Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Suska se za Bjelicu i Fener. 

 

Bice oni bas zajebana ekipa, prilicno jaci nego prosle sesone i ozbiljan kandidat za F4. Sad je sve na Igoru da to poslozi. 

 

Monaco bi mogao da dovede dva Litvanca Ulanovasa i Kuzminskasa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sokiran da se Ulanovas ne vraca u Zalgiris.

Nego, ne mogu  da verujem sta radi Barselona. Abrines do 2026.? Pa on ni sada ne pruza nista, da sutra ode niko ne bi primetio. Kroz godine jedina konstanta mu je nekonstantnost. Imao je dovoljno prilika da proigra, vec ima 28 godina, ne napreduje uopste. Ja ne vidim scenario po kojem ovo nije mnogo losiji posao za Barselonu nego za Abrinesa.

Link to comment
Share on other sites

Podrzavam odluku. Vasa igra kosarku zivota, u najboljim je godinama, bila bi greota da ode i igra negde po 15 min, a i to negde bi po svemu sudeci bila neka fransiza pri dnu, bez takmicarskih ambicija. Ima vremena za NBA, kao najbolji igrac u Evropi ne treba da pristaje na bilo sta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Micić je parafirao novu trogodišnju saradnju sa klubom. MVP Evrolige, koji je sjajnim partijama doneo i prvu titulu prvaka Evrope Efesu, imaće ipak opciju da već posle prve sezone promeni sredinu, ali samo u slučaju NBA ponude. Ugovor je sastavljen po principu "1+1+1", što znači da će posle prve i druge sezone srpski košarkaš moći da ispita tržište u najjačoj ligi sveta i prihvati zadovoljavajuću ponudu iz Sjedinjenih Američkih Država.

Velika vest za Efes, ali i evropsku košarku. Klubovi sa Starog kontinenta su došli u poziciju da mogu da pariraju i ponudama iz NBA, a Micić će po svemu sudeći biti među plaćenijim pojedincima u Evropi. Reprezentativac Srbije će prema novom ugovoru zarađivati 2.500.000 evra po sezoni.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Losmi17 said:

Dosta je diskutabilno to najbolji igrac u Evropi.

Mvp i najbolji igrac cesto nije jednako.

Svakako se slazem da ne treba da ide po svaku cenu u NBA, ovo je jedna zrela i mudra odluka.

Slazem se, cesto nije jednako. Ali Vasa je MVP titulu potvrdio na fajnal foru, bio je najbolji i tamo i osvojio Evroligu. Neka bude da je prosle sezone bio najbolji igrac u Evropi.

A i generalno, ne znam ko moze da udje u tu diskusiju osim Mirotica i Larkina. Larkin je nesumnjivo najjaci igrac kada je na vrhuncu, ali neretko je na prosecnom nivou. Mirotic je blamantno odigrao sve ovo sto se racuna, ne mogu za takvog igraca da kazem da je najbolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...