomaze ni to sto se od ovih domacih svi medjusobno utrkuju oko toga ko ce da ispadne sto gluplji i sto beskorisniji.

 

Mora ovde da padne Silbovanje i da se sutne bar trojica igraca, kojih god, cisto da se i ostali malo useru za svoje ulgoe. 

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam nešto, ne mogu da se setim da sam prisustvovao nečem ovakvom, makar što se Zvezde tiče. 

 

Ovoliki stepen potpunog odsustva bilo kakve želje da se igra košarke, zaradi plata, izbegne sramota, ja to još nikada nisam video. Tolika ravna crta, toliko bolenje kurca, do sada nezabeleženo.

 

Otkaz jednom dvojici radnom odmah po završetku, ostalima momentalno pola plate dole. Ko se pobuni, ponuditi momentalni raskid ugovora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim je potpuno ubijen u pojam. Ja mislim da bi bolje igrali da uopste nisu imali trenera 6 meseci. Dobro da je Obradovic otisao na pola sezone. Mogli smo da se vucemo sa njim do kraja i sjebemo i sledecu sezonu.

Au majko mila... Davidovac..sta sam sad video... Ovo je za samar majke mi.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da još ipak postoji koji promil šanse da izvućemo ovo.. ali nije baš da je nešto bitno. Nadam se da će Radonja da vidi što Sale nije u ovih prošlih nekoliko meseci. Ipak ABA ne sme da dođe pod znak pitanja, a u EL nek bude šta bude, samo hrabro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...