Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Koliko sam ja shvatio prvo je registrovano val-zen 20:0 pa se onda tek održao sastanak gde su doneli odluku da se ubuduće neće utakmice registrovati 20:0 već će se tražiti novi termin održavanja. A sve koje su već tako registrovane, to će se brisati i opet tražiti novi termin.

Link to comment
Share on other sites

Ljulj sahranjuje Real vec skoro trecu sezonu. On jednostavno ne moze da ima vise potrosnju koju je imao prije povrede. Postao je klasicna stetocinja i mora nekako da mu se ogranici uloga. Rudi Fernandez se pametno povukao kada je vidio da mu je prosao prime, prihvatio je covjek neku umjereniju ulogu i solidno doprinosi poslednje 3-4 sezone. Ljulj zato ide do kraja glavom kroz zid.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

Jel' stvarno Valensija-Zenit registrovano 20:0, a Asvel - Zvezda odloženo?

 

nope.. bice ponove odigrane..

 

1 hour ago, realno *w said:

Dva centra Olimpijakosa u 4 kola imaju šut iz igre 31 od 34.

hasan iz future i ellis iz mornara..:default_coffee:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Ljulj sahranjuje Real vec skoro trecu sezonu. On jednostavno ne moze da ima vise potrosnju koju je imao prije povrede. Postao je klasicna stetocinja i mora nekako da mu se ogranici uloga. Rudi Fernandez se pametno povukao kada je vidio da mu je prosao prime, prihvatio je covjek neku umjereniju ulogu i solidno doprinosi poslednje 3-4 sezone. Ljulj zato ide do kraja glavom kroz zid.

 

pomislio bih da igrači sami sebi određuju minutazu i ulogu u timu, što, koliko ja znam, nije tačno. 

 

trener može da izvede ljulja nakon 3 ili 5 minuta ako ne poštuje dogovor, može da zove eksplicitno xy napad 

 

btw, gledao sam real samo protiv himkija, tu je ljulj zajedno sa onim argenticem laprovittolom, koji je sjajno šutirao za tri, sam rešio tekmu u prvom poluvremenu. 

 

da li je to njegova ideja, trenerova ili zajednička, ko zna. možda je i facundova delimično, pošto se povukao kada je video da mu ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Cija god da je ideja Real ne ide nidje sa Ljuljom. To je jasno kao dan. On i dalje imaju potrosnju kao da je lider ekipe, a trenutno je jedan od gorih igraca na rosteru.

 

to je svakako pitanje za trenera, koji ima odličan roster ali očigledno smatra da u tih 20ak min koliko ljulj igra, treba da bude centralna figura napada. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2020 at 8:40 PM, Vamos Laki said:

Zapravo Zalgiris nikad jacu ekipu na papiru nije imao. Svi igraci u 12 su upotrebljivi. Meni je mozda i Vasturia najlosiji igrac u rosteru. Ok i Geben.

Ozbiljna domaca osnova-Lekavicijus, Grigonis, Jokubaitis, Milaknis, Jankunas. Plus Volkap, Lovernj, Garino, Hejs.

Sta znam, meni npr i Alba i Asvel i Zvezda i Bajern deluju slabije na papiru.

Pa tako kazu i kladionice. 14. Zalgiris, 15. Bajern 16. CZV, 17. Alba, 18. Asvel

Link to comment
Share on other sites

On 10/17/2020 at 5:44 PM, đubrivo. said:

 

pomislio bih da igrači sami sebi određuju minutazu i ulogu u timu, što, koliko ja znam, nije tačno. 

 

trener može da izvede ljulja nakon 3 ili 5 minuta ako ne poštuje dogovor, može da zove eksplicitno xy napad 

 

btw, gledao sam real samo protiv himkija, tu je ljulj zajedno sa onim argenticem laprovittolom, koji je sjajno šutirao za tri, sam rešio tekmu u prvom poluvremenu. 

 

da li je to njegova ideja, trenerova ili zajednička, ko zna. možda je i facundova delimično, pošto se povukao kada je video da mu ne ide. 

 

Pa lako je igrati protiv Zaytseva, Vyaltseva, Monie, Jerebka, bookera i trojice juniora.

 

Taj Khimki bi izgubio i od Mornara sa 20 razlike.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

 

Pa lako je igrati protiv Zaytseva, Vyaltseva, Monie, Jerebka, bookera i trojice juniora.

 

Taj Khimki bi izgubio i od Mornara sa 20 razlike.

 

naravno da ne bi izgubili od mornara 20 razlike ali to uopšte nije ni bila suština diskusije iznad. nije ni bitno da li ljulj igra dobro ili loše, već mi je bila neodrživa teza kako se fernandez povukao a ljulj fura nešto svoje, valjda uprkos treneru. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, krzna said:

Pa tako kazu i kladionice. 14. Zalgiris, 15. Bajern 16. CZV, 17. Alba, 18. Asvel

Zvezda je pre EL bila ispred Bayerna i u ravni sa Zalgirisom, a ovi dole su bili tu gde su i sad...

 

 

23 minutes ago, đubrivo. said:

 

naravno da ne bi izgubili od mornara 20 razlike ali to uopšte nije ni bila suština diskusije iznad. nije ni bitno da li ljulj igra dobro ili loše, već mi je bila neodrživa teza kako se fernandez povukao a ljulj fura nešto svoje, valjda uprkos treneru. 

Ljulj ih je zaduzio toliko. Ista prica kao Navaro, Spanulis, Dijamantidis itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

naravno da ne bi izgubili od mornara 20 razlike ali to uopšte nije ni bila suština diskusije iznad. nije ni bitno da li ljulj igra dobro ili loše, već mi je bila neodrživa teza kako se fernandez povukao a ljulj fura nešto svoje, valjda uprkos treneru. 

 

Pa sustina je da si odabrao los primer.

 

Za Khimki je na tom mecu igrao treci plej, treci bek, 2 krilna centra i 1 centar uz tri juniora koja nisu ni predvidjena da igraju seniorsku kosarku.

 

Takva ekipa da se takmici u ABA ligi ne bi mogla da sanja da igra u PO. Zato je lako Llullu da trpa 16 poena na pocetku meca jer ga niko ne cuva. Nije Llull resio sam taj mec, taj mec bi resio bilo koji tim iz evrolige i vecina iz EC.

 

Jedino sto je i trener los ove sezone pa forsira Alocena, ima cudne rotacije, ima 1-3, a imao bi i 0-4 da je Khimki bio kompletan. Zato Llull i moze da se ispucava, jer su svi neozbiljno usli u sezonu u Realu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...