Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

Zverev u razgovoru s Bekerom rekao da USTA nije obavestila igrace da je Per zarazen, vec su to saznali iz medija, a onda je neki drugi tip to kao demantovao, kao poslali su im WhatsApp poruku dan pre nego sto su informisali medije. Takodje, Zverev rekao kako je Medvedev medju tim poluizolovanim (pa se Zverev plasio jer su se Rusi druzili), a ovaj to kao posle demantovao.

Lud- zbunjen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma Zverev izgleda jeo neke bunike.

 

edit:

Sad sam preslusala sta je tacno Zverev rekao.

Zalio se zapravo jer ih organizatori nisu obavestili ko je sve bio u kontaktu s Perom, da bi onda procenili da li su oni bili u kontaktu s tom kontakt osobom. U tom kontekstu je pomenuo Medvedeva, s kojim je Zverev bio u kontaktu poslednjih dana, (pri cemu je on, ocigledno pogresno, zakljucio da je Medvedev jedan od 11 izolovanih igraca) rekavsi da je USTA propustio da ih obavesti o ovome, vec su morali da traze/procitaju informacije preko medija i twitera. A twiter, kao sto znamo, nije uvek najpouzdaniji izvor informacija.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Novak i Filip prosli dalje. Osaka igrala 3 seta. Isner ispao. Novak sledeci mec igra protiv Edmunda, a naredni moze da bude Struff.

 

 

Elem, stvorena je tolika paranoja (zahvaljujuci i neodgovornim novinarima koji su stvorili atmosferu da se corona virus prenosi i ako pogledas u pravcu nekoga): jucerasnja protivnica Kristine Mladenovic je sad u panici jer joj niko nije rekao da je Kristina jedna od 11 igraca koji su imali kontakt s Perom, a i ona je jednom bila u liftu s Perom! (slicna prica kao s Zverevim) Napravili su takvu famu od sveg ovog da igraci sad nepotrebno panice.

Raonic je pricao da u jednoj laboratoriji u Nju Dzersiju ima puno lazno negativnih rezultata testova, pa se plasii da ga ne zadesi sudbina da ga lazno proglase pozitivnim.

 

Da ne pricam da su im neke anti-covid mere totalno apsurdne i besmislene (nosenje maske kad si potpuno sam i na otvorenom, nigde zive duse oko tebe).

Gledam sad Novakovu KZS, javljaju se novinari iz svojih kuca s pitanjima, i jedan tikvan sedi u svojoj radnoj sobi sve s hiruskom maskom preko lica i kacketom spustenim preko ociju (kao u filmovima kad likovi pokusavaju da izbegnu da budu prepoznati)! Pa majku mu, ne prenosi se virus preko ekrana! Od koga li se stitis u sopstvenoj kuci, sam u prostoriji? :twak: A Peter Bodo, javljajuci se iz svog stana takodje, je imao masku ispod brade, Kon style! :twak:

 

Glupost je bezgranicna!

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To što kaže Raonić za tu labarotoriju u Džersiju je tačno, pošto su oni ( pretpostavlja da je isti lab u pitanju ) radili testove za neke NFL ekipe i gomila igrača i trenera je dobila pozitivne rezultate za koje se posle par dana ispostavilo da su false positive.
Jeste, bas je to i spomenuo i da se zato svi plase.
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam sinoć izdržala, zaspala sam dok je Mats pričao o novoj uniji i sanjala da je Novak izgubio od Štrufa u TB 5. seta :smiley5:

Inače sad videh malo reprize i ne sviđa mi se ovaj ton publike što puštaju. Na fudbalu valjda to ide sve vreme u pozadini, a pošto ovde moraju da sačekaju da sudija kaže rezultat, tek posle toga ide reakcija publike i ispada totalno neprirodno i out of sync.

 

Ovo malo reprize što sam videla Srđan je bio iznenađujuće tih, valjda mu se spavalo :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

nego, USO ima drugaciji protokol za "stopericu" kod merenja vremena pred servis od onog za Sinsinati (i naravno to nije komunicirano igracima). Tokom Sinsinatija su ostavljali malo ekstra vremena igracima jer moraju da idu sami po peskir, na USO startuju stopericu odmah kad se zavrsi poen, nema dodatnog vremena zbog odlaska po peskir. Anderson je imao problem (dobio upozorenje), pa je potim metnuo neki peskircic u sorc da moze o njega da brise ruke, da ne mora da ide po peskir u ugao terena.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, wwww said:

Dan "kokain" Evans (koji prica "pravi" engleski, za razliku od tamo nekog Bedenea, pa je stoga pravi Englez) izjavio kako manjina oko Djokovica terorise njih ostale: "Novak Djokovic group accused of trying to bully the rest: ‘If they don’t like they vote, they don’t like you’ "

 

16bpvg.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Boxy said:

ITF i ATP, razlicito je vreme izmedju poena, sta je tu novo? :classic_huh:

mislim da su to izjednacili (na 25-26s, ako se ne varam).

razlika je u tome kad startuju stopericu.

objasnjenje je da ATP i WTA nisu mogli da se dogovore oko ovog (i svaki je koristio svoj protokol za Sinsinati) pa je onda USO preuzeo jedan (valjda WTA protokol).

 

Link to comment
Share on other sites

Publika ubacena posle sudje koji prvo objavi rezultat, pa ono izbacivanje 3 loptice pobednika na prazne tribine (jel to ima neku svrhu konkretnu?) i gomila gluposti, ali primetila sam jedno. Na mecu Sasa-Kevin, iako ga nisam pazljivo pratila, niti sve setove, bas mi je upalo u oci da se stoperica ne pali odmah. Posto su peskiri kod sata, vise puta sam videla da pise 25 sek dok se oni tamo brisu. Znaci na volju sudijama [emoji848]
Dumusoa je inace mjeeeh sudija, onoliko gafova sa njim.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, alcesta said:

Možda su dobili instrukcije da nose maske pred kamerama, radi prenošenja poruke, kao što je ono kukao Rotenberg (ili Verthejm? mešam ih stalno, valjda što su mi odvratni obojica :classic_biggrin:)

mislim da nisu dobili te instrukcije jer nisu svi novinari nosili maske.

 

Rotenberg je kukao sto kamera prikazuje igrace koji su bili na tribinama tokom finalnog meca Sinsinatija. Dakle, nije bilo dovoljno sto svi nose maske i na propisnoj su distanci, nego sto ih kamere uopte prikazuju jer kao to salje pogresnu poruku :ajme::twak: Tip je idiot nad idiotima!

 

to s bacanjem loptice na tribine je valjda povezano s nekim doniranjem novca za neku fondaciju, sta li. Fora je valjda bila da se pogodi ona reklama za Emirate (valjda) jer valjda oni to posle doniraju (tako nesto rekose ovi Nemci).

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites




to s bacanjem loptice na tribine je valjda povezano s nekim doniranjem novca za neku fondaciju, sta li. Fora je valjda bila da se pogodi ona reklama za Emirate (valjda) jer valjda oni to posle doniraju (tako nesto rekose ovi Nemci).


Sumnjala sam na tako nesto, vise puta sam uhvatila da kamera bas prati (neku) reklamu (Pliskova nije ni dobacila, Novak je nesto uradio/pogodio sto je izazvalo grohatan smeh kod Pesikana [emoji40] ali sam vec tonula u san) zato sam i pitala. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...