Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Just now, Petar 91 said:
4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:
Blamantno.
 
Uspeo je covek u roku od 3 nedelje da izgubi setove 6-0 od Muzetija i Gastona na svojoj omiljenog podlozi.

Nisam gledao prva tri seta radio sam, sta se desilo u drugom i trecem setu posle dobijenog prvog?

I ja sam se nazalost ukljucio tek posle pauze pa nemam pojma.

 

Mislim jasno mi je kako tip igraca koji je Gaston moze da mu napravi probleme, igra inteligentno i sa dosta varijacija, tacno onako kako treba da se igra protiv debelog, da mu se ne daje nikakav ritam.

 

Ali malo je sraman ovaj pristup u 5. setu, za to nema opravdanja.

Link to comment
Share on other sites

I tako nam Francuzi podvalise tako da nista od projektovanog spektakla izmedju Tima i Vavrinke .................... tako oni izbace brdo kvalifikanata i igraca sa specijalnom pozivnicom, koji odigraju jedan dobar mec i onda ostanu zagjlavjeni izmedju 100 i 200 pozicije  (recimo onaj Olivije Pasiens, koji je svojevremeno igrao mec karijere protiv Novaka, pa Lokoli itd.) do kraja karijere ........................  sto bi rekao Endi Vorhol, svako ima pravo na svojih 5 minuta slave 😁 ......................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Majka mu se zove Galina, otac Jurij. Tipicna ruska imena. Sad, moze biti da su mu roditelji dosli iz bivse SSSR tokom 90-tih kada su svi koji su nekako mogli da dokazu neko nemacko poreklo mogli da dobiju useljenicku vizu. Ne znam detalje.

 

U svakom slucaju Barbara Ritner (direktorka turnira) sad rece na tv da je razgovarala s Weindorfer-om i da su mu obezbedili WC za glavni zreb turnira u Kelnu (prvog) koji pocinje cim se RG zavrsi. Naravno, ako bude hteo da igra.

 

Inace Altmaier je dobar prijatelj s Wawrinkom, valjda su pre nekog vremena sticajem okolnosti poceli zajedno da treniraju, pa smatra Wawrinku svojim mentorom. Bio je nesto povredjen i bukvalno uoci pocetka kvalifikacije za RG je dobio dozvolu lekara da moze da pocne da igra. I ranije je imao nekih problema s povredama.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...