Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

8 minutes ago, Nugetlija said:

Kakvi su to streamovi koji kasne 5 minuta od rezultata. Kao da smo u Afriki.

 

Onda moram da sakrijem mobilni da mi ne dođe notifikacija da Novak pobedio.

 

To sto tebi telefon spojluje rezultat ne znaci da ti moras da spojlujes rezultat na forumu. :lol_2:

Edited by momohyoideus
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pita ga u itv posle meca zasto toliko forsira dropshot a on kaze : Obozavam taj udarac :classic_laugh: volim da ga vezbam mislim da sam danas bio dobar u proceni dubine tj ispred iza ali nisam bas levo desno :classic_laugh:

 

Misle da ce posle zenskog meca da se igra poslednji mec na Chatrieu, do 20h kazu sigurno kisa a za posle - verovatno

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ciao said:

Pita ga u itv posle meca zasto toliko forsira dropshot a on kaze : Obozavam taj udarac :classic_laugh: volim da ga vezbam mislim da sam danas bio dobar u proceni dubine tj ispred iza ali nisam bas levo desno :classic_laugh:

Rece covek ciji dropsot je pao na zemlju pre mreze :lol_2:

Edited by momohyoideus
Link to comment
Share on other sites

jos 2 meca fale: jedan zenski i jedan muski. Mozda prebace prvo zenski pa muski (jer valjda zene u ovoj polovini nece imati dan pauze posle QF - ako me ne vara secanje takav nekakav je raspored).

 

Ako se zenski mecevi ne oduze mozda bude vremena i da se i muski mec odigra do kraja veceras.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Izvinite oprostite ali protestiram...Termin "BIG 3" za mene ima drugo značenje. 

Taman sam htela da kažem da je najzanimljiviji deo tvita to što Tim ispade Big3 :classic_biggrin:

Mislim da žene valjda igraju odmah sutra? Tako da bi trebalo prvo one da završe, a muškarcima mislim da je bolje da počnu posle njih pa kad god nego da se sutra razvlače. Mada bi trebalo da im ponude izbor svakako.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...