Jump to content

Premier League 2020/2021


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

Ne mogu vise ovu devojcicu na golu.

Jebem ti faks masinu...

Ma kakav je ovo faul, u kurac. Nemoj da me zajebavate. Ove sudije nisu normalne. Ovaj gura De Geu u ledja (i to nije bio faul) ovaj skace u druge, sklanjaju mu se, ispada mu lopta samog od sebe, i faul... 
Koj kurac, ima li neko mozak od engleskih sudija.

Link to comment
Share on other sites

Al ja ne mogu da verujem koliko su engleske sudije idioti. Posebna vrsta morona.
Omogucena ti je tehnologija, i imas mogucnost da pustis jos 2 sekunde dogadjaj, da ga ne prekidas. Pa posle preispituj odluku.
Jok, sviraj neku izmisljenu glupost momentalno, pa onda posle ne mozes da ispravis svoju glupost. A za istu situaciju pre 3 minuta nisi nista (niti si gledao VAR). A ovo nad DDG-om je 3 puta vise bio faul.
Ali in my dictionary, da budem iskren, oba nisu za faul.
 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBender said:

Al ja ne mogu da verujem koliko su engleske sudije idioti. Posebna vrsta morona.
Omogucena ti je tehnologija, i imas mogucnost da pustis jos 2 sekunde dogadjaj, da ga ne prekidas. Pa posle preispituj odluku.
Jok, sviraj neku izmisljenu glupost momentalno, pa onda posle ne mozes da ispravis svoju glupost. A za istu situaciju pre 3 minuta nisi nista (niti si gledao VAR). A ovo nad DDG-om je 3 puta vise bio faul.
Ali in my dictionary, da budem iskren, oba nisu za faul.
 

Ova situacija gde je sviran prekršaj Megvajera nad golmanom Šefilda se gotovo uvek sudi.

 

Inače večeras odgledah Čelsi-Vulvsi i Junajted-Šefild.Na obe utakmice parkiran autobus gostujućih ekipa.Domaće ekipe,iako su imale ogroman posed,nisu stvorile preteran broj prilika.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, sasha arsenal said:

Ova situacija gde je sviran prekršaj Megvajera nad golmanom Šefilda se gotovo uvek sudi.

 

Inače večeras odgledah Čelsi-Vulvsi i Junajted-Šefild.Na obe utakmice parkiran autobus gostujućih ekipa.Domaće ekipe,iako su imale ogroman posed,nisu stvorile preteran broj prilika.

A zato se ne sudi kod gola Sheff Utd-a.

To je 5 puta vise faul nego ovo Megvajerovo. Megvajer stoji u mesto, ovaj se zaleteo u deo sa ledja, jos ga odgurnuo sa obe ruke. 5 minuta pre toga.

Sudijski konsultant iz studija, prosto mu je bilo neprijatno da komentarise.

 

Link to comment
Share on other sites

Timo Werner je spatkan lik sa onim kratkim nozicama, a nije ni bog malog prostora. Nit je krilo, nit je napadac, niti poluspic za PL.
Ako je insisitirao na njemu, onda je tu zajebao bas. Taj bi samo u LFC-u mogao da igra dobro. Mozda ce i da proigra, ali kad se navikne i nauci da igra u PL. A za to treba vremena.
Havertz je mnogo talentovan igrac, ali isto igrac koji svojim stilom zahteva period adaptacije. 
Ziyech je igrac za neki squad role, neko ko promeni nesto kad se struggle-uje iz monotonije. A vi nemate i nosioce.

Nemate lidera u timu. Samo jedan lider u ovom timu bi znacio mnogo, i tim bi igrao mnogo bolje.

Niti je ovaj tim toliko los kako izgleda, niti je ta igra nesto sto Lampard zeli, ili koji su mu limiti.

Ako postoji neki bivsi fudbaler za kojeg mogu da kazem da ce biti dobar trener, to je Frank Lampard.
Inteligentan covek, radnik, posten profesionalac, pobednik, bio je neko ko je na razmisljanje znao da igra i odbranu i napad, uporan, spreman da evoluira do nekih svojih limita.
Kolko sam za Scholes-a bio ubedjen da nece biti nikakav trener, tako sam za Lampsa ubedjen da ce biti odlican.

Ali vi mu niste dali priliku i vremena. Mi smo nasem profesoru fizickog dali, pa evo desava se nesto, on napreduje kao trener, uci zajedno sa timom. Postoji nesto.
Imate relativno dobre igrace, ali i to moze lako da se promeni, jer su vecina bas mladi, i sve sto im je potrebno je nezdrava sredina da se to preslika na njih i da propadnu kao igraci.
A slobodno i tu uradite. Niste svesni u kakva govna tek onda upadate...

U govnima, koja su mnogo blize onome gde je sad Arsenal, nego ono gde je bio lowest point, nama, Unitedu...
Nisam dugo citao ovu temu, prelistao sam skoro meeec dana, svaki drugi post ti je o Arsenalu, kada god hoces da ukazes na neke greske, na neki raspad uzimas u usta Arsenal. Kada je Arsenal toliki raspad sto ga ne pobedite. Koliko dugo niste dobili Arsenal u prvenstvu?

Ok, Arteta je ove godine imao nekih gresaka koje su dovele do kraha u jednom delu sezone, ali ti iritiras koliko ne podnosis Arsenal. Arsenal ima bar bazu mladih igraca koji mozda sledece sezone kliknu. Arsenal nije potrosio stotine miliona evra na nista kao Junajted da bi dobio nista. Ove godine je bas specificna sezona, imali ste dosta srece u nekim utakmicama i treenutno ste u vrhu, a ja ti garantujem da ce te se boriti za top 4 jer ja zaista ne vidim nikakav specijalan kvalitet u timu Junajteda, osim Bruna koji je dobar igrac. Pored toliko ulaganja jedva ste izborili ligu sampiona, a da nije bilo korone i pada u formi Lestera ne bi ni to. Meni je simpaticna jedna stvar, vasa tema, jedno vreme je bila posecenija od mnogih, sada ne vidim da postoji. To nesto govori, mi i dalje pratimo Arsenal, bilo da je dobro ili lose, navijaci Junajteda ne. Ja ne znam ni da postoji vise tema "MU".

Pa i ti sam si se raspisao tek kada je Junajted poceo da pobedjuje, ustalom videcemo sledece nedelje koliko je Arsenal raspad. Ja ti kazem da je Arsenal mnogo zdraviji klub od Junajteda, i igracki i trenerski. Nadam se samo da ce istrpeti Artetu dovoljno dugo i da ce pustiti ove klince da izrastu u dobre fudbalere. Vi cete sprcati letos jos jedno 200M u Sanca i kompaniju, ali necete dobiti to sto trazite. Vratite se u 90-te i pogledajte na koji nacin je Ferguson stvorio sampionski tim, ovo sto radite moze da donese neku LS i to je to.

Nemoj da mislis da nesto mrzim UTD, ali iritiras sa pominjanjem Arsenala konstantno,da li to peckas MCL nw znam, generalno mi je nedostajala ta vada prepirka, ali bolje "ne skidajte gace dok ne vidite Moravu".


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, threepwood said:

Čestitke Gvardioli i gospođi, biće im ovo jedna lagana šetnja do titule

Pa nesto ne bih rekao. Ove godine ce titula biti neizvesna do kraja, iz prostog razloga sto niko ne igra tako dobro kao prosle godine, a i postoji veci broj dobrih timova. Ovaj brutalni raspored utice na povrede tako da ce sreca i rezervni igraci imati puno uticaja. Klubovi kao sto su City, Chelsea, i United tu imaju prednost. Liverpool je vec iscrpeo svoje rezerve.

Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2021 at 9:33 PM, Crni Bombarder said:

Pokušavam da razumem pod kojim je to tačno modnim "uticajima" došao do onakve kombinacije, ali ne ide mi nešto. 

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/roker-koji-je-preznojio-murinja-najduzi-staz-u-engleskoj-i-ljubav-prema-nizeligaskom-fudbalu/377140

 

https://www.theleaguepaper.com/featured/11100/big-interview-gareth-ainsworth-wycombe/

 

:classic_biggrin:

 

 

Kriminalna odbrana i sredina terena MU... da se igralo jos tri dana ne bi dali gol. Sefild perfektno odigrao odbranu ...

 

Celzi, duplo golo, nisu ni morali da smenjuju Lamparda, igra na nivou kakvog championship kluba ( iz svo duzno postovanje)

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Helmet said:

Nisam dugo citao ovu temu, prelistao sam skoro meeec dana, svaki drugi post ti je o Arsenalu, kada god hoces da ukazes na neke greske, na neki raspad uzimas u usta Arsenal. Kada je Arsenal toliki raspad sto ga ne pobedite. Koliko dugo niste dobili Arsenal u prvenstvu?

Ok, Arteta je ove godine imao nekih gresaka koje su dovele do kraha u jednom delu sezone, ali ti iritiras koliko ne podnosis Arsenal. Arsenal ima bar bazu mladih igraca koji mozda sledece sezone kliknu. Arsenal nije potrosio stotine miliona evra na nista kao Junajted da bi dobio nista. Ove godine je bas specificna sezona, imali ste dosta srece u nekim utakmicama i treenutno ste u vrhu, a ja ti garantujem da ce te se boriti za top 4 jer ja zaista ne vidim nikakav specijalan kvalitet u timu Junajteda, osim Bruna koji je dobar igrac. Pored toliko ulaganja jedva ste izborili ligu sampiona, a da nije bilo korone i pada u formi Lestera ne bi ni to. Meni je simpaticna jedna stvar, vasa tema, jedno vreme je bila posecenija od mnogih, sada ne vidim da postoji. To nesto govori, mi i dalje pratimo Arsenal, bilo da je dobro ili lose, navijaci Junajteda ne. Ja ne znam ni da postoji vise tema "MU".

Pa i ti sam si se raspisao tek kada je Junajted poceo da pobedjuje, ustalom videcemo sledece nedelje koliko je Arsenal raspad. Ja ti kazem da je Arsenal mnogo zdraviji klub od Junajteda, i igracki i trenerski. Nadam se samo da ce istrpeti Artetu dovoljno dugo i da ce pustiti ove klince da izrastu u dobre fudbalere. Vi cete sprcati letos jos jedno 200M u Sanca i kompaniju, ali necete dobiti to sto trazite. Vratite se u 90-te i pogledajte na koji nacin je Ferguson stvorio sampionski tim, ovo sto radite moze da donese neku LS i to je to.

Nemoj da mislis da nesto mrzim UTD, ali iritiras sa pominjanjem Arsenala konstantno,da li to peckas MCL nw znam, generalno mi je nedostajala ta vada prepirka, ali bolje "ne skidajte gace dok ne vidite Moravu".


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Pisao sam o Chelsea-u.

Arsenal sam pomenuo kao klub koji je u kurcu, koji je problem? Jeste u kurcu, kao klub ste srozani. Postali se filijala za razigravanje tudjih mladih igraca.
I mani me sad, United izgubio, a Arsenal im nekolko dobro tekmi, pa sad kao sve super u Arsenalu. Pucate kao zvecke ponovo.
I kad ste imali ozbiljniji tim, svake sezone ste imali 3 kampanje po 5,6 utakmica gde napravite dobre rezultate.  Imacete ove godine jos jednu.

Link to comment
Share on other sites



Pisao sam o Chelsea-u.

Arsenal sam pomenuo kao klub koji je u kurcu, koji je problem? Jeste u kurcu, kao klub ste srozani. Postali se filijala za razigravanje tudjih mladih igraca.
I mani me sad, United izgubio, a Arsenal im nekolko dobro tekmi, pa sad kao sve super u Arsenalu. Pucate kao zvecke ponovo.
I kad ste imali ozbiljniji tim, svake sezone ste imali 3 kampanje po 5,6 utakmica gde napravite dobre rezultate.  Imacete ove godine jos jednu.


Kazem ti, citao sam preko mesec dana ove teme, pa mi jw zapalo za oko da stalno pominjes Arsenal, kao da je jedini Arsenal u kurcu. Samo mi reci sta je to Junajted toliko u prednosti u odnosu Arsenal? Malo bolji rezultati ali bwz trofeja dugo vremena, ali uz par stotina miliona vise potrosenih na razne Sanceze, Pogbe...
Ovaj trenutni tim je dostigao plafon, ovde nema igraca koji moze da napreduje osim recimo Greenwooda koga ove sezone gurate u stranu bez neke minutaze. Vasa poslovna politika je preplacivanje igraca uz jako los skauting, ne mozete jednostavno da se vratite u vrh kupujuci Kavanije, Megvajere i to jako skupo placajuci. Ja zaista ne vidim neku strategiju kod vas osim daj da kupujemo svw atraktivno sto ima na trzistu. Recimo Van Der Bek, koliko je placen bez da mu je data sansa. U ovoj specificnoj sezoni, za sada solidno plivate i to ne zato sto ste napredovali vec Liverpul i Siti igraju znatno losije sezone nego prosle. To ne znaci da cete mozda seledece godine biti jos bolji , i biti blizi tutuli vec da je ove gidine splet specificnih okolnosti kumovao da budete u vrhu tabele. Vi ste isti kao onomad Celzi sa Azarom, cela koncepcija daj loptu Azaru pa ce on svw da sredi, isto vi radite sa Brunom. Polako pada u formi, sinoc bio slab, i vas rutinira jebeni Sefild koji je do sada osvojio 5 bodova.

Arsenal je imao jako los period uslovljen malo povredama, u vecoj meri Artetinim resenjima i nekim taktickim greskama, ali sada se vidi napredak, kod nas se vidi da hoce da istrpe 5-6 mladih igraca uz ponekog kapitalca tipa Parti i da se na taj nacin gradi tim. Mene je samo strah da ne oteraju Artetu zbog nestrpljenja, ja sam uveren da ce da skocka tim koji ce biti kadar da se umesa u borbu za titulu. Fali nam bek i world clas napadac da bi ovo mogao da bude jako dobar tim. Tek je sredina sezone, nismo ispali iz trke ni u jednom takmicenju. Na 7-8 bodova smo od borbe za LS, u LE tek slede odlucujuce bitke.

I nemoj samo da poentiras apropo poraza UTD-a sinoc, isto bih mislio i napisao i da se dobili.
Sto se tice ovih pozajmica, imas pravo na svoje misljenje, moje je u ovom slucaju slicno kao tvoje, ali i taj Odegard moze da nam bude jako koristan, ocito da u klubu nisu hteli da bacaju novac na prosecne igrace i nasli su solomo sko resenje. I jos nesto, ne razgravamo mi nicije igrace vec svoje, Odegard je tu da pomogne razvoj Smith-a a ne obratno. Pokupice ga ako bude prilike, a mislim da ce biti obzirom da ce Real verovatno agresivno kupovati sl godine. Da je Arsenal pametan da pokupi i Jovica, ocito imaju dobru saradnju sa Realom, mozda bi on bio resenje u napadu



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Iz aviona se vidi da je Siti novi sampion, da je Liverpul na silaznoj putanji, da je Celzi zajebao sa kupovinom 50 igraca kada je lepo dalje mogao da isprofilise ono sto su dobili prosle sezone.

 

Junajted je smehoteka, potpuni splet okolnosti sto su trenutno na vrhu, Arsenal je slab ali najsmislenije radi, sto govori dosta o ovoj sezoni.

 

Inace, Totenhem bi se sa Poketinom najsmesnije prosetao do titule ove sezone, 20 poena prednosti bi imali, da ih ne vodi ovaj one trick pony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko radi smislenije? Svi preplacuju igrace, niko ne gura klince osim Arsenala. Liverpul je propustio priliku da osvezi tim, sledi tezak raspad ako u januaru ne reaguju.

 

Napadacki trojac koji je verovatno trebalo da kesiraju na leto vec sledece sezone vredi duplo manje, sta cete posle ziv nisam.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, McLeod said:

Napadacki trojac koji je verovatno trebalo da kesiraju na leto vec sledece sezone vredi duplo manje, sta cete posle ziv nisam.


Korona je nas najvise pogodila... Salah je bio vidjen u Realu za ozbiljne pare ovako, verovatno ce ostati tu narednih 4-5 godina i biti sve gori i gori. Ako se ipak odlucimo da ga prodamo, to ce biti, kao sto si rekao, bar duplo manje para.
Jota, Timo, Sarr su trebali da budu ta sveza krv i oni koji ce da grizu i drze nivo... ovako, posle svih uspeha i bez sveze krvi, ocekivano je bilo da se forma sroza skroz ove sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, McLeod said:

Ko radi smislenije? Svi preplacuju igrace, niko ne gura klince osim Arsenala. Liverpul je propustio priliku da osvezi tim, sledi tezak raspad ako u januaru ne reaguju.

 

Napadacki trojac koji je verovatno trebalo da kesiraju na leto vec sledece sezone vredi duplo manje, sta cete posle ziv nisam.

Liverpul je ujebao kovid i povrede. Dovedeni su Jota i Alcantara koji su dobra nadogradnja na postojeci sastav. Jedino sto je morao jos stoper da se dovede.

 

Arsenal gura klince koji uglavnom nemaju potencijala. Ne radi Arsenal skauting kao u prvoj deceniji ovog veka, pa da kazes da dobro radi posao. Toliko se veruje u klince da je klub doveo Vilijana na tri godine je najveci wtf potez letnjeg prelaznog roka. Letnji prelazni rok pre toga Luiz. Losiji potez je to nego Celsijevo nagomilavanje klinaca koji imaju solidan potencijal. Toliko dobro Arsenal dobro radi da jos nije resio pitanje odbrane tj stopera, a to nije problem od juce vec xy godina. Ni vezni red nikako da se sredi.

 

Ne vidim sta je Arsnal smislenije odradio nego City, Lpool, Celsi. City je resio pitanje odbrane posle dosta vremena. Lpool je doveo dva igraca koja da nisu bili povredjeni bi bili ozb upgrade. Pogotovo Jota, posle cije povrede je usledila kriza. Vrv je mnogima besmisleno Celsijevo nagomilavanje igraca na navalnim pozcijama, ali to su mladi igraci sa velikim potencijalom. Doveli su i Cilvela i resili pitanje levog beka. Mendi je pristojan golman u odnosu na Kepu, a Silva ok da se prespoji godinu ili dve na stoperu, dok se ne nadje bolje resenje. Treba im napadac i stoper/dva. Jedan Lester i Wolves rade smislenije od Arsenala, nije samo od Arsenal nego i vecine timova u ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Saka nema potencijal ne znam koji klinac u poslednjih 10 godina u svim engleskim klubovima ima, al dobro.

 

ja nisam srecan Arsenalom niti Artetom, niti njegovim radom, samo kazem da niko nema nekog razloga za zadovoljstvo. Liga se raspada, kvalitet je nula.

 

Liverpul moze sledece sezone da izgleda kao Inter posle Murinja bukvalno, na samo korak ste od toga, a vi ste i dalje uljuljkani i mislite da pravite dinastiju, ali to je vec vas problem.

 

Ko u Celsiju ima veliki potencijal i ko je toliko mlad? Samo Haverc ima smisla tamo. Verner je lik precenjen zestoko, sto i sada dokazuje. Ja nikad nisam razumeo hajp oko njega, na Svetskom je dokazao kakav je seprtlja kada mora da se igra poziciono. Jaka stvar u Nemackoj praviti haos kad defanzivci pola tima izgledaju kao Mustafi ili Lovren, ili veseljaci koji dodju na mali fudbal i rotiraju se u odbrani na svaki gol pa zmure na jedno oko ko Domagoj Vida da bi otisli napred sto pre.

 

Zijeh isto promasaj tezak, lik ne zna da igra na tvrdo, isto bi mu bolje bilo u nekoj Nemackoj/Spaniji u timu za sredinu tabele.

 

Lester i Volvs rade ok posao, ali sa takvim timovima nikad ne znas kad ce da nastupi kompletan raspad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...