Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

1 minute ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Outfit kod sportiste je poslednja stvar koja mi je značajna, ali ono što nosi Kačanov je zločin...a ni Sinner nije mnogo bolji. 

 

Meni je nekako kul, ali mi se najvise svidja ono sto nosi Shapo.

A sad sam se ukljucila u taj mec, Kacanov ne moze nista da pogodi

Link to comment
Share on other sites

Barbara Ritner (sefica zenskog tenisa u Nemackoj, pandan Bekeru) komentarise sad politicko angazovanje Osake oko BLM. Kaze: sve je to ok i razumljivo, videcemo kako ce se to odraziti na njen tenis, ali Osaka joj nije prodala pricu da je kao bila iznenadjena da je njen postupak izazvao toliki publicitet (kao je ocekivala da ce samo par teniskih novinara da izvesti o tome). Barbara je sou :lol_2: zena bez dlake na jeziku, sto na um - to na drum.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alcesta said:

Kako izgleda Endi kondiciono? Tvrdio je da je spreman na best of 3.

Ima kondicije, bar nisam primetio da je zadihan, ali mu je igra losa, jako nestabilni udarci, bekhend ni blizu kakav je nekada imao, a i sa servisom se poprilicno muci. 

 

Ne znam na koju je foru dobio Zvereva u Sinsinatiju, nisam gledao taj mec.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ima kondicije, bar nisam primetio da je zadihan, ali mu je igra losa, jako nestabilni udarci, bekhend ni blizu kakav je nekada imao, a i sa servisom se poprilicno muci. 

 

Ne znam na koju je foru dobio Zvereva u Sinsinatiju, nisam gledao taj mec.

Izgledao je u Sinsinatiju sasvim OK. Svakako bolje nego danas. Naravno da je i Zverev pomogao :classic_biggrin:

A evo će imati priliku i da pokaže tu kondiciju do kraja ako misli da izvlači ovaj meč.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Došao tiket? :classic_biggrin:

Ništa ne mogu da gledam, prokleti posao :smiley7:

Kako izgleda Endi kondiciono? Tvrdio je da je spreman na best of 3.

Ma kakvi. Cak ni ja nisam toliko lud da igram na nju. :classic_biggrin: Kvota je doduse bila masna..ovo se odnoslilo na to da sam se ismevao cinjenici sto se uopste prijavila.

 

 

41 minutes ago, Keira said:

Thiem i Munar igraju težak smor od meča.

Ne znam zasto je Munar predao. Imao je jedan pad u prvom setu,ali nije delovalo strasno. Ne verujem da je to bio razlog.
Thiem..dosta bleda partija za njegove standarde. Nikako se nije uspeo nametnuti kao favorit kroz igru. Morace mnogo bolje u nastavku.

 

 

57 minutes ago, wwww said:

Barbara Ritner (sefica zenskog tenisa u Nemackoj, pandan Bekeru) komentarise sad politicko angazovanje Osake oko BLM. Kaze: sve je to ok i razumljivo, videcemo kako ce se to odraziti na njen tenis,

Ako je suditi po partiji protiv Doi - nece se odraziti.
Mada je izgubila jedan set,Osaka je igrala dobro. Doi je odigrala drugi set iznad ocekivanja,ali je utisak da je Osaka sve vreme imala kontrolu nad mecom. Nisam primetio nikakve fizicke probleme. Dobra igra,dobro raspolozenje i bez znakova neke povrede. Ako ne bude nekog raspada kod nje,mozda bi mogla da ode do samog kraja.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam samo prebacivala povremeno na meč Thiem/Munar. Zadnji put je bio 5 3 u drugom setu , posle vidim predao Jaume.

 

Nisioka nikako da iskoristi ove silne BP, bojim se da će doći na naplatu. Andi i ako dobije 5 mrtav je za sledeči meč

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...