Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Robertson igra ocajnu sezonu. Overall mozda jeste najbolji levi bek.

 

Siti je zgazio pa kako kazes jedini pravi levi bek im je kako stoje stvari visak u timu.

 

Trenutno najbolji, po trenutnoj formi, moze da bude i So i Tirni i Kresvel i Dinje. Da je Tirni odigrao komplet sezonu verovatno bi bio najbolji, ovako ne znam.

 

Nije ni bitno u krajnjoj liniji.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je svetski fudbal u ogromnom kanalu govori to da je ovakva Premier League trenutno ubedljivo najbolja liga na Svetu.
A jedino ozbiljno van ove, solidno neozbiljne PL, je Bayern. I PSG. ALi i za njih ne mislim da su nista posebno.
United koji tada nije bio u nekoj formi je lagano igrao sa njima, i zbog naivnosti je ispao.

Fudbal ooooozbiljno gubi narativ vec godinama, jos je na sve to dosla korona koja je poremetila ritam.

PL na neki svoj nacin ima svoju konkurentnost ove godine. Tu se jedino odvaja City zato sto ima squad od 2.5 x Legit Starting XI. I naravno najboljeg trenera.
United i Lester su druge ekipe Premeir Lige, wow...United sa 13,14 igraca. I na kraju ispada da imaju jedno od najboljih odbrana u ligi. Jebote bog.

Mislim da ce Klopp da ugasi pozare sledece godine, ali da nece biti lako Liverpool-u, pogotovo dugorocno. Ishendlovati celu pricu sa Salahom i Mane-om, nece biti lako. Generator napadacke brilijantnosti, Firmino, je u osetnom padu, koji dosta lici na ulazak u decline fazu karijere. 
Sa Hendersonom ce biti isto jako slicno. Taj covek se toliko trosio, i tako igra fudbal, jos u ovom Liverpool-u, ne verujem da ce on 32.god docekati na top nivou.
Pitanje je kako ce se vratiti VVD, i sta ce cela odbrana bez njega takvog.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

A jedino ozbiljno van ove, solidno neozbiljne PL, je Bayern. I PSG. ALi i za njih ne mislim da su nista posebno.

Ja mislim da Bajernu trenutno niko ne može da priđe, možda City. Ako igraju kako treba, teško da iko može da ih pobedi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Precrtani su uz Rashforda najbolji engleski fudbaleri na tim pozicijama, tako da ce na prvenstvu igrati oni.
 ...................Kene.........................
Rashford - Maddison - Sancho

Grealish umesto Rasha na levo krilo ili Maddisona iza napadaca.

Ali znamo da ce Sterling sigurno igrati.
Na to dodaj i Mount-a, ukoliko ta 6 igraca budu zdrava za prvenstvo, ne vidim da ce iko minut odigrati za te 3 pozicije.
Mozda Foden, kad treba neka magija. Uostalom on je tu buducnost cele reprezentacije (i svetskog fudbala IMHO) pa povedes njega da mu nekad das priliku. 
Nema smisla tu pozivati Lingarda.

Eventualno da Mount se povuce nazad, da igra uz Hendersona i Rice-a.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BattleBender said:

 

Ja sam precrato igrače koji neće igrati u ova tri meča kvalifikacija. EP je još daleko, pa ćemo videti.

U svakom slučaju Maddison trenutno nije u prvom planu i teško da će imati prednost u odnosu na Lingarda, ni sada ga nema na spisku, a ne znam da je u pitanju neka povreda.

Ali videćemo, kao što rekoh ima još puno do EP, i zavisiće puno od ostatka forme, ali i povreda.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, We lose every week said:

Maddison jeste povređen u Lesteru.

Eto, ali je i činjenica da nije baš bio prvi izbor selektora, ni drugi, ako ćemo pravo.

Svakako, teško je reći da je otpisan za EP, ali da trenutno drugi igrači imaju prednost, imaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo da se jos jednom poserem u smrdljivog Murinja. Imali smo priliku da pored svih kikseva i raspada pobedom 'legnemo' bar na dan na 4.mesto i naravno nismo uspeli. Da ne pominjem da su mi oborili i tiket 😛   Strasno, strasno. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...