Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

  

2 hours ago, Klipan said:

P.S. Kao sto mozete videti iz prilozenog, danas mi je bas "zanimljivo" na poslu, pa ako vas zanima jos neka bespotrebna statistika, tu sam :classic_biggrin:

 

1 hour ago, Klipan said:

Mrzi me da ponovo gledam isto, gde sam i sta ja brojao pa istripovao :classic_biggrin:

 

Neka, hvala, ne treba 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroLaki said:

 

On je momak imao i preko 10ppg u NBA, kako je dosao do toga da zavrsi u EL?

 

Imao je Greg Monroe npr 5 sezona preko 15 poena po meču, pa šta sad? Došli mlađi, brži, bolji, a ovaj ne može više da prodaje mudieje za bubrege. Ne bih ja baš ruku stavio u vatru ni u Evropi da će biti koristan i efikasan.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Na par mesta nađoh da je 450k ugovor Mudijea. 

 

Znam da se Žalgiris ne razbacuje, al to je dosta skromno. Mada, navodno ističe to da su mu mnogi rekli da je to odlično mesto za započinjanje EL karijere, što i jeste.

 

******

 

elem, moram priznati da na osnovu fotke, nisam imao pojma ko je ovo

 

Capture.png

 

Spoiler

Pierria Henry

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Budha said:

Mudiay je bio u NBA ligi otprilike dok je bila neka ekipa koja je u njemu vidjela neki potencijal, sad su mu vec 23 godine a tapka u mjestu od ulaska u ligu.

 

 

nba je previse za njega. on nije uspeo da razvije neki skill koji bi ga profilisao kao role playera. ima alate da igra dobar difens ali ga ne igra (nije bas ni najostrija olovka u pernici kada je tema citanje igre). ima alate da upada do obruca ali dok sam ja pratio u nyk, nije dobro zavrsavao. sut mu je ispod proseka i nekonstantan. 

 

sve u svemu, mozda porobi u slabijoj konkurenciji ali je to daleko od garantovanog. 

 

ne bih ga poredio sa monroom, njega je pregazilo vreme, mudiay jednostavno nikada nije bio dobar, za bilo koji stil igre. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MrTwister said:

Jonathan Motley 14p 6reb.Za poluvrijeme.

A "nekima" nije valjao 🙂

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

 

Kome on nije valjao?  😄

 

Lokomotiva već godinama bira Amere jako dobro. Slušao sam intervju sa Mekalumom pre neki dan, nazvao je Kuban pravim "hidden gem"-om, pričao kako je dobra organizacija, ali i vrhunski grad, klima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

šta će pangos tamo? treba da trejduju seju sextona kojeg niko neće, došao ricky > teo plus naravno darius garland kao jedan od dva glavna igrača za blisku budućnost klivlenda.

 

mislim, okej, ide čovek da odmori i bude blizu kuće za milionipo i vrhunske uslove

 

Uzimajući u obzir poreze i ostalo, igraće za otprilike 3 puta manje pare nego u Evropi. Uveren sam da bi mu CSKA lagano dao Džejmsovu platu, ako se reši istog. 

Baš čudno razmišljanje.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

 

Uzimajući u obzir poreze i ostalo, igraće za otprilike 3 puta manje pare nego u Evropi. Uveren sam da bi mu CSKA lagano dao Džejmsovu platu, ako se reši istog. 

Baš čudno razmišljanje.

 

jedino što kontam je da ima generalno odmor, vrhunsko rekuperiranje tela i priliku da za praznike bude sa porodicom. i još mu plaćaju 🙃

 

a ako bude imao dobre partije, neka nba ekipa će ga potpisati dogodine i tako. što je najveća fora, ja mislim da on može da igra backupa od nekih 15-20 minuta u nba

ima 28 godina, bio sam ubežen da je negde između 30 i 32.

Link to comment
Share on other sites

Pratio sam Mudieja jedno vreme dok je bio HS igrac, pa i posle u Kini kratko, iz nekih privatnih razloga, i vec tad sam imao utisak da se precenjuje njegova atletika, jer nije neki defender i nema toliko dobar ulaz, pa dodjes na zakljucak da od tog dobrog tela u sustini nema nista u praksi, vec sve u teoriji. Sut je uvek bio los, generalno sam bas bio iznenadjen sto je toliko visoko draftovan i sto se uopste u mockovima kotirao u top 10 uvek.

 

Posle gledah neki podcast, gde ga Dzile izdvojio u toj generaciji kao nekog od koga najvise ocekuje, pa sam bio u fazonu - maybe, im wrong. 

 

Za Evropu bi taj njegov body mogao da dodje do izrazaja, ali opet ne znam, nekako mi je glupav sav, nije mi reliable da ce da uradi pravu stvar kad se lomi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...