Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, Klipan said:

 

Navodno blizu Barse...

 

 

Da to su informacije od jutros. 

 

U drugim vestima


Jock Landale odbio ponudu Efesa, prioritet mu je ugovor u NBA.
Kostas Antetokounmpo navodno blizu potpisa visegodisnjeg ugovora sa Olimpijakosom.
Adam Hanga uskoro napusta Barcelonu na cijoj listi zelja su Ioannis Papapetrou i Nikola Kalinic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

 

Jock Landale odbio ponudu Efesa, prioritet mu je ugovor u NBA.

Bolid kompletni....sta li on umislja...da se udara nogom u dupe sto ga trazi najbolja ekipa u Evropi, mada ne znam ni sam odakle im ta ideja....tezak prosek od igraca

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borca said:


Jock Landale odbio ponudu Efesa, prioritet mu je ugovor u NBA.

 

1 hour ago, Gudura said:

Bolid kompletni....sta li on umislja...da se udara nogom u dupe sto ga trazi najbolja ekipa u Evropi, mada ne znam ni sam odakle im ta ideja....tezak prosek od igraca

 

Haha, još ja pomislim vidi ti Džoka... 😄

 

Kakav kralj i kakav očigledan manjak sivih ćelija. Pa Efes, gde bi verovatno preuzeo Šanlijeve minute, bi mu bio vrhunac karijere.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borca said:

 

Da to su informacije od jutros. 

 

U drugim vestima


Jock Landale odbio ponudu Efesa, prioritet mu je ugovor u NBA.
Kostas Antetokounmpo navodno blizu potpisa visegodisnjeg ugovora sa Olimpijakosom.
Adam Hanga uskoro napusta Barcelonu na cijoj listi zelja su Ioannis Papapetrou i Nikola Kalinic.

Spominje se i Dobric https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=07&dd=02&nav_id=1884743

Link to comment
Share on other sites

Fine i zasluzene pare za Micica iako to nije ni blizu najveci ugovor u Europi ikad, cak i da ne ukalkuliramo inflaciju.

2 hours ago, Gudura said:

Bolid kompletni....sta li on umislja...da se udara nogom u dupe sto ga trazi najbolja ekipa u Evropi, mada ne znam ni sam odakle im ta ideja....tezak prosek od igraca

Bio je odličan u Žalgirisu, a ti bit ce znas koliku ulogu i novac su mu nudili pa ga nazivas bolidom? 

 

Pretpostavljam da znas i njegove zivotne preference i planove? 😕

Edited by Budha
Link to comment
Share on other sites

Troy Daniels je interesantan Armaniju.
Jake Cohen potpisao ugovor na 2 sezone sa Makabijem, ovo mu je treci put da igra za tim iz Tel Aviva.
Mindaugas Kuzminskas potpisao za Zenit.
Ioannis Papapetrou navodno blizu produzetka ugovora sa Panatinaikosom.

Link to comment
Share on other sites

Matt Costello potpisao ugovor na 3 sezone sa Baskonijom.
Adam Hanga potpisao ugovor na 3 sezone sa Realom posle sporazumnog razlaza sa Barselonom.
Nemanja Nedovic produzio ugovor sa Panatinaikosom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...