Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Ocajan je bio u ovoj zavrsnici petog seta, da kazes da mu je ovo prvi turnir posle duze pauze, a  on igra vec treci turnir na sljaci ................ prvo pravi dve dovstruke servis greske, a onda u sledecem gemu ocajno riternira cak i na drugi servis Andersona,i daje mu sansu da lako poentira,  prosto je momak limitiran u glavi, i realno njemu nije mesto u top 20, ali ok, moze bar na tim manjim turnirima da napravi poneki dobar rezultat sa vremena na vreme .................

ovo je trenutno realnost srpskog tenisa, kao imamo cetiri igraca u prvih 50,  a niko sem Novaka ne moze cak da prodje ni drugo kolo na nekom Slemu

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Pa Lajović i nije nikad bio u top 20.

Nikako da zapamtim da je ova Fiona Fero Francuskinja, još gledam šta će ove dve na Šatrijeu sad...

Ribakina je čini mi se imala finu seriju početkom prošle godine, i odonda je nigde nema.

19 minutes ago, Boxy said:

 

Nisam čula za pola ovih :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

Steta za Ducija ali za njegove standarde ovo je bilo odlicno, nije popustio zbog vodjstva kao po obicaju, vec je popustio ali jbg :classic_biggrin: osecam se vrlo cesto grozno sto ga toliko prozivam, on je bas dobar momak i zao mi sto mu nekad tako malo fali za iskorak. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jevrem69 said:

Pa niko nije ni rekao da je bio u top 20, ovo mu je drugi put da je nadomak ulaska u to probrano drustvo ..................... gde mu budimo realni, ipak nije ni mesto .................

Troicki je bio dvanaesti. Just sayin' :classic_blush: 

Treba tu i dosta sreće.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Pa Lajović i nije nikad bio u top 20.

Nikako da zapamtim da je ova Fiona Fero Francuskinja, još gledam šta će ove dve na Šatrijeu sad...

Ribakina je čini mi se imala finu seriju početkom prošle godine, i odonda je nigde nema.

Prebacili su ih jer su se ostala 4 meca ranije zavrsila. To su radili i prethodnih dana, sto je skroz u redu, bolje da tu igraju u slucaju da pocne kisa.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

sudije su poprilicno ocajne na ovom RG.

stvarno bi mogli da uvedu HE pa da nema vise diskusije i ovakvih gluposti. Kako je bilo fino tokom "Sinsinatija": nema drame oko pogresno sudjenih auta, nema drame oko nedostatka chelendza, nema drame oko zloupotrebe chelendza. Samo tenis!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Oftopik, neko je ranije pitao kako li je fanovima biciklizma. Neki dan kad sam išla na unread posts pa mi se izlista početak novih postova sa svih potforuma, videla sam kako neko na biciklističkoj temi kuka što su na ES prekinuli prenos trke zbog glupog fudbala :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, wwww said:

sudije su poprilicno ocajne na ovom RG.

stvarno bi mogli da uvedu HE pa da nema vise diskusije i ovakvih gluposti. Kako je bilo fino tokom "Sinsinatija": nema drame oko pogresno sudjenih auta, nema drame oko nedostatka chelendza, nema drame oko zloupotrebe chelendza. Samo tenis!

 

Ali onda ne bi bilo ni Timovog "prvenca" . :wink2:

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Boxy said:

Ja jesam za celendz ali sam skroz protiv robotizovanja svega, cemu onda glavni sudija, mogu da postave i zvucni semafor :thumbdown:

ima sudija u stolici dovoljno obaveza, nece mu biti ni malo dosadno.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...