Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, MrTripleDouble said:

Nemaju sansu ni sa dvojicom Veselija, veruj mi.

 

btw, Milano i Efes odigrali utakmicu bez ijednog trenerskog timeouta... hmmmm :classic_smile:

Iz nekog razloga sam utripovao da Fener igra protiv Efesa🤔, u tom slucaju me bi imali promil sanse.

 

Protiv CSKA sa Veselijem su 50:50 sanse za prolaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Pau debitovao za Barsu. Biće zanimljivo vidjeti ga u nastavku sezone, za Barsu je dovoljno da odradi dobrih 10 minuta.

 

Real sa Poirierom, za kog sam lično ocekivao da uradi nešto u NBA. Ipak za EL bi trebao biti odlično pojačanje, samo pitanje u kakvoj je formi i koliko će pomoći Realu protiv Efesa.

 

Barca - Valencia/Zenit

Meni je krivo što Valensija 99% visi, vjerujem da bi pružili nešto jači otpor od Zenita. 

 

CSKA - Fener

Ako Vesely ne igra tipujem da će CSKA lagano dobijati u Moskvi, ali ako bude igrao biće baš gusto.

 

Efes - Real

Iznenadio bih se da Real uzme jednu tekmu, ako ne bude neke veće transformacije u odnosu na ono što smo gledali od obe ekipe u drugom dijelu sezone.

 

Armani - Bayern

Blagu prednost dajem Armaniju, navijam za 5 utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Meni on bas nije tip pleja koga bi Real ganjao.

Nesto nisam siguran da ce to biti sjajan fit. On mi je nekako vise za nekadasnji Pao/Oli ili Fener. Pa mozda i za Cska umesto Heketa.

 

Svakako dobra 3 pojacanja-Ertel, Henri i Poarije. Laso vec radi ozbiljan posao.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Meni on bas nije tip pleja koga bi Real ganjao.

Nesto nisam siguran da ce to biti sjajan fit. On mi je nekako vise za nekadasnji Pao/Oli ili Fener. Pa mozda i za Cska umesto Heketa.

 

Svakako dobra 3 pojacanja-Ertel, Henri i Poarije. Laso vec radi ozbiljan posao.

 

Odlicna pojacanja mada im treba jedan ozbiljan prangijas na 2.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj take:

 

Barca - Valencia/Zenit

Barsa prolazi, 80:20

 

Efes - Real

Real je bas digao formu, ali na zalost nailazi na ekipu koja je po prikazanoj igri prvi favorit 70:30

 

CSKA - Fener

Iako Veseli ne igra, CSKA bez Milutinova i Dzejmsa ne briljira. Tako da bih rekao 60:40 (a ako Janko nekim cudom zaigra i 50:50)

 

Armani - Bayern

Najneizvesniji par. Bukvalno 50:50

Link to comment
Share on other sites

Na kraju gaženje, Pangos 33 poena plus 11 asistencija, Ponitka čak 7 ukradenih lopti. Nema šta, veliki je doktor Xavi Pascual, navijao sam zbog Valensije da dobije PAO ali Zenit apsolutno zasluženo ide na megdan Barsi, a Valensija će opet u evrokup. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Na kraju gaženje, Pangos 33 poena plus 11 asistencija, Ponitka čak 7 ukradenih lopti. Nema šta, veliki je doktor Xavi Pascual, navijao sam zbog Valensije da dobije PAO ali Zenit apsolutno zasluženo ide na megdan Barsi, a Valensija će opet u evrokup. 

Greota bi bila ... treba pronaći neko rešenje, proširenje lige na 20 ekipa ili zažmuriti na ABA krševe ... manja šteta. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Greota bi bila ... treba pronaći neko rešenje, proširenje lige na 20 ekipa ili zažmuriti na ABA krševe ... manja šteta. :classic_biggrin:

 

Inace na jednom forumu procitah kako je Monaku receno da ne ispunjava uslove za EL i da su oni to navodno prihvatili, te da ce umesto 2 jednogodisnje pozivnice naredno leto biti 3 dostupne ukoliko se Valensija ne plasira u top 8 EL (sto se vecerasnjom pobedom Zenita nije desilo).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Borca said:

 

Inace na jednom forumu procitah kako je Monaku receno da ne ispunjava uslove za EL i da su oni to navodno prihvatili, te da ce umesto 2 jednogodisnje pozivnice naredno leto biti 3 dostupne ukoliko se Valensija ne plasira u top 8 EL (sto se vecerasnjom pobedom Zenita nije desilo).

Niko to nije rekao za sad...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Zbog hale, kratki su za nekih hiljadu mesta ...

 

Ima Antibes finu i relativno novu halu sa kapacitetom preko 5 hiljada, to je valjda na manje od sat vremena od Monaka... Možda bi mogli tamo da se uvale za EL utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj razlog, "nedovoljan broj mesta u hali", najbizarniji razlog ikada u nekom sportu da nekome ne dozvolis ucestvovanje u nekom takmicenju.

Bizarnost postaje jos veca u doba COVID pandemije gde se igra bez publike.

 

Krcata hala od 3,000 - 4,000 >>>>>>>>> poluprazna hala kada je CSKA domacin, najcesce sablasna Arena kada je CZ domacin, i ostale poluprazne hale koje imaju "zadovoljavajuci broj mesta".

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Del Piero said:

Igrace Monako, potvrdjeno je.

Posteno, zasluzili su, sportska prica skroz. Sljakerska ekipa, kosarkaski ogranicena ko zabran, ali fajterska i dobar trener.

Tako se na posten nacin dolazi do EL, a ne nekim divljim kartama, tajkunskim kintama i ostale p..ke materine

 

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...