Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, Ulicni basketas said:

Nemojte da samo sudije budu krive za poraz. Ovo što mi igramo, već duže vreme ne liči ni na šta. Bitno je da smo se otarasili viška igrača i sad imamo one koji su dobri za Zvezdu. Jebo ih i Kuridža i Kuzmić i Simonović i Lazić...

 

I Noko, Hol, Kolom, Radanov... a Dobri i Deda suvi prosek... Go kurac smo od ekipe...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

bilo je drugih opcija, ali ako se dobro secam, i ti si jedva cekao da im se vide ledja

tako da je malo licemerno to kukanje na ove koji su ostali

Da mi se nije svidjao JOB i njegov uticaj na ekipu - nije, da sam negde pisao da jedva čekam da ode - nisam (tako da ovo za “jedva čekao...” nije tačno), sto za MJK jesam pisao još dok je O’Brajant bio u ekipi. Da nisam tugovao i žalio kad je otišao, kao sto ni sad ne žalim, - nisam, čak se nisam ni uključivao preterano u diskusiju za i protov tog poteza.
Da negde kukakam eksplicitno i stalno na Simonovića nisam praktikovao, dok sam MJK medju prvima počeo da prozivam tako da ne vidim nikakvo licemerstvo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ulicni basketas said:

Nemojte da samo sudije budu krive za poraz. Ovo što mi igramo, već duže vreme ne liči ni na šta. Bitno je da smo se otarasili viška igrača i sad imamo one koji su dobri za Zvezdu. Jebo ih i Kuridža i Kuzmić i Simonović i Lazić...

Ajde, saberi se, molim te. Himki, Partizan i Pao su pobedili sami sebe? 

Ovde smo ušli očigledno preumorni, bez energije, kao i bez Rita. Pritom, za Kuzmića i Simona da se generalno složim, Kuridža je imao svoje pozitivne igre, a Lazić ceo drugi deo sezone igra odlično. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da kažeš pamti pa vrati, pa da im vratiš sa kamatom u Beogradu i nabiješ ih sa +40 kad dođe vreme. Ko Tomić onomad. Ali sa kim? Sa dva krštena igrača i gomilom polovnjaka, penzionera? I uz ovakvo suđenje... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

Da kažeš pamti pa vrati, pa da im vratiš sa kamatom u Beogradu i nabiješ ih sa +40 kad dođe vreme. Ko Tomić onomad. Ali sa kim? Sa dva krštena igrača i gomilom polovnjaka, penzionera? I uz ovakvo suđenje... 

Nedostaje Filip za to.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Miloje je znao da će jednom doći i taj dan.

On izgleda pod nekim dejstvom, ne zaustavlja se sa smejanjem.

Sad se jos lepo popravlja statistika faulova. Kozmetika za neupucene. Mada, jasno je da je najvise do nas veceras bilo. Ali, neko je ispravno napisao da je to pitanje uzroka i posledice. Sudije su odigrale ulogu da se posle sami izbacimo iz takta.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...